7:4
3:1
4:3
- : -
branky (asistence): 01:54 Petr Šnejdar (Jan Skopový), 09:50 Ondřej Halej (Michal Nechanický), 10:16 Petr Šnejdar (Jan Skopový), 10:52 Jiří Giptner, 14:01 Martin Peksa (Daniel Kučera), 15:57 Oldřich Jireček, 16:58 Jan Skopový (Jakub Holovej), 33:37 Jakub Holovej (Jan Skopový), 34:11 Jiří Giptner (Oldřich Jireček), 38:25 Jakub Brož (Jakub Holovej), 42:38 Daniel Kučera (Zbyněk Hlaváček), 43:41 Oldřich Jireček (Zbyněk Hlaváček), 45:05 Jakub Lukáš (Michal Nechanický), 55:41 Ondřej Halej (Michal Nechanický)
branky (asistence): 03:47 Adam Klimeš (Daniel Holinka), 07:28 Ondřej Drong (Martin Šulc), 13:14 Daniel Matloch (Adam Klimeš), 14:14 Adam Feber (Adam Klimeš), 31:34 Adam Feber, 48:20 Jan Fiedor (Adam Feber), 49:41 Daniel Matloch (Adam Klimeš), 55:00 Adam Feber (Adam Klimeš)

Florbal Chomutov - Florbal Torpedo Havířov 14:8
2. Petr Šnejdar, 10. Ondřej Halej, 11. Petr Šnejdar, 11. Jiří Giptner, 15. Martin Peksa, 16. Oldřich Jireček, 17. Jan Skopový, 34. Jakub Holovej, 35. Jiří Giptner, 39. Jakub Brož, 43. Daniel Kučera, 44. Oldřich Jireček, 46. Jakub Lukáš, 56. Ondřej Halej - 4. Adam Klimeš, 8. Ondřej Drong, 14. Daniel Matloch, 15. Adam Feber, 32. Adam Feber, 49. Jan Fiedor, 50. Daniel Matloch, 56. Adam Feber; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 4:8; využití: 5:1; diváků: 85; zásahy brankářů: Petr Apko 40 - David Funiok 37; po třetinách: 7:4, 3:1, 4:3;
60:00
59:59
Vyjádření hostujícího trenéra Michala Ondruše: Soupeř byl na balonu agresivnější, což rozhodlo spoustu osobních soubojů. Děkuji naší družině 11-ti bojovníků za předvedený výkon.
59:59
Vyjádření domácího trenéra Martina Bociana: Dnes se hrál nadmíru důrazný zápas, který místy připomínal spíš boj. Získali jsme tři body, ale jestli má tento zápas mít pro nás skutečný přínos, musíme se z něj především poučit. Byla tam celá řada nedostatků, kterými se sami připravujeme o možnost herního růstu. Díky soupeři a divákům.
59:59
Poměr střel ve třetí třetině byl 14:13.
58:44
Trestné střílení družstva Florbal Torpedo Havířov neproměnil Adam Klimeš.
58:44
Vyloučen hráč Tomáš Uhlík družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
58:44
Hosté neproměnili nájezd.
56:43
Vyloučen hráč Jan Skopový družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
56:43
Vyloučen hráč Jan Fiedor družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
55:41
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Michal Nechanický (14:8).
55:41
Rychlá kombinace domácích.
55:23
Vyloučen hráč Daniel Holinka družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
55:00
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Adam Klimeš (13:8).
54:46
Hosté míjí odkrytou branku.
53:28
Vyloučen hráč Zbyněk Hlaváček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
53:27
Giptner minul odkrytou branku při brejku tří na jednoho.
52:41
Domácí minuli v dobré pozici branku.
52:25
Vyloučen hráč Martin Šulc družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
49:41
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Daniel Matloch, asistoval Adam Klimeš (13:7).
49:41
Skvělá kombinace hostí, lehké doklepnutí do prázdné.
48:20
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Jan Fiedor, asistoval Adam Feber (13:6).
48:20
Fiedor skvěle umístil míček za zadní tyč.
46:46
Další skvělý zákrok hostujícího brankáře.
46:33
Další domácí akce dva na jednoho, opět skvěle gólman.
46:05
Domácí šli dva na jednoho, zachránil gólman.
45:05
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Lukáš, asistoval Michal Nechanický (13:5).
45:05
Další domácí kombinace do prázdné.
44:52
Vyloučen hráč Jan Fiedor družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
43:41
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Oldřich Jireček, asistoval Zbyněk Hlaváček (12:5).
43:41
Jasná chyba hostujícího brankáře, na přední tyč z dálky od mantinelu.
42:45
Vyloučen hráč Ondřej Drong družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:45
Drong dnes podruhé šel po buly faulovat, tentokrát mu trvalo o dvě vteřiny déle, než našel cíl.
42:38
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Zbyněk Hlaváček (11:5).
42:38
Hlaváček vykličkoval dva protihráče, třetímu utekl a zbylé dva vyřadil skvělou nahrávkou.
38:25
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Brož, asistoval Jakub Holovej (10:5).
37:14
Domácí zmatky řeší na dvakrát jejich gólman.
36:35
Jireček se skvěle vymotal na půlce z obležení, jeho spoluhráči pak překombinovali situaci dva na jednoho.
35:35
Útok tři na tři skončil hezkým uvolněním křídla a nepřesnou střelou domácích.
34:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jiří Giptner, asistoval Oldřich Jireček (9:5).
34:11
Krásná nahrávka před branku, první střela zblokovaná, druhá do odkryté branky.
33:51
Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil Oldřich Jireček.
33:51
33:51
Domácí neproměnili nájezd.
33:37
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej, asistoval Jan Skopový (8:5).
33:37
Domácí dotáhli výpad tří na dva ke gólu do prázdné branky.
32:37
Hosté míjí v jasné pozici.
31:34
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Feber bez asistence (7:5).
31:34
Spíš šermířský souboj před domácí brankou končí gólem.
30:33
Domácí v jasné pozici netrefili míček.
30:24
Další gól domácích do prázdné.
28:58
Po skončení přesilovky předvedl hostující brankář skvělý reflexivní zákrok.
28:04
Domácí jsou zatím v přesilovce pomalí a nepřesní.
26:51
Vyloučen hráč Ondřej Drong družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
26:51
Unikající domácího hráče přibrzdila sekyra.
26:19
Sledujeme bojovný úsek bez vyložených šancí.
21:52
Přesilovka hostí byla marná. Jediná střela stála za zaznamenání , ale byla do boční síťky.
20:00
20:00
19:59
Poměr střel ve třetí třetině byl 22:19.
19:39
Vyloučen hráč Daniel Kučera družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
16:58
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jan Skopový, asistoval Jakub Holovej (7:4).
16:58
Rychlá kombinace domácích na pár doteků od vlastní branky a další gól na přední tyč.
15:57
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Oldřich Jireček bez asistence (6:4).
15:57
Chyba hostů a další domácí gól na přední tyč z ne úplně ideálního úhlu.
14:14
14:14
Domácí nejdřív šikovně využili přesilovku, ale pak zapomněli bránit.
14:01
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Peksa, asistoval Daniel Kučera (5:3).
13:19
Vyloučen hráč Dominik Křístek družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
13:19
Křístek šel rovnou po buly hledat cíl pro svůj faul.
13:14
13:14
Matloch byl zapomenutý "mezi kruhy".
12:07
Domácí dvakrát zachytili nahrávku na unikajícího soupeře.
10:52
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jiří Giptner bez asistence (4:2).
10:16
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Šnejdar, asistoval Jan Skopový (3:2).
10:16
Teď to domácí doplácali od napadání za brankou.
10:16
Giptner vypíchl, utekl všem podél mantinelu a hostující brankář mu odkryl bližší tyč.
09:50
09:50
Chomutov hraje méně, ale góly dává "hezčejší". Další dovezení do prázdné.
09:01
Semafor domácího brankáře.
08:31
Rychlá souhra hostí, Apko chytil jasný gól.
07:28
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Ondřej Drong, asistoval Martin Šulc (1:2).
07:28
Rychle rozehraný volný úder a hladová zeď domácích.
06:18
Několik domácích dorážek v rychlém sledu vyřešil gólman.
05:21
Chybná rozehra domácích, blok Hlaváčka.
04:26
Havířovskému útočníkovi chyběla rychlost k využití osamocené pozice, střelu zlikvidoval dobře pozičně chytající brankář.
03:47
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Daniel Holinka (1:1).
03:47
Nedůraz domácích a je srovnáno.
01:54
01:54
Rychlá narážečka u mantinelu, přihrávka přes brankoviště a domácí doklepnutí do prázdné branky. Krásná akce!
01:31
Zblokovaná střela hostí.
00:29
Chybná rozehrávka domácích zaskočila i hostujícího hráče a míček vrátil. Mohlo to být dva na brankáře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Torpedo Havířov: brankář: David Funiok; hráči v poli: Dominik Křístek, Martin Kutáček, Martin Šulc, Daniel Holinka, Ondřej Drong
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Petr Apko; hráči v poli: Jiří Giptner, Martin Peksa, Zbyněk Hlaváček, Daniel Kučera, Oldřich Jireček