1:0
0:1
2:2
0:0
branky (asistence): 08:45 Laura Vytrhlíková (Kristýnka Otcovská), 54:53 Kristýnka Otcovská, 55:44 Eliška Janurová (Nela Havlínová)
branky (asistence): 21:35 Ester Janušková (Lucie Řezáčová), 49:38 Eliška Trojánková (Kateřina Kovaříková), 50:12 Lucie Řezáčová (Petra Šebestová), rozhodující nájezd Vendula Beránková

SK BIVOJKY LITVÍNOV - Ivanti TIGERS FK Jižní Město 3:4pn
9. Laura Vytrhlíková, 55. Kristýnka Otcovská, 56. Eliška Janurová - 22. Ester Janušková, 50. Eliška Trojánková, 51. Lucie Řezáčová, Vendula Beránková; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Robert Kusek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Tereza Kotlanová 12 - Lucie Špačková 17; po třetinách: 1:0, 0:1, 2:2, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město hráč Lucie Řezáčová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV hráč Laura Vytrhlíková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město hráč Vendula Beránková a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV hráč Nela Havlínová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město hráč Petra Šebestová a vstřelil gól.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Šatalíková Karolína (Ivanti TIGERS FK Jižní Město) - Na dnešní zápas přijely zřejmě jiné hráčky, než hrály ten včerejší. Ospalá hra nebyla moc líbivá, ale přesto byly chvíle, kdy jsme se vzchopily a hrály docela pěkně. Škoda spálených šancí i když hodně jich samozřejmě spálily i soupeřky. Přestože jsme 10 minut před koncem pohodlně vedly, jsme rády za dva body. Děkujeme soupeřkám za zápas.
65:00
Vadim Všetula (SK Bivojky Litvínov) : Klasika s tímto týmem, jelikož jsme byli opět nemocní či po nemocech, což se na hře projevilo.Bylo to na krev a na morál, ale udolali jsme to. Paradoxně stav 1:3 nás nakopnul, že se konečně začal hrát florbal.Obrovská poklona týmu, že to s tak silným týmem zvládl a dorovnal. Nájezdy jsou o loterii.Díky moc a dnes do Číny fakt nejdu, už jsem usojovkován. Hezkou cestu domu a díky za zápas.
65:00
63:20
Vyloučen hráč Laura Vytrhlíková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
62:31
Střelu Havlínové se štěstím vyrazila brankářka Jižního Města.
61:14
Otcovská sama před brankou hostí, ale hrála vysokou hokejkou.
60:00
60:00
Střely na branku ve třetí třetině - 8:6
60:00
57:57
U hostů se museli brankářky po dvou rychlých gólech poplácat.
55:44
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Eliška Janurová, asistoval Nela Havlínová (3:3).
55:21
Tentokrát Střihavková ohrozila branku hostí. Míček ale těsně minul branku.
54:53
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýnka Otcovská bez asistence (2:3).
54:44
Slavíková z prostoru brankoviště trefuje brankářku hostí!
54:02
Rozhodčím se nelíbilo pískání diváků, pořadatelé tedy museli fanoušky uklidnit.
51:27
Míček přeletěl branku a Bivojky mohou jít do útoku.
51:26
Po faulu jedné z Bivojek se bude rozehrávat u hokejové modré čáry.
50:41
Rychlé dva góly po sobě shodili sebevědomí Bivojek. Vidím to na brzký time-out.
50:12
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Petra Šebestová (1:3).
49:38
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Eliška Trojánková, asistoval Kateřina Kovaříková (1:2).
45:11
Obrovská šance Otcovské a Vytrhlíkové na druhé straně. Míček ale skákal a tak Vytrhlíková přestřelila branku hostí.
44:46
Hosté zatím v přesilovce nepřišli o míček.
44:01
Vyloučen hráč Kristýna Střihavková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
41:56
Otcovská přihrávala z poza branky hostí na Vytrhlíkovou, ta ale netrefila branku.
40:48
Nahození před domácí branku nedokázala využít Řezáčová když trefila první Bivojku která stála před ní.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině - 6:4
40:00
39:25
Velmi rozkouskovaná hra za brankou domácích. Soupeřky nejsou schopné rozehrát bez vyhození míčku mimo hřiště.
37:42
Janušková střílí mimo branku domácích.
36:35
Řezáčová nebyla daleko od toho aby dala góla ve vlastním oslabení když sama běžela na branku. Kotlanová si s ní však poradila perfektně.
35:11
Vyloučen hráč Vendula Beránková družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za hra rukou.
32:31
Velmi vyrovnaná hra. Žádný z týmů se nedostal k větší šanci.
29:09
Bivojky vyvíjejí obrovský tlak, ale hosté mají dobře postavenou jak branku, tak i gólmanku.
28:22
Slavíková stála v brankovišti. Hosté mohou rozehrávat.
27:23
Šulcová teď fotbalově dostala míček z brankoviště domácích.
25:35
Šnejberková nahazovala za branku domácích, tam se míčku zmocnila Svobodová která hned otestovala brankářku na druhé straně.
23:52
Řezáčová měla další šanci na pravém křídle, ale míček ji sjel z hokejky.
21:36
To co jsme mohli vidět u Bivojek v minulé třetině jsem teď viděli i u Jižního města. Řezáčová přihrála na střed hřistě mezi hokejové a kruhy a Janušková tak mohla krásně a přesně zakončit.
21:35
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Ester Janušková, asistoval Lucie Řezáčová (1:1).
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině - 5:5
20:00
18:45
Tancošová chtěla rozehrát podél mantinelu, ale míček letěl moc vysoko. Ke hře se tak dostávají hosté.
17:51
Tancošová nahazovala do shluku hráček před brankou hostí, ale žádná z Bivojek nedokázala dorazit míček do branky.
16:42
Souboj u mantinelu na svojí polovině vyhrávají hosté.
14:56
Před domácí brankou se ztrhla mela, ale Trojánkové střela byla tečována nad brankou.
13:42
Hrabánková nahazovala před branku ale jedna z Bivojek se dokázala dostat k míčku dříve a zabránila tak v útoku.
12:19
Hra se nám teď odehrává dlouho za domácí brankou. Skoro to vypadá že Jižní Město hraje přesilovku.
10:48
Otcovská s Vytrhlíkovou opět brali branku hostí útokem, ale tentokrát byly zastaveny obranou Jižního Města.
08:46
Krásná přihrávka Otcovské na střed hřiště přímo před branku. Vytrhlíkové pak už nedělalo problém zakončit.
08:45
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Kristýnka Otcovská (1:0).
06:41
Hned na to na druhé straně Kotlanová lovila míček po střele Trojánkové.
06:12
Vytrhlíková byla v šanci před brankou hostí, ale nedokázala přesně zasáhnout míček.
04:21
Kromě první střely jsme zatím neviděli žádnou větší šanci, hráčky se přetahují o míček kolem středu hřiště.
01:36
První střela dne, Hamerníková přestřeluje domácí branku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Robert Kusek.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti TIGERS FK Jižní Město: brankář: Lucie Špačková; hráči v poli: Eliška Trojánková, Barbora Paletářová, Kateřina Kovaříková, Veronika Vyšteinová, Vanda Šnajberková
00:00
Line-up domácích SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Tereza Kotlanová; hráči v poli: Karolína Slavíková, Nela Havlínová, Kristýna Střihavková, Kristýnka Otcovská, Monika Netušilová