1:1
0:1
1:0
- : -
branky (asistence): 07:46 Petr Šarközy (Matěj Sokol), 33:46 Jiří Černohous (Petr Šarközy)
branky (asistence): 02:41 Jakub Kostelník (Jiří Toman), 25:12 Jiří Toman (Jakub Kostelník)

1. MVIL Ostrava - FBC Vikings Kopřivnice 2:2
8. Petr Šarközy, 34. Jiří Černohous - 3. Jakub Kostelník, 26. Jiří Toman; rozhodčí: Broněk Bryson - Matěj Kostka; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jakub Černohous ? - Jan Bartoň ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 1:0;
45:00
44:16
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
43:14
Timeout 1. MVIL Ostrava
33:46
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Jiří Černohous, asistoval Petr Šarközy (2:2).
30:00
30:00
25:12
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jiří Toman, asistoval Jakub Kostelník (1:2).
23:18
hra obou týmů není příliš pohledná
19:14
sledujeme nepřesné střelecké pokusy na obou stranách
15:31
hráč domácích svůj střelecky pokus poslal jenom do diváků kteří sedí v 5 řadě nad hostující bránou ??
15:00
15:00
12:11
Vyloučen hráč Václav Štefánek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za špatné střídání.
11:21
gólmani se rozhodli, že dneska zabetonují své brány
07:46
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Petr Šarközy, asistoval Matěj Sokol (1:1).
07:29
Vyloučen hráč Vojtěch Šuslík družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za špatné střídání.
02:41
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Jiří Toman (0:1).