1:1
4:1
3:0
- : -
branky (asistence): 06:08 Jakub Kostelník (Jiří Toman), 19:42 Tomáš Hrubý (Vojtěch Šuslík), 21:12 Jakub Kostelník (Jiří Toman), 27:13 Vít Buzek (Jan Goršanov), 29:50 Jiří Toman (Jakub Kostelník), 35:50 Vít Buzek (Jiří Toman), 42:32 Jiří Toman (Lukáš Michna), 44:19 Tomáš Janek (Tomáš Hrubý)
branky (asistence): 10:33 Šimon Polách, 17:52 Filip Vichtora (Michal Klícha)

FBC Vikings Kopřivnice - Florbal Vsetín 8:2
7. Jakub Kostelník, 20. Tomáš Hrubý, 22. Jakub Kostelník, 28. Vít Buzek, 30. Jiří Toman, 36. Vít Buzek, 43. Jiří Toman, 45. Tomáš Janek - 11. Šimon Polách, 18. Filip Vichtora; rozhodčí: Lubomír Lukáš - Tomáš Otruba; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Grill ? - Jakub Tománek ?, Lukáš Matocha ?; po třetinách: 1:1, 4:1, 3:0;
45:00
44:59
komentář trenéra hostí : Děkuji soupeři za zápas. Nejlepší hráč týmu je gólman Kuba Tománek
44:30
hostující hráči se zmůžou pouze na odpalování míčků až to místy připomíná více golf jak florbal
44:19
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Janek, asistoval Tomáš Hrubý (8:2).
44:10
domácí tým si hlídá závěr zápasu a stále motá soupeře na jeho straně
43:30
hráč Vichtora v další ze svých mnoha šancí nevystřelil ani na bránu. Nejspíš respekt k domácímu gólmanovi
43:10
hostující hráči se chtějí v psoledních minutách předvést před holkama a bojují na krev
42:32
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
42:32
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jiří Toman, asistoval Lukáš Michna (7:2).
42:00
Gólman Matocha hnedka po svém startu předvedl luxusní zákrok, za který by se nemusel stydět ani Kuba Tománek
42:00
hostující hráč Sekula šel sám na gólmana, ale taktéž se nenechal zanedbat a předvedl nádherný zákrok
39:30
hostující hráč Sekula nepochopitelně zastavil přečíslení dva na jedna a ohrozil ještě pomalu svého gólmana
39:00
domácí tým sporotovně vrací míček vsetínským
38:00
další dvá nádherné luxusní zákroky Jakuba Tománka, Po zápase očekáváme nominaci do repre pro Kubu
37:40
hostující hráči jsou jak v Jiříkově vidění a ani za pomocí lámání hokejek domácího týmu nedokážou domácí tým zastavit
37:00
hostující tým nemůže najít recept k tomu jak se dostat k balónku a nechává chudáka gólmana ve štichu
35:50
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vít Buzek, asistoval Jiří Toman (6:2).
33:20
nádherná křížná přihrávka v podání hostí, kterou druhý hráč bohužel nezachytil a nemohl potrestat další zaváhání ve vsetínské obraně
32:40
nejmenší fanoušci už rezignovali a střílí si na prázdné branky na tribuně
32:00
hostující gólman opět na svém místě
31:15
domácí tým kombinuje po rohách a po několika nahrávkách se dostal až před domácím gólmana, který reflexivně zasáhl
30:54
hostující tým vletěl do poslední třetiny jako uragán a snaží se ještě svého soupeře potrápit
30:00
30:00
29:50
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jiří Toman, asistoval Jakub Kostelník (5:2).
28:58
hostující hráč Polách nepochopitelně mijí prázdnou bránu z velkého brankoviště a trefil gólmana který stál jako solný sloup do zad
28:20
hra je plná nepřesností z obou stran
27:13
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vít Buzek, asistoval Jan Goršanov (4:2).
27:13
Hostující hráč Michal Košůtek nechtěnou tečí sráží míček za záda Tománka
25:30
domácí hráč číslo 16 Žábenský má na trestné lavici respekt z hostujícího trenéra
25:10
Vyloučen hráč Daniel Žabenský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:52
hostující hráč Walter nechává na hřišti všechno a nedává domácím ani centimetr hřiště
23:15
hostující gólman musí být pořád v pozoru
21:55
hostující hráčka Šimková razantně odpaluje míček z brankoviště až k domácímu gólmanovi
21:12
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Jiří Toman (3:2).
20:55
domácí soupeř si hráče Vsetína s číslem 7 Polácha spletl a řekl mu holko
20:18
hostující hráč Polách leží na zemi a nikdo neví co se děje
19:42
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Hrubý, asistoval Vojtěch Šuslík (2:2).
19:37
hráč Dubčák opět zachraňuje obranným blokem vyrovnaní skóre
19:03
domácí tým vstřelená branka povzbudila a stále předvádí atraktivní hru
17:52
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Filip Vichtora, asistoval Michal Klícha (1:2).
17:13
nyní velkou chybu udělal hostující hráč Měkyna, kterou ovšem včas napravil a domácí gólman se dále mohl věnovat čtení novin v bráně
16:15
hostující hráč Michal Košůtek přehodil domácího hráče nekompromisně přes mantinel
15:55
na palubovce se ocitli dva domácí hráči
15:29
domácí hráči vstoupili do začátku třetiny aktivně a motají soupeře kolem jeho branky