0:2
3:1
0:2
- : -
branky (asistence): 17:43 Robert Socha (Jiří Toman), 22:46 Jan Toman (Jiří Šimek), 29:05 Tomáš Janek
branky (asistence): 03:59 Jan Procházka (Marcel Bezrouk), 09:36 Milan Jedlička (Kryštof Indruch), 25:05 Milan Jedlička (Jakub Hofštetr), 30:57 Milan Jedlička, 41:49 Jaromír Pospíchal

FBC Vikings Kopřivnice - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 3:5
18. Robert Socha, 23. Jan Toman, 30. Tomáš Janek - 4. Jan Procházka, 10. Milan Jedlička, 26. Milan Jedlička, 31. Milan Jedlička, 42. Jaromír Pospíchal; rozhodčí: Adam Hollósy - Jiří Vidlař; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Filip Grill ? - Alena Večeřová ?; po třetinách: 0:2, 3:1, 0:2;
45:00
44:59
Vyjádření trenéra hostů J. Menšíka: Díky za utkání.
44:59
Vyjádření trenéra domácích T.Kulatý: Díky soupeři za utkání.
41:49
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jaromír Pospíchal z trestného střílení (3:5).
41:49
Vyloučen hráč Daniel Žabenský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
37:06
Vyloučen hráč Marcel Bezrouk družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:57
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Milan Jedlička bez asistence (3:4).
30:00
30:00
29:05
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Janek bez asistence (3:3).
25:05
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Milan Jedlička, asistoval Jakub Hofštetr (2:3).
22:46
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Toman, asistoval Jiří Šimek (2:2).
19:17
Vyloučen hráč Filip Kozák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
17:43
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Robert Socha, asistoval Jiří Toman (1:2).
15:00
15:00
14:19
Vyloučen hráč Jiří Šimek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
09:36
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Milan Jedlička, asistoval Kryštof Indruch (0:2).
03:59
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Procházka, asistoval Marcel Bezrouk (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hollósy a Jiří Vidlař.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Alena Večeřová; hráči v poli: Jakub Hofštetr, Vojtěch Dvořák, Jan Pres, Filip Konstant, Jakub Ruč
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Filip Grill; hráči v poli: Tomáš Hrubý, Robert Socha, Lukáš Michna, Tomáš Janek, Vít Buzek