1:2
0:1
1:4
- : -
branky (asistence): 02:36 Michael Souček (David Krása), 43:08 Vojtěch Krejčí (Martin Urbánek)
branky (asistence): 04:58 Václav Ponča (Jan Bednář), 12:55 Jáchym Bednář (Matěj Kulhánek), 27:31 Štěpán Heger (Jakub Šimůnek), 31:17 Jakub Šimůnek (Štěpán Heger), 34:08 Jan Schejbal (Štěpán Heger), 36:49 Štěpán Heger (Jan Schejbal), 43:24 Jáchym Bednář (Petr Koubalík)

FbC Hradec Králové A - FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG 2:7
3. Michael Souček, 44. Vojtěch Krejčí - 5. Václav Ponča, 13. Jáchym Bednář, 28. Štěpán Heger, 32. Jakub Šimůnek, 35. Jan Schejbal, 37. Štěpán Heger, 44. Jáchym Bednář; rozhodčí: Kateřina Kulhavá - Martin Preclík; vyloučení: 3:0 + Matěj Kulhánek 5; využití: 0:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Jonáš Moravec ? - Michal Souček ?; po třetinách: 1:2, 0:1, 1:4;
45:00
43:24
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil Jáchym Bednář, asistoval Petr Koubalík (2:7).
43:08
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Vojtěch Krejčí, asistoval Martin Urbánek (2:6).
42:22
Tohle už Hradec asi nestihne.
37:01
Trestné střílení družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG neproměnil Jáchym Bednář.
37:01
Vyloučen hráč Martin Urbánek družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za blokování hokejky.
36:49
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil Štěpán Heger, asistoval Jan Schejbal (1:6).
36:49
Tak toto byla opravdová lahůdka, neuvěřitelné!
35:08
Předměřičtí fanoušci, jež zde mají početní i hlasivkovou převahu ženou své hrdiny k životnímu výkonu. Další dvě obrovské šance hostí, jedna do brankáře, druhá do břevna.
34:08
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil Jan Schejbal, asistoval Štěpán Heger (1:5).
31:17
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil Jakub Šimůnek, asistoval Štěpán Heger (1:4).
30:00
30:00
29:59
Po dvou třetinách se nám v pardubické aréně rýsuje veliké překvapení, budeme svědky obratu hradeckých, nebo Předměřice dokonají neočekávané? Stay tuned!
27:31
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil Štěpán Heger, asistoval Jakub Šimůnek (1:3).
18:53
Vyloučen hráč Matěj Kulhánek družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG na 5 minut za sekání.
15:00
15:00
12:55
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil Jáchym Bednář, asistoval Matěj Kulhánek (1:2).
09:57
Vyloučen hráč Michael Souček družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za hrubost.
04:58
Branku družstva FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG vstřelil Václav Ponča, asistoval Jan Bednář (1:1).
03:42
Vyloučen hráč Ondřej Koleník družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za sekání.
02:36
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Michael Souček, asistoval David Krása (1:0).