3:2
0:1
2:2
- : -
branky (asistence): 09:11 Petr Mašek (Matouš Neubauer), 11:06 Matouš Neubauer (Lukáš Matoušek), 13:30 Petr Mašek (Matouš Neubauer), 31:59 Petr Mašek (Patrik Abaffy), 44:26 Milan Palášek (Lukáš Matoušek)
branky (asistence): 01:30 Jan Goršanov, 03:19 Jiří Šimek (Jan Goršanov), 17:55 Václav Štefánek (Tomáš Janek), 30:27 Jakub Kostelník (Jan Toman), 44:06 Jakub Kostelník (Vít Buzek)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC Vikings Kopřivnice 5:5
10. Petr Mašek, 12. Matouš Neubauer, 14. Petr Mašek, 32. Petr Mašek, 45. Milan Palášek - 2. Jan Goršanov, 4. Jiří Šimek, 18. Václav Štefánek, 31. Jakub Kostelník, 45. Jakub Kostelník; rozhodčí: Jan Kouba - David Lovas; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Horník ? - Filip Grill ?; po třetinách: 3:2, 0:1, 2:2;
45:00
KOmentář trenéra Znojma: děkujeme za zápas, spravedlivá remíza
45:00
Komentář trenéra Kopřivnice: Děkuji soupeři za povedený zápas
45:00
44:26
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Milan Palášek, asistoval Lukáš Matoušek (5:5).
44:06
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
44:06
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Vít Buzek (4:5).
42:24
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
36:36
Vyloučen hráč Matouš Neubauer družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za držení.
36:36
Vyloučen hráč Jan Toman družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
31:59
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Mašek, asistoval Patrik Abaffy (4:4).
30:27
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Jan Toman (3:4).
30:00
30:00
17:55
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Václav Štefánek, asistoval Tomáš Janek (3:3).
15:40
Vyloučen hráč Adam Dománek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
13:30
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Mašek, asistoval Matouš Neubauer (3:2).
11:06
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Matouš Neubauer, asistoval Lukáš Matoušek (2:2).
09:11
04:19
Vyloučen hráč Matouš Neubauer družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:19
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jiří Šimek, asistoval Jan Goršanov (0:2).
01:30
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Goršanov bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kouba a David Lovas.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Filip Grill; hráči v poli: Jakub Kostelník, Jan Toman, Jiří Toman, Lukáš Michna, Vít Buzek
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Ondřej Horník; hráči v poli: Petr Mašek, Lukáš Matoušek, Milan Palášek, David Dvořák, Adam Dománek