2:0
3:4
3:2
- : -
branky (asistence): 04:08 Jan Vojáček (Adam Choma), 14:35 Jakub Češek (Vojtěch Travinský), 28:40 Adam Choma, 29:04 Vojtěch Vandrol (Jakub Pilch), 29:28 Adam Choma (Jakub Češek), 36:28 Martin Gattnar (Jan Besta), 40:06 Adam Choma (Jakub Češek), 43:27 Adam Choma (Matyáš Gryz)
branky (asistence): 17:00 Jan Benko (Matouš Neubauer), 23:55 Petr Mašek (Jan Benko), 27:11 Lukáš Matoušek (Petr Mašek), 29:18 Petr Mašek (Lukáš Matoušek), 30:45 Petr Mašek, 36:40 Matouš Neubauer (Adam Dománek)

1. SC TEMPISH Vítkovice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 8:6
5. Jan Vojáček, 15. Jakub Češek, 29. Adam Choma, 30. Vojtěch Vandrol, 30. Adam Choma, 37. Martin Gattnar, 41. Adam Choma, 44. Adam Choma - 18. Jan Benko, 24. Petr Mašek, 28. Lukáš Matoušek, 30. Petr Mašek, 31. Petr Mašek, 37. Matouš Neubauer; rozhodčí: Adam Hollósy - Jiří Vidlař; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Ivo Sikora 10 - Ondřej Horník 11, Martin Polehňa 4; po třetinách: 2:0, 3:4, 3:2;
45:00
43:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma, asistoval Matyáš Gryz (8:6).
43:12
Vyloučen hráč Lukáš Matoušek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:12
Vyloučen hráč Jakub Češek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
40:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma, asistoval Jakub Češek (7:6).
36:40
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Matouš Neubauer, asistoval Adam Dománek (6:6).
36:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Jan Besta (6:5).
30:45
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Mašek bez asistence (5:5).
30:00
30:00
29:28
29:18
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Mašek, asistoval Lukáš Matoušek (4:4).
29:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vojtěch Vandrol, asistoval Jakub Pilch (4:3).
28:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma bez asistence (3:3).
28:15
Vyloučen hráč Martin Veselý družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za blokování hokejky.
27:11
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Lukáš Matoušek, asistoval Petr Mašek (2:3).
23:55
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Mašek, asistoval Jan Benko (2:2).
17:00
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Benko, asistoval Matouš Neubauer (2:1).
15:00
15:00
14:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Češek, asistoval Vojtěch Travinský (2:0).
05:10
Vyloučen hráč Lukáš Matoušek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za vražení zády.
04:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Vojáček, asistoval Adam Choma (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hollósy a Jiří Vidlař.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Ondřej Horník; hráči v poli: Adam Dománek, Matouš Neubauer, Petr Mašek, Jan Benko, Lukáš Matoušek
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: Vojtěch Travinský, Jan Vojáček, Jakub Češek, Adam Choma, Filip Krčmář