2:2
0:0
2:1
- : -
branky (asistence): 04:27 Karel Petrák (Filip Záveský), 10:27 Jan Tvrdek (Martin Mattes), 33:17 Karel Petrák (Jakub Žiška), 44:21 John Hodek (Karel Petrák)
branky (asistence): 02:16 David Koudelka (Daniel Mujdžič), 09:20 David Koudelka (Teodor Bodlák), 44:33 Martin Soukup (David Koudelka)

Panthers Praha - Prague Tigers 4:3
5. Karel Petrák, 11. Jan Tvrdek, 34. Karel Petrák, 45. John Hodek - 3. David Koudelka, 10. David Koudelka, 45. Martin Soukup; rozhodčí: Tomáš Joska - Antonín Keprta; vyloučení: 2:0 + Teodor Bodlák 5; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Jan Cigler ? - Pavel Malý ?; po třetinách: 2:2, 0:0, 2:1;
45:00
44:59
Ještě poslední střela Tigers - těsně, ale nedostatečně.
44:49
Timeout Prague Tigers
44:45
Vyloučen hráč Teodor Bodlák družstva Prague Tigers na 5 minut za nedovolené vrážení.
44:45
Tak přeci jen se Bodlák ukázal. Tento mladý kriminálník posílá soupeře za mantinel takovou silou, že si jde posedět na pět minut. Tímto si nejspíš podepsal rozsudek.
44:33
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Soukup, asistoval David Koudelka (4:3).
44:33
A daří se! Doplácali míček za brankovou čáru.
44:25
Tigers to opět zkouší.
44:21
Branku družstva Panthers Praha vstřelil John Hodek, asistoval Karel Petrák (4:2).
42:59
Oddechový čas pro domácí, jdeme do závěru utkání!
42:25
Černík teď mohl být MVP dnešního utkání, ale i Honza byl také málem králem, akci zakončil nepřesně.
41:40
Žák se teď ocitl v nepříjemném souboji na středu, chvíli se válel po zemi v bolestech, poté vyskočil prudce ze země a začal si stěžovat.
41:03
Jambor se teď rozvášnil. Povykuje na svěřence vskutku hlasitě.
40:34
Žák teď osahával zadnici Žišky v rohu hřiště. Zajimavá podívaná.
39:50
Sudí teď trochu překvapivě nepískají nic.
39:18
Plácaná...
37:52
Tygrům ujíždí každý míč, měli by nejspíše potrénovat zpracování balonku.
37:31
Rozhodčí plně kontrolují hru.
36:14
Žák v poloprázdné bráně trefuje gravitací padajícího Cíglera.
35:55
Petrák střílí, ale míček nechává za svými zády.
34:50
Panteři nyní nedávají Tygrům veliké naděje. Doslova decimují každý jejich pokus.
34:11
Střela Horta z pěti metrů ani nedoletěla do branky.
33:17
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák, asistoval Jakub Žiška (3:2).
33:17
Tigers přenechali vedení domácím, precizní zakončení bekhendem nedalo Malému šanci.
32:37
Hosté teď mají mírnou převahu, Stránský v dobré šanci zahazuje.
31:58
Teo Bodláků je úplně mimo hru, zřejmě mezi zápasy navštívil nedaleký fast food v obchodním centru.
30:50
Štochl se probouzí z deliria! Konečně trefuje míček a dokonce střílí, Cígler ale předvádí famózní zákrok.
30:25
Tempo je vysoké, úroveň mizerná.
30:01
Je před námi poslední třetina! Kdo rozhodne utkání? Kdo pozvedne pomyslný titul osmého kola druhé ligy?
30:00
30:00
29:06
Malý P. je bůh! Právě zlikvidoval samostatný únik, dorážku, další dorážku a nakonec ještě střelu.
27:50
Štochlovi ujíždí více míčků, než je lidí v Indii.
27:35
Petrák v dva na jednoho volí střelu, zvolil špatně.
26:25
Mujdžič v dobré šanci promáchl a upadl.
25:12
Vzájemné osahávání hned čtyřech hráčů v rohu připomíná spíše řecko-římské zápasy. Jediným rozdílem jsou oblečení hráči.
24:10
Panteři v plném počtu teď tlačí jako hydraulický lis.
23:50
Naivní střela Bodláka končí překvapivě naivně.
23:05
Navrátil v dobré šanci míjí jen o píď.
22:21
Tigers zamykají domácí v útočné polovině.
21:46
Vyloučen hráč Tomáš Marhefka družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
21:46
Panteři mají nejspíš špatnou karmu, jen co netrefí tutovku, dostanou trest.
21:38
Mánek netrefuje úplně prázdnou!
20:33
Hra je opravdu ve velkém tempu. O vítězi tohoto utkání zatím nemůžeme říci nic. Obě strany mají velké šance. Jenom škoda, že na juniorskou ligu se nemůže sázet.
19:40
Bodlák opět v onlinu! Skvěle zablokoval střelu svým tělem, vrhnul se kupředu, nahrál na prázdnou branku, ale spoluhráč netrefuje.
19:00
Dobré využití chyby hostů, Marhefka utíká po mantinelu, ale konstrukci netrefuje.
18:00
Bodlák je skutečně koncovým hráčem, přečíslení čtyři na jednoho končí u něj.
17:38
Soukup úplně odevzdává míček Pantherům.
17:29
Petrák přestřeluje branku po těžké přihrávce nejmíň o čtyři metry.
16:30
Záveský se prosmýkl lépe než Houdini kolem dvou protihráčů, střelu ovšem k dokonalosti nedovedl.
15:33
Venca Štochl se necítí ve své kůži, teď si pravděpodobně spletl i brány.
15:00
15:00
14:25
Koudelka se nebojí střílet ani do tří hráčů.
13:25
Tigers předvádí krásu florbalu, od své branky nahazují k soupeřové s nulovou šancí na úspěch.
13:00
Soukup šel do kličky i bez míčku.
12:08
Černík v 3 na 1 posílá nepřesnou nahrávku, Hort se snažil ještě šanci uhasit, ale pouze bezradně končí v rohu.
11:30
Štochl hledá balónek pod svými nohami, nachází ho až soupeř.
10:27
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Tvrdek, asistoval Martin Mattes (2:2).
10:27
Závar před brankou Málého P. končí netradičním gólem.
10:22
Sudí mají plné ruce práce, fauly jsou na obou stranách.
09:37
Pokyn Vladimíra Jambora - Nech balón balónem a srovnej.
09:20
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Koudelka, asistoval Teodor Bodlák (1:2).
09:15
Konečně se k němu dostávají a ihned trestají. Koudelka se prosazuje skvělou střelu o tyčku.
08:30
Hostím se v přesilovce nadaří získat kulatý nesmysl s dírkami.
08:22
Vyloučen hráč Matěj Kříž družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání.
08:15
Marhefka se opřel do střely jako bůvol, vystřelil stejným způsobem, střela končí v rohu hřiště.
07:33
Bodlák vystřelil skrytou střelu, pro brankaře ovšem až tak skrytá nebyla.
06:52
Hodek spadl na zem, Navrátil ho přátelsky poplácává kolenem po hlavě.
06:00
Rozhodčí pískají do píšťalek, co jim plíce stačí, naše bubínky to pociťují taktéž.
05:39
Oba trenéři dávají do zápasu spousty emocí, jejich hlasivky vibrují skrze celou halou.
04:30
Jen co jsem to dořekl, Panthers opravují mé předchozí tvrzení.
04:27
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák, asistoval Filip Záveský (1:1).
04:00
Panthers si zatím nevytvořili větší šance, zato hosté jsou značně při chuti.
03:40
Navrátil motá soupeře i sám sebe.
03:00
Teď jistá branka Tigers zastavena hvizdem sudích, údajné postavení hráče v brankovišti ovšem diváci nezaznamenali.
02:17
A máme tu první branku! Krásná kombinace končí za zády Cíglera.
02:16
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Koudelka, asistoval Daniel Mujdžič (0:1).
01:45
Černík testuje obrovskou ranou tvrdost obránců, tyhlu berušku si bude pamatovat ještě týden.
00:45
Bodlák trefuje boční tyč, ale nepředpokládám, že to měl v úmyslu.
00:37
Cígler pohotově chytá. Na druhé straně Malý jakbysmet.
00:01
Přeji všem dobré odpoledne z Čakoarény, zanedlouho započne zápas velikánů a jistě zajímavý zápas. Oba týmy nepodcenily své rozběhaní a přípravu na utkání. Já pevně věřím, že budeme svědky dobrého zápasu.