3:4
1:4
1:2
- : -
branky (asistence): 07:09 Karel Lisý (Petr Janíček), 07:20 Karel Lisý (Rudolf Suk), 09:59 Karel Lisý (Petr Janíček), 28:55 Petr Janíček (Karel Lisý), 30:07 Rudolf Suk
branky (asistence): 00:14 Lukáš Felgr (Aleš Doubravský), 02:23 Lukáš Samek (Daniel Sýkora), 04:33 Martin Smola, 07:16 Ondřej Pátek (Jiří Vrba), 24:38 Michal Seiner (Daniel Pilný), 25:27 Martin Smola (Ondřej Pátek), 25:43 Martin Drápalík (Lukáš Samek), 26:01 Jaroslav Wohlhöfner (Lukáš Samek), 37:18 Ondřej Pátek, 40:33 Daniel Pilný (Lukáš Sládeček)

TJ Sokol Dvůr Králové nL - HAGA Pardubice A 5:10
8. Karel Lisý, 8. Karel Lisý, 10. Karel Lisý, 29. Petr Janíček, 31. Rudolf Suk - 1. Lukáš Felgr, 3. Lukáš Samek, 5. Martin Smola, 8. Ondřej Pátek, 25. Michal Seiner, 26. Martin Smola, 26. Martin Drápalík, 27. Jaroslav Wohlhöfner, 38. Ondřej Pátek, 41. Daniel Pilný; rozhodčí: Aleš Jansa - Michal Měsíček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Karel Godár 3, Karel Godár 3, David Stibor 2, David Stibor 8 - Martin Halousek 8, Martin Halousek 3, Martin Halousek 13; po třetinách: 3:4, 1:4, 1:2;
45:00
44:35
Tlak vyvíjený domácím celkem nestačí na vstřelení gólu.
40:33
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Daniel Pilný, asistoval Lukáš Sládeček (5:10).
37:18
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Ondřej Pátek bez asistence (5:9).
37:18
Po špátném výhozu domácího gólmana, potrestal jeho chybu hráč Hagy Ondřej Pátek.
33:41
Přesilová hra 4 na 4 nikomu nepřinesla body v tabulce střelců.
32:37
Vyloučen hráč Michal Seiner družstva HAGA Pardubice A na 2 minuty za špatné střídání.
31:41
Vyloučen hráč Petr Janíček družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost.
30:07
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Rudolf Suk bez asistence (5:8).
30:00
30:00
28:55
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček, asistoval Karel Lisý (4:8).
26:01
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Jaroslav Wohlhöfner, asistoval Lukáš Samek (3:8).
25:43
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Martin Drápalík, asistoval Lukáš Samek (3:7).
25:43
Střídání brankáře. Nový brankář David Stibor družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL
25:27
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Martin Smola, asistoval Ondřej Pátek (3:6).
25:27
Nenápadným vytočením z rohu vstřelil pod pravý horní roh branku Hagy Jaroslav Wohlhöfner.
24:38
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Michal Seiner, asistoval Daniel Pilný (3:5).
24:30
Druhá část zatím střelecky slabá a bez žádné větší šance.
18:30
Domácí vstoupili do druhé třetiny velmi svizně, ale střelecká část se moc nedaří.
15:00
15:00
09:59
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Karel Lisý, asistoval Petr Janíček (3:4).
09:59
Díky hattricku Karla Lisého se domácí dostávají na rozdíl jediného gólu.
07:20
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Karel Lisý, asistoval Rudolf Suk (2:4).
07:20
Během třiceti vteřin se sice Domácí přiblížili na rozdíl dvou golů.
07:16
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Ondřej Pátek, asistoval Jiří Vrba (1:4).
07:09
04:33
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Martin Smola bez asistence (0:3).
02:23
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Lukáš Samek, asistoval Daniel Sýkora (0:2).
02:23
Po chybě golmana posíla do dvougolového vedení posílá Hagu Lukáš Samek.
00:14
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Lukáš Felgr, asistoval Aleš Doubravský (0:1).