3:3
5:3
2:4
- : -
branky (asistence): 03:11 Lukáš Samek (Lukáš Sládeček), 04:22 Jan Seiner (Daniel Pilný), 09:15 Ondřej Pátek (Lukáš Felgr), 20:37 Daniel Pilný (Martin Smola), 21:25 Ondřej Pátek (Daniel Sýkora), 22:51 Ondřej Pátek (Daniel Pilný), 26:47 Ondřej Pátek (Lukáš Sládeček), 27:19 Jaroslav Wohlhöfner (Lukáš Samek), 33:38 Daniel Pilný (Jan Seiner), 42:25 Ondřej Pátek (Martin Drápalík)
branky (asistence): 02:22 Daniel Vymlátil (Martin Trnka), 05:25 Martin Rutkay, 14:56 Martin Trnka (Daniel Vymlátil), 15:50 Martin Nejezchleba (Petr Hepnar), 24:05 Vojtěch Cmiel (Martin Trnka), 28:20 Martin Trnka (Daniel Vymlátil), 31:59 Martin Nejezchleba (Martin Rutkay), 33:33 Marek Matěják (Jakub Jirmann), 34:28 Marek Matěják (Petr Hepnar), 37:21 Martin Nejezchleba (Marek Matěják)

HAGA Pardubice A - FBC Trutnov (DTJ) 10:10
4. Lukáš Samek, 5. Jan Seiner, 10. Ondřej Pátek, 21. Daniel Pilný, 22. Ondřej Pátek, 23. Ondřej Pátek, 27. Ondřej Pátek, 28. Jaroslav Wohlhöfner, 34. Daniel Pilný, 43. Ondřej Pátek - 3. Daniel Vymlátil, 6. Martin Rutkay, 15. Martin Trnka, 16. Martin Nejezchleba, 25. Vojtěch Cmiel, 29. Martin Trnka, 32. Martin Nejezchleba, 34. Marek Matěják, 35. Marek Matěják, 38. Martin Nejezchleba; rozhodčí: Aleš Jansa - Jakub Vlček; vyloučení: 4 + Lukáš Samek 5 + Jaroslav Wohlhöfner 10:1; využití: 0:3; zásahy brankářů: Martin Halousek 4, Martin Halousek 1, Martin Halousek 1 - Vojtěch Škvrna -3, Vojtěch Škvrna 2, Vojtěch Škvrna -4; po třetinách: 3:3, 5:3, 2:4;
45:00
44:20
Vyloučen hráč Daniel Vymlátil družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za hra vysokou nohou.
44:00
Timeout HAGA Pardubice A
42:25
Timeout FBC Trutnov (DTJ)
42:25
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Ondřej Pátek, asistoval Martin Drápalík (10:10).
38:52
Pětiminutovou přesilovku se Trutnovu využít nepodařilo.
37:21
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Martin Nejezchleba, asistoval Marek Matěják (9:10).
34:28
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Marek Matěják, asistoval Petr Hepnar (9:9).
33:52
Vyloučen hráč Jaroslav Wohlhöfner družstva HAGA Pardubice A na 2 minuty za nesportovní chování.
33:52
Vyloučen hráč Jaroslav Wohlhöfner družstva HAGA Pardubice A na 10 minut za nesportovní chování.
33:52
Vyloučen hráč Lukáš Samek družstva HAGA Pardubice A na 5 minut za hrubost.
33:38
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Daniel Pilný, asistoval Jan Seiner (9:8).
33:33
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Marek Matěják, asistoval Jakub Jirmann (8:8).
31:59
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Martin Nejezchleba, asistoval Martin Rutkay (8:7).
30:00
30:00
29:59
Druhá třetina přinesla velkou přestřelku, jsme zvědaví zda Trutnov opět odpoví nebo bude dálle trvat vedení Hagy.
28:20
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Martin Trnka, asistoval Daniel Vymlátil (8:6).
28:20
Krásnou parádičkou spoza brány vstřelil branku hostů Martin Trnka.
27:19
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Jaroslav Wohlhöfner, asistoval Lukáš Samek (8:5).
26:47
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Ondřej Pátek, asistoval Lukáš Sládeček (7:5).
26:47
Díky čtvrtému golu Ondřeje Pátka se Haga dostává do dvougólového vedení.
24:05
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Vojtěch Cmiel, asistoval Martin Trnka (6:5).
22:51
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Ondřej Pátek, asistoval Daniel Pilný (6:4).
21:25
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Ondřej Pátek, asistoval Daniel Sýkora (5:4).
21:25
Opět obráceno. Střelou pod horní pravý roh zakončoval Ondřej Pátak, po skvělé nahrávce Daniela Sýkory.
20:37
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Daniel Pilný, asistoval Martin Smola (4:4).
15:50
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Martin Nejezchleba, asistoval Petr Hepnar (3:4).
15:50
Trutnov vstoupil do druhé třetiny velice dobře. Obrat Trutnova dokončil Martin Nejezchleba.
15:00
15:00
14:56
14:08
Vyloučen hráč Lukáš Samek družstva HAGA Pardubice A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:21
Neproměněná prosilovka v podání hostů. Hra vypadá vyrovnaně, střelecky zatim vede Trutnov.
11:21
Vyloučen hráč Lukáš Sládeček družstva HAGA Pardubice A na 2 minuty za sekání.
09:15
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Ondřej Pátek, asistoval Lukáš Felgr (3:2).
05:25
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Martin Rutkay bez asistence (2:2).
04:22
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Jan Seiner, asistoval Daniel Pilný (2:1).
04:22
Po chybě na středu hřiště trestal hosty Jan Seiner.
04:06
Vyloučen hráč Jiří Vrba družstva HAGA Pardubice A na 2 minuty za sekání.
03:11
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Lukáš Samek, asistoval Lukáš Sládeček (1:1).
02:22
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Daniel Vymlátil, asistoval Martin Trnka (0:1).