0:2
1:0
3:0
- : -
branky (asistence): 24:42 Ondřej Matula (Jan Fojtů), 32:07 Vojtěch Zátopek (Ondřej Matula), 41:19 Ondřej Matula (Adam Štefek), 44:11 Jan Fojtů (Mojmír Jahoda)
branky (asistence): 03:50 Dominik Menzel (Dominik Novák), 12:36 Dominik Menzel (Dominik Novák)

FBC Vikings Kopřivnice - FBC ORCA KRNOV 4:2
25. Ondřej Matula, 33. Vojtěch Zátopek, 42. Ondřej Matula, 45. Jan Fojtů - 4. Dominik Menzel, 13. Dominik Menzel; rozhodčí: Radek Černý - Jan Šotola; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Jan Bartoň ? - Ondřej Láryš ?; po třetinách: 0:2, 1:0, 3:0;
45:00
44:11
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Fojtů, asistoval Mojmír Jahoda (4:2).
43:47
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
43:47
Vyloučen hráč Adam Juřina družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
42:37
Timeout FBC ORCA KRNOV
41:19
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Matula, asistoval Adam Štefek (3:2).
36:07
Vyloučen hráč Adam Štefek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
34:08
Vyloučen hráč Mojmír Jahoda družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
34:08
Vyloučen hráč Adam Juřina družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za držení.
32:07
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vojtěch Zátopek, asistoval Ondřej Matula (2:2).
30:00
30:00
24:42
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Matula, asistoval Jan Fojtů (1:2).
24:27
Vyloučen hráč Adam Juřina družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
23:00
Matuška prováhal obrovskou šanci před odkrytou bránou
17:06
Kapitán Kopřivnice srazil k zemi Honzu Šulavíka. Vše v rámci pravidel. Ale ptáme se, JAK se mu to povedlo?
15:00
15:00
13:50
Ondra Láryš nám ukázal jeden ze svých zákroků a drží svůj tým.
12:36
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Dominik Menzel, asistoval Dominik Novák (0:2).
12:36
A zase ta dvojka. Parádní souhra a hned je veseleji.
04:49
Vyloučen hráč Adam Štefek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování hokejky.
04:49
Pátá minuta a první vyloučení? Snad to nebude tak divoké jako první zápas.
03:50
03:50
A je z toho gól. Domčové Menzel s Novákem posílají Orcu do vedení.
03:28
Dorostenecký útok Orcy se usadil na soupeřově polovině. Kluci za sebou dnes již zápasy ve své kategorie, tak uvidíme jak si poradí tady.