FBC Říčany
Sokol Rudná
FBC Říčany
Sokol Rudná
branky (asistence): 03:40 Adam Pivoňka (Ondřej Váně), 20:24 Adam Pivoňka (Martin Špaček), 26:55 Marek Hluchý, 30:20 Daniel Dostál (Marek Hluchý), 42:13 Martin Tuček, 43:03 Martin Tuček (Lukáš Jeníček)

FBC Říčany - Sokol Rudná 0:6
4. Adam Pivoňka, 21. Adam Pivoňka, 27. Marek Hluchý, 31. Daniel Dostál, 43. Martin Tuček, 44. Martin Tuček; rozhodčí: Václav Flek - David Kozlík; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Michal Dostál ? - Petr Holý ?; po třetinách: 0:1, 0:2, 0:3;
45:00
44:59
Vyloučen hráč Adam Pivoňka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
43:03
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Martin Tuček, asistoval Lukáš Jeníček (0:6).
42:13
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Martin Tuček z trestného střílení (0:5).
39:31
Timeout FBC Říčany
32:27
Vyloučen hráč Ondřej Váně družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:10
Tři velké šance Říčan ke gólu nevedly a tak Rudná ve vlastním oslabení opět trestá.
30:20
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Daniel Dostál, asistoval Marek Hluchý (0:4).
30:00
30:00
29:56
Rechtova střela z první o centimetry minula růžek.
28:54
Vyloučen hráč Martin Špaček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
26:55
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Marek Hluchý bez asistence (0:3).
26:55
Vyloučení Rudná nemilosrdně trestá - nejprve předvedl dva fantastické zákroky Dostál, na střelu z "mezikruží" už ale neměl šanci dosáhnout.
26:08
Vyloučen hráč Ondřej Mikulíček družstva FBC Říčany na 2 minuty za sekání.
20:30
Nedáš - dostaneš. Trochu se štěstím se Rudná dostává do dvougólového vedení.
20:24
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Adam Pivoňka, asistoval Martin Špaček (0:2).
16:29
Jestliže hra měla v první části malé tempo, teď nemá žádné. Přesto se překvapivě do větších šancí dostávají opět Říčany.
15:00
15:00
14:59
Dalších gólů se zřejmě v první části už nedočkáme.
13:30
Dvě obrovské šance Říčan - chyběly centimetry...
12:30
Obraz hry se nemění, Rudná stále v tlaku a Říčany se pokouší (ne moc úspěšně) o brejky. Těsné skóre drží skvělými zákroky Dostál.
04:44
Úvod zápasu se nese v setrvalém tlaku Rudné, Říčany pouze brání s vědomím toho, že v sedmi hráčích se do větších akcí nemá cenu pouštět. Přesto se dvakrát dostaly do nadějného brejku, který však trestuhodně zazdily.