2:1
1:3
1:0
1:0
branky (asistence): 01:41 Michal Šmíd (Lukáš Vancl), 16:18 Jan Videman (Michal Házy), 31:25 Lukáš Vrtěl, 49:13 Lukáš Vancl (Ondřej Liška), 62:58 Václav Černoch (Patrik Pollak)
branky (asistence): 19:49 Martin Žák (David Salák), 24:14 Adam Krejčí (Vojtěch Janata), 32:45 Vojtěch Janata, 38:01 Štefan Furdan (Matěj Kuželka)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Snipers Třebíč 5:4p
2. Michal Šmíd, 17. Jan Videman, 32. Lukáš Vrtěl, 50. Lukáš Vancl, 63. Václav Černoch - 20. Martin Žák, 25. Adam Krejčí, 33. Vojtěch Janata, 39. Štefan Furdan; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 24 - Jan Bazala 31; po třetinách: 2:1, 1:3, 1:0, 1:0;
62:58
69:59
Vyjádření trenéra hostí, Michala Pazderníka: "Viděli jsme vyrovnané utkání s mnoha souboji o míček, nikdo si nic nedaroval a o vítězství domácích rozhodla šťastná branka v prodloužení. Zítra čekáme opět vyrovnané utkání."
69:59
Vyjádřeí trenéra domácích, Jiřího Bořeckého: " Dnes boj o každý metr, jak se na playoff utkání sluší a patří. Kromě druhé třetiny jsem s výkonem kluků spokojený. Zítra musíme zlepšit produktivitu a práci v obou brankovištích. Soupeři přeji bezpečnou cestu domů a zítra opět na značkách."
62:59
Střely v prodloužení: 3:0
62:58
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch, asistoval Patrik Pollak (5:4).
62:58
Černoch rozhoduje zápas v prodloužení střelou na bližší tyč!
49:13
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Vancl, asistoval Ondřej Liška (4:4).
45:16
Michal Šmíd teď ohrožuje bránu, avšak svého mužstva, naštěstí míček bránu nakonec míjí
43:40
Domácí teď získávají standartní situaci velice blízko bráně Snipers, míček se však na bránu vůbec nedostal
38:01
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Štefan Furdan, asistoval Matěj Kuželka (3:4).
38:00
Tlak hostí na bránu nakonec končí gólem pro Snipers! Snipers poprvé ve vedení.
32:45
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Vojtěch Janata bez asistence (3:3).
32:42
Snipers teď vytahují obranu až k bráně Gulls, získávájí balónek a ten ihned posílají do brány Zapletálkovi. Opět máme srovnáno
31:26
Vrtěl teď našel skulinku v bráně Bazaly a střelou zasouvá tzv. "dvacet nad led". Domácí opět ve vedení
31:25
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Vrtěl bez asistence (3:2).
29:52
Michal Šmíd teď vyslal od mantinelu projektil až na Bazalu, ten si připisuje důležitý zákrok
29:10
Střelecké šance teď na obou stranách, ke gólu však pořád daleko
27:15
Novák se teď vydává po souboji do řad diváků. Diváci i Novák nakonec v pořádku
26:04
Michal Šmíd dychtící po druhém gólu střílí od mantinelu. Mimo.
24:15
Janata teď zpoza brány nachází Krejčího v předbrankovém prostoru, ten zavěšuje!! Hosté srovnávají
24:14
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Adam Krejčí, asistoval Vojtěch Janata (2:2).
19:49
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Martin Žák, asistoval David Salák (2:1).
19:12
Gulls hrají ke konci třetiny na míčku, soupeře k němu nepouštějí
18:01
Vrtěl teď odvážně přihrává vzduchem přes celé hřiště, Videman na přihrávku však nedosáhl
16:19
Videman teď nachází skulinku mezi nohama obránce Snipers a může se radovat! Trefil se!!
16:18
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Videman, asistoval Michal Házy (2:0).
13:36
Vancl prošel přes dva hráče, zkoušel zakončit bekendem, trefuje hokejku protihráče
11:25
Martin Žák teď v úniku na Zapletálka těsně míjí bránu
08:58
Domácí teď ze standartky zkouší Bazalu, ten střelu likviduje
07:50
Obránce hostí teď nádhernou přihrávkou přes polovinu hřiště nachází spoluhráče před bránou, ten však neproměňuje
06:30
Domácí v plném počtu
06:10
Hostí střílí od poloviny, Zapletálek zatím nekompromisní
05:26
Snipers si teď trpělivou rozehrávkou snaží najít skulinu v obranně Gulls, zatím nenacházejí
04:17
Vašek Černoch si teď chtěl pomoct hokejkou zpoza Lukáše Vlacha, rozhodčí ho posílají na trestnou. První přesilová hra pro hostí.
04:16
Vyloučen hráč Václav Černoch družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
02:44
Střelou z poloviny teď hostí ohrožují Zapletálka, ten si však připisuje zákrok
01:42
Svou první střelou si Gulls připisují zároveň i první gól!
01:41
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Šmíd, asistoval Lukáš Vancl (1:0).
01:25
Guliveři na míčku zatím rozvážnější, Snipers ale střelecky aktivnější
00:01
V úvodním buly úspěšnější domácí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Štefan Furdan, Matěj Kuželka, Lukáš Vlach, Marek Papoušek, Tomáš Sýkora
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Michal Šmíd, Patrik Pollak, Ondřej Liška, Václav Černoch, Lukáš Vancl
00:00
Dobrý den, vítám Vás na dnešním utkání 1. kola play-off, mezi Gullivery a Snajpry z Třebíče. Přejeme hezkou podívanou!