4:1
1:1
5:1
- : -
branky (asistence): 04:07 Michal Staněk (Filip Dvořák), 07:07 Lukáš Váša (Vít Petříček), 12:47 Vojtěch Haman (Daniel Halm), 15:46 Lukáš Zeisel (Vojtěch Haman), 22:28 Lukáš Váša (Petr Tlustoš), 40:41 Petr Tlustoš (Michal Staněk), 41:57 Filip Dvořák (Petr Tlustoš), 48:49 Petr Tlustoš (Vít Petříček), 54:20 Petr Tlustoš (Ondřej Dvořák), 59:16 Ondřej Dvořák (Vojtěch Haman)
branky (asistence): 00:41 Ondřej Dvořák (Miloš Prášil), 26:46 Ondřej Dvořák (Tomáš Trentin), 48:12 Ondřej Dvořák (Petr Zavadil)

Hippos Žďár n/S. - ASK Bystřice n.P. 10:3
5. Michal Staněk, 8. Lukáš Váša, 13. Vojtěch Haman, 16. Lukáš Zeisel, 23. Lukáš Váša, 41. Petr Tlustoš, 42. Filip Dvořák, 49. Petr Tlustoš, 55. Petr Tlustoš, 60. Ondřej Dvořák - 1. Ondřej Dvořák, 27. Ondřej Dvořák, 49. Ondřej Dvořák; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:2; využití: 2:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 13 - Radek Šejnoha 14, Matěj Sláma 2; po třetinách: 4:1, 1:1, 5:1;
60:00
59:59
Počet střel v zápase: domácí - 26, hosté - 16.
59:59
Komentář trenéra domácích Dvořáka Filipa: Utkání postrádalo větší kvalitu, ale to se dalo očekávat. Stále to je jenom první zápas, zítra musíme nastoupit stejně koncentrovaní. Děkujeme soupeři.
59:59
Komentář hostů Dvořáka Ondřeje: Škoda našich chyb v 1. třetině. Od 2. třetiny si už soupeř vítězství zkušeně pohlídal. 3. třetina už se dohrávala. Děkuji soupeřům a divákům.
59:59
Počet střel ve 3. třetině: domácí - 9, hosté - 5.
59:16
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Vojtěch Haman (10:3).
57:04
Kvalitní souhra v podání bratrů Dvořákových, hra na polovině ASK Bystřice.
54:20
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Ondřej Dvořák (9:3).
53:58
Vyloučen hráč Rudolf Mazánek družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za sekání.
52:53
Blokovaná střela Hamana.
48:49
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Vít Petříček (8:3).
48:49
Střídání brankáře. Nový brankář Matěj Sláma družstva ASK Bystřice n.P.
48:13
Vysoká střela Dvořáka z týmu hostů padla do odkryté brány.
48:12
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Petr Zavadil (7:3).
47:31
Vyloučen hráč Vít Petříček družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře.
45:43
Bratři v červeném triku (Martin a Lukáš Ležákovi) se na začátku 3. třetiny poměrně rozvášnili, výsledkem čehož byly 2 vyloučení na každé straně. Přesilovku Hipposu proměnil krásnou střelou z voleje Dvořák F., naopak přesilovku Bystřice Hippos s přehledem ubránil.
42:13
Vyloučen hráč Richard Kafka družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za blokování hokejky.
41:57
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák, asistoval Petr Tlustoš (7:2).
41:01
Vyloučen hráč Tomáš Fryšavský družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
40:41
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Michal Staněk (6:2).
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2. třetině: domácí - 9, hosté - 6.
39:26
Perfektní obranný zásah Víti Petříčka!
38:36
Dnešnímu utkání přihlíží 31 diváků. Děkujeme!
38:11
Střela z půlky Richarda Kafky do gólmana hostů.
37:43
Nahrávka Zeisela před bránu, bohužel Dvořák O. nestihl doběhnout.
36:43
Rychlé 2 zákroky Kratochvíla.
33:58
Haman, byť penaltově osekáván, krásně vystřelil pod břevno bystřické branky, fenomenální Šejnoha vyšvihl svou ruku a neskurtečně chytá. Dle bezchybné statistiky Karolínky Judové se jedná o 14. střelu Hipposu v tomto zápase.
30:10
Slepá střela Váši, míček mimo hřiště.
29:04
Fotbalová akce ukázkou výkopu Fryšavského zatím hře nepomohla.
26:46
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Tomáš Trentin (5:2).
26:32
Všudybýlek Halm nejprve získává míček, nepřesně zakončuje, následně vypomáhá obraně, poté fauluje, aby šel nakonec vystřídat.
26:14
Hra Bystřice je momentálně plná jak nepřesných nahrávek, tak i střel.
25:21
Zeisel neměl komu nahrát, avšak míček bez problémů ubránil a udržel.
22:29
Po hrubé chybě Tomáše Trentina se chopil míčku domácí kapitán Tlustoš, nahrávkou našel nemýlícího se Lukáše Vášu a ten z první skóruje. Pítrs uplatnil své skvělé zkušenosti.
22:28
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Váša, asistoval Petr Tlustoš (5:1).
21:16
Střela Tlustoše přes Šejnohu neprošla.
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině: domácí - 8, hosté - 5.
19:30
Přesilovka Bystřice zatím bez gólového ohrožení, všechny střely letí buď mimo bránu, nebo je blokují hráči domácích.
17:58
Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
15:47
V předbrankovém prostoru se s novou holí střelecky prosazuje Lukááááš Zeisel!!
15:46
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Zeisel, asistoval Vojtěch Haman (4:1).
14:09
Střela Příhody z půlky, tečuje Šejnoha.
12:48
Bystřice na polovině Hipposu, obrana je ale neústupná, míček získává Vojtěch Haman a přesnou střelou pod víko zvyšuje skóre na 3:1.
12:47
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Daniel Halm (3:1).
12:28
Střelu hostů tečuje Kratochvíl.
11:59
Na míčku Hippos, bez jeho ztráty se výbornou sehraností připravuje ke střele.
10:59
Útočná šance pro Zítku, jeho akci přerušil Kafka.
08:44
Prášil běží dlouhý oblouk za bránou domácích, nabíhá na střed a bez sebemenší pomoci ostatních hráčů střílí, míček tečoval obránce domácích.
07:08
Pohotový gól domácích si připisuje Lukáš Váša, který sám před bránou zvládl dorazit míček.
07:07
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Váša, asistoval Vít Petříček (2:1).
06:12
Před Kratochvílovu bránu se dostal nebezpečný míček, včas ale zasáhl Dvořák F., který uklidil míček k zadnímu mantinelu.
05:14
Hosté zatím předvádějí rychlé obranné akce.
04:07
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Staněk, asistoval Filip Dvořák (1:1).
04:01
Skvělý zákrok Dvořáka F. míček míří od brány domácích.
00:43
Vysoká střela Ondřeje Dvořáka uvádí tým hostů do vedení.
00:41
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Miloš Prášil (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Bystřice n.P.: brankář: Radek Šejnoha; hráči v poli: Pavel Procházka, Michal Mazánek, Tomáš Trentin, Miloš Prášil, Ondřej Dvořák
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Ondřej Dvořák, Filip Dvořák, Jiří Příhoda, Vojtěch Haman, Daniel Halm
00:00
První vítězné bully patří týmu ASK Bystřice.
00:00
Dobré odpoledne, vítáme všechny příznivce florbalu u utkání 1. kola play-down mezi týmy Hippos Žďár nad Sázavou a ASK Bystřice nad Pernštejnem.