2:1
1:2
0:5
- : -
branky (asistence): 06:45 David Kolář (Lukáš Pokorný), 14:21 Lukáš Pokorný (David Kolář), 27:26 Lukáš Pokorný (Lukáš Tomeš)
branky (asistence): 12:17 Karel Svatoš (Tomáš Sláma), 26:19 Jakub Noha (Šimon Otto), 29:38 Jakub Noha (Walter Schubert), 43:02 Karel Svatoš (Tomáš Sláma), 55:25 Petr Kašpar (Adam Vejrych), 56:50 Jan Pudich (Adam Vejrych), 57:12 Tomáš Sláma, 58:08 Tomáš Sláma (Karel Svatoš)

Panthers Praha - TJ Sokol Mukařov  3:8
7. David Kolář, 15. Lukáš Pokorný, 28. Lukáš Pokorný - 13. Karel Svatoš, 27. Jakub Noha, 30. Jakub Noha, 44. Karel Svatoš, 56. Petr Kašpar, 57. Jan Pudich, 58. Tomáš Sláma, 59. Tomáš Sláma; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 5:1; využití: 0:1; diváků: 70; zásahy brankářů: Martin Hruška 22 - Josef Bína 24; po třetinách: 2:1, 1:2, 0:5;
60:00
Nejlepší hráči utkání - Panthers Praha: #4 David Kolář, TJ Sokol Mukařov #56 Adam Vejrych
60:00
První vítězství v této sérii si především díky úspěšné 3. třetině připisuje tým Mukařova a my se na Vás těšíme zítra v 11:00 opět ve Stodole!
60:00
Komentář trenéra hostů (Marek Chlumský): „První zápas v sérii byl vypjatý až do konce, kdy po neproměněném tlaku domácích Traverza odskočila. Diváci mohli vidět atraktivní utkání a my se na ně těšíme i zítra. Děkujeme soupeřům za zápas."
60:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Jenšík): „Dneska jsme začali dobře, ale pak to šlo čím dál hůř, mrzí nás strašně moc oslabení a neschopnost normálně vystřelit a Traverza nás dnes vzorově vytrestala. Zítra ráno znovu a lépe!"
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: Panthers - 7, Mukařov - 8. Střely celkem: Panthers - 27, Mukařov - 29.
59:55
Ze standardní situace střílí domácí Jakob, tahle střela neměla oči, končí za mantinelem.
59:23
Zápas už se dohrává stylem sem-tam.
58:08
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Tomáš Sláma, asistoval Karel Svatoš (3:8).
58:08
Řekla bych, že už je asi rozhodnuto.
57:12
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Tomáš Sláma bez asistence (3:7).
57:12
Do prázdné brány se trefuje Sláma a šance Panthers na obrat se snižují.
56:55
Panthers to zkouší v šesti.
56:54
Timeout Panthers Praha
56:50
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Adam Vejrych (3:6).
56:50
Domácí se ještě nestihli vzpamatovat z předchozího gólu a už prohrávají o 3 branky.
55:25
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Petr Kašpar, asistoval Adam Vejrych (3:5).
55:25
Přesilovou hru sice hosté nevyužili, ale vteřinu po konci početní výhody navyšují po rychlé akci na 3:5.
55:00
Daněk teď předvedl ukázkový sprint až ke svatyni soupeře, avšak střela končí v náruči brankáře.
53:56
Přihrávku do prázdné teď hostům zkušeně vypíchl Rybka.
53:24
Trestné střílení družstva TJ Sokol Mukařov neproměnil Petr Kašpar.
53:24
Vyloučen hráč David Polcar družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
53:24
Mukařov teď domácím narušil rozehrávku, jejich šanci narušil sekáním Polcar, uvidíme nájezd.
51:06
Módní okénko č.3: Rozhodčí dnešního utkání ví, jak docílit elegantní extravagance, proto zkombinovali vršek v zářivém odstínu žluté s černými trenýrkami.
49:48
Pudich se teď snažil naletět do Polcara, který měl míček pod kontrolou, nicméně ublížil sám sobě. Asi karma.
49:12
Mukařov na míčku, Panthers vyčkávají na chybu v rozehrávce.
48:11
Omlouváme se divákům video přenosu, který je mírně zasekaný. Je to z důvodu mírně zasekaného internetového připojení ve zdejší hale.
47:17
Další střela z hole obránce Míky, opět mimo, tahle přesilová hra zůstane bez využití.
46:53
Panteři se ne a ne trefit, Rybka přestřeluje.
46:32
Daněk z dobré pozice pouze do připraveného Bíny.
45:57
Prudkou střelu od mantinelu na Bínovu bránu vyslal Míka, jen těsně míjí.
45:25
Vyloučen hráč Jakub Noha družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za sekání.
45:00
Rozhodčí nyní chodí po hřišti s rukama nahoře, bude následovat první přesilová hra týmu Panthers Praha.
43:29
Módní okénko č.2: Traverza na dnešní utkání zvolila výrazné indiánské líčení v černé a červené barvě, na některých hráčích je s přibývajícím časem a potem znát, že nepoužili fixátor makeupu.
43:02
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Karel Svatoš, asistoval Tomáš Sláma (3:4).
43:02
Z protiútoku posílá Traverzu do vedení božský Kája.
42:20
Bína teď chvályhodně vytěsnil Kolářovu střelu nad.
41:01
U míčku hosté, snaží se rozehrát a najít skulinku v panterské obraně, leč marně.
40:01
Úvodní vhazování pro domácí tým.
40:00
40:00
Střely na bránu v 2. třetině: Panthers - 7, Mukařov - 13.
40:00
39:01
Kolář teď hezky vypíchl míček rozehrávajícím obráncům Traverzy, poslal na Tomeše, ten na Pokorného, ten však marně hledal spoluhráče, kterému by mohl nahrát a o balónek přichází.
37:15
Podhráský se teď efektně napřahoval do výše ke střele, avšak pro větší efektivitu bych propříště doporučila víc mířit než napřahovat.
36:08
Janoušek teď ze standardky pouze do obránce, v následné šanci Panteři přestřelují.
34:41
Týpek z Traverzy právě orazítkoval tyčku Hruškovy brány, tato přesilovka zůstane nevyužita.
33:41
Tomeš se v oslabení chopil míčku, šetří cenné vteřiny pro domácí tým a nakonec se dostává i ke střele. Mířidla však neměl dostatečně seřízena.
32:43
Vyloučen hráč Jakub Rybka družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
32:43
Zlý muž Rybka opět na trestné...
32:35
Rybka se teď tak dlouho díval, kam by rozehrál, až přišel o balón. Podhráský ze středu pouze do brankáře.
32:00
Dnešnímu utkání přihlíží 70 diváků. Děkujeme!
31:07
Daněk teď poslal zadovku na svého spoluhráče, ten tam ale nebyl, míčku se chopila Traverza, přestřeluje.
29:38
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval Walter Schubert (3:3).
29:38
Bravurním zákrokem se teď vytáhl Hruška proti Schubertovi, na dorážku Nohy už byl ale krátký a hostující tým srovnává v početní výhodě.
29:15
Šimon střílí pouze do Daňka.
27:56
Vyloučen hráč Jiří Ptáčník družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
27:56
Ptáčník to teď trochu posekal a nabízí tak Mukařovu možnost třetí přesilové hry. Podaří se jim do třetice využít? Nevím. Uvidíme.
27:26
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Lukáš Tomeš (3:2).
27:26
A do druhé červené svatyně obratem odpovídá tečí Tomešovy střely Pokorný.
26:19
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval Šimon Otto (2:2).
26:19
Ale červená je i branka, přátelé. A do té se teď trefil Noha a srovnává na 2:2.
25:40
Červené detaily na dresech Traverzy přitahují Pantery jak býky, není divu, že spousta jejich střel končí právě na jejich trikotech.
24:59
Míka teď neměl na koho rozehrát, tak jen vyhodil míček na půlku Mukařova.
24:29
Módní okénko: Mukařov zvolil na dnešní zápas černošedé pruhované dresy. Mezi módními barbary koluje mýtus, že vodorovné pruhy rozšiřují, my ale víme, že záleží na přesné podobě proužků a na tom, jaké jsou rozestupy mezi těmi tmavými.
23:21
A další skvělý zákrok si právě připsal Hruška proti střele Slámy ze střední vzdálenosti.
21:52
Šanci Panterů teď před brankovou čárou zhatil Bína, na druhé straně v podobné situaci zachraňuje svůj tým Hruška.
20:01
Úvodní vhazování tentokráte pro domácí tým.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: Panthers - 13, Mukařov - 8.
20:00
19:57
Poslední střelu první třetiny si připisuje Tomeš, ta lízla hostujícího gólmana a jde se do šaten.
18:54
Další standardní situace týmu hostí končí v náruči jistého Hrušky.
18:32
Schubert teď backhandem napálil pouze rozpálené lýtko domácího Jakoba.
17:02
Šance obou týmů končí většinou pouze střelami do dobře postavené obrany.
15:40
Nepřipravený Noha střílí pouze do připravené nohy domácího brankáře.
14:21
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval David Kolář (2:1).
14:21
Kapitán Kolář od mantinelu našel na středu volného Pokorného a ten se většinou z tohoto místa nemýlí, nejinak tomu bylo právě nyní.
13:37
Mukařov se teď trochu trápí v rozehrávce díky dobře napadajícímu Hradci.
12:17
12:17
No ale teď Panteři trochu neopatrně střídali, když měli standardní situaci hosté. Ti samozřejmě nelenili, rychle rozehráli a srovnali.
12:02
To, co se děje na hřišti, bych zatím popsala jako takový jakoby opatrný florbal.
09:15
Teď se hraje na obranné polovině Panthers, Mukařovu se nedaří rozhýbat dobře postavenou obranu domácího týmu.
08:26
Dle mého názoru by v procentuálním držení balónu měli zatím navrch domácí.
06:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Lukáš Pokorný (1:0).
06:45
Po střele hostujícího Šimka zazvonila tyčka Hruškovy brány, Panteři založili rychlý útok a v oslabení se prosazuje kapitán domácích Kolář.
05:37
Traverza si nahrává dokolečka dokola a občas vystřelí do připravených obránců domácích.
04:53
Vyloučen hráč Jakub Rybka družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:53
A máme tu další oslabeníčko. Rybka sundal týpka a uvidíme, co Mukařov vymyslí tentokrát.
04:20
Panteři oslabení přečkali bez újmy, teď jsou na míčku a snaží se zaútočit.
03:50
Mukařov v přesilovce zatím nic moc nevymyslel, jedinou střelu si připsal Noha. Nad.
02:03
Vyloučen hráč Petr Kölbl družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:03
Kölbl chce být asi často zmiňován v onlajnu, takže mu vyhovíme a zmiňujeme, že si jde posedět.
00:38
Mukařov si párkrát nahrál a odevzdal míček Panterům, ti se hned hrnuli do útoku a první střelu si připsal Kölbl, Bína připraven.
00:01
Úvodní vhazování pro hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Mukařov : brankář: Josef Bína; hráči v poli: Tadeáš Drahorád, Tomáš Vaculík, Tomáš Sláma, Karel Svatoš, Jan Řeřicha
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Martin Hruška; hráči v poli: Jakub Rybka, Lukáš Pokorný, David Kolář, Patrik Míka, Lukáš Tomeš
00:00
Vážení čtenáři, vítáme Vás u textového online přenosu z prvního čtvrtfinálového utkání západní části Národní ligy mezi domácím týmem Panthers Praha a týmem, který na Pantery zbyl, TJ Sokol Mukařov. V základní části Panteři takzvanou Traverzu dvakrát porazili v prodloužení poměrem 4:3. Prodloužení Panteři hrají velmi rádi, drží si statistiku 4 prodloužení v řadě z konce základní části, podaří se jim tuhle šňůru natáhnout?