2:2
1:1
4:0
- : -
branky (asistence): 09:36 Petr Hofman (Dominik Emlar), 11:52 Petr Hofman (Vojtěch Výborný), 28:49 Vojtěch Výborný (Tomáš Černý), 46:52 Dominik Emlar (Vojtěch Výborný), 47:19 Petr Hofman (Vojtěch Výborný), 48:09 Jan Hrobský (Pavel Kotrč), 58:57 Petr Hofman (Tomáš Veinfurter)
branky (asistence): 00:22 Ondřej Špalek (Vojtěch Strnad), 13:05 Vojtěch Strnad (Václav Kramel), 35:52 Vojtěch Výborný (vlastní branka)

TJ Sokol Jaroměř - ASK Orka Čelákovice 7:3
10. Petr Hofman, 12. Petr Hofman, 29. Vojtěch Výborný, 47. Dominik Emlar, 48. Petr Hofman, 49. Jan Hrobský, 59. Petr Hofman - 1. Ondřej Špalek, 14. Vojtěch Strnad, 36. Vojtěch Výborný; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 2:4 + Tomáš Furch 5; využití: 3:0; diváků: 133; zásahy brankářů: Lukáš Flégl 19 - Petr Freiman 23, Lukáš Pezl 2; po třetinách: 2:2, 1:1, 4:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů Šimona Zmátla: Už se těšíme na večeři a dobrý spánek a zítra´budeme určitě lepší!
59:59
Hráči utkání se stali za domácí tým hráč s číslem 9 Vojtěch Výborný a za hosty hráč s číslem 12 Strnad Vojtěch.
59:59
Komentář trenéra domácích Martina Klapky: V 1. třetině jsme předvedli dobrý výkon na který jsme bohužel nenavázali v dalších třetinách. V tomto zápase rozhodla naše produktivita v přesilových hrách.
59:59
Střely na bránu ve 3. třetině: Jaroměř 9 Orka 5
58:57
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Tomáš Veinfurter (7:3).
58:57
Hofman trestá gólem do prázdné branky.
58:05
Domácí jsou zavřeni na své polovině.
56:44
Jakmile jsou hostí na balónku, Freimen opouští branku a hrají v 6.
53:54
Hofman zkusil fígl zpoza Freimanovi branky, hůl u toho ale dal příliš vysoko a situace byla přerušena.
52:59
Jaroměř zatím nestřílí přesně.
52:14
Vyloučen hráč Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
51:11
Hofman na cestě za čtvrtým gólem byl přihlepnut soupeřem a ten si půjde sednou na trestnou lavici, až Jaroměř dohraje výhodnou situaci.
50:41
Orka se rozhodně nevzdává, ale Jaroměř se snaží kontrolovat míček.
49:08
Nožička zkusil, ale Freimanova nožka ladně vykopla míček a nikdo z Jaroměře na dorážku u branky nebyl.
48:09
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Hrobský, asistoval Pavel Kotrč (6:3).
48:09
Zasáhla nás gólová smršť při které Hofman naplnil svůj dnešní hatrick! Gratulace!
47:19
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Vojtěch Výborný (5:3).
46:52
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Vojtěch Výborný (4:3).
46:52
Druhou střelou se Emlar nemílil.
46:48
Jaroměř nakonec zavírá Orku a Emlar zkouší, střela je odražena.
46:19
Orka má rozehru u domácích v rohu a brání tak v postupu Jaroměři do útočného pásma.
45:53
Fanoušci jsou hluční, ale fandění je slyšet jen občas.
45:06
Vyloučen hráč Vojtěch Strnad družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za blokování hokejky.
45:06
Černý vedl míč po mantinelu a Strnad v zápalu boje ho nedovoleně blokoval hokejkou.
44:48
Nedá se říci, že by Jaroměř byla celou dobu na míčku, Orka urputně brání.
43:12
Vyloučen hráč Tomáš Furch družstva ASK Orka Čelákovice na 5 minut za sekání.
43:12
Souboj u mantinelu skončil tak, že Hrobský dostal hokejkou do hlavy. Rána to byla slušná, ale Hrobský je opět připraven naskočit do hry.
42:59
Nožička si vybojoval míček v rohu a bojoval až do konce, bohužel střela nenašla cíl.
40:01
Jaroměř vstoupila do 3. třetiny s oslabením, nicméně zápas to nijak neovlivnilo.
38:40
Orka již v 5. Tak uvidíme, jak to zamíchá hrou.
38:14
Vyloučen hráč Jiří Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za špatné střídání.
38:13
I Jaroměř se trochu přepočítala.
37:26
Jaroměř zkouší, ale má nepřesné přihrávky a Orka pak vybíhá směr Flégl.
36:35
Vyloučen hráč Michal Kubík družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za špatné střídání.
35:52
Vlastní branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Vojtěch Výborný (3:3).
35:52
Dva borci z Orky položili Flégla na záda svými nahrávkami před brankou a Výborný se snažil zasáhnout, bohužel zásah byl pro jeho tým nešťastným.
34:43
Hofman si před obránci Orky míchá vajíčka a zakončuje to ostrou střelou na Freimana.
34:12
Přibývá osobních soubojů u mantinelu.
32:21
Hra se přesunula na obrannou polovinu Orky a Jaroměř je úspěšně zavírá.
32:18
Okra poměrně agresivní.
31:20
Po výměně pár přihrávek Minařík vystřelil a Flégl vyráží loktem.
30:37
Jaroměř se brání zuby nehty!
30:03
Vyloučen hráč Petr Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
Tento zápas sleduje v hale 133 diváků, děkujeme! Samozřejmě i velký díky vám, online divákům!
29:15
Hra jako kdyby oživla a na obou stranách jsou hráči jak kdyby přebití energií.
28:49
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Vojtěch Výborný, asistoval Tomáš Černý (3:2).
28:48
Domácí mají standardní situaci na velkém brankovišti. A končí gólem!!!!
26:40
Hrobský vystřelil a Freiman, který neviděl na míček měl co dělat, aby to vychytal.
25:58
Orka nyní trestá Jaroměřké chyby svými nebezpečnými střelami.
25:38
Minařík zkusil. Minul.
24:53
Zadák si počkal na nepovedenou nahrávku Jaroměře a už si pádil na branku. Míček skončil za mantinelem.
23:40
Hofman nahrál před branku Černému, ten jen orazítkoval tyč.
23:10
Vyloučen hráč Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
23:09
Hofman v šanci nedovoleně zastaven Orkou.
22:40
Zadák zkusil vypustit na Flégla střelu, nicméně ta letěla mimo bránu.
22:00
"Buď nebezpečnej!" povzbuzuje Hofman obránce Hrobského.
20:10
Špalek kličkoval mezi Jaroměřskými obránci, ale k žádné brance ohrožující akci nebyl připuštěn.
19:07
Emlar se obtočil kolem Freimenovi branky, ale obránce z Orky pohotově zakročil a míček vyhodil pryč. Gólmanovi se motá hlava do těď.
18:45
Hofman už viděl hatrick, vybíhal na střelu ale srazil se s borcem z Orky. Nic vážného.
17:48
Hofman vystřelil na Freimana a míček jen tak tak líznul břevno a pak se překulil za branku.
16:27
Hofman si dovedl míček za soupeřovu branku, ale nenašel nikoho na přihrávku a tak se míčku zmocnila opět Orka.
15:11
Hosté nespí na vavřínech a tlačí na Jaroměř jak to jen jde.
14:39
Domácí press končí za mantinely.
13:33
Hra se přelévá ze strany na stranu.
13:05
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Strnad, asistoval Václav Kramel (2:2).
11:52
11:52
Hofman umístil balón do branky ani neví jak.
10:50
Veinfurter unikl a šel sám na Freimana, ale ten si to pohlídal.
09:36
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Dominik Emlar (1:1).
09:36
Emlarův přechod byl bezchybný a Hofman pak s lehkostí vykoupal gólmana hostí.
08:48
Domácí též měli standardní situaci u hostů na velkém brankovišti, bohužel Škola trefil pouze zeď.
08:07
Hostí měli standardní situaci u domácích, nicméně se nedostala k ohrožení branky.
06:03
Ač dali první gól hosté, míč je převážně v držení domácích.
00:22
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Vojtěch Strnad (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Petr Freiman; hráči v poli: Vojtěch Strnad, Jakub Jareš, Jakub Doutnáč, Václav Kramel, Ondřej Špalek
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Lukáš Flégl; hráči v poli: Petr Hašek, Jakub Kubina, Jan Škola, Pavel Kotrč, Michal Nožička