1:1
0:1
FbC Plzeň
FbC Plzeň
branky (asistence): 19:42 Ondřej Kučera (vlastní branka), 24:41 Vít Malý (Martin Beneš), 38:32 Vít Malý, 48:07 Matěj Ševčík (Robert Hunsdorfer)
branky (asistence): 01:50 Tom Pavlis (Daniel Matloch), 15:01 Denis Tomančák, 16:43 Denis Tomančák (Daniel Bitzánek), 42:42 Jan Fiedor (Denis Tomančák), 64:41 Denis Tomančák

FbC Plzeň - Florbal Torpedo Havířov 4:5p
20. Ondřej Kučera, 25. Vít Malý, 39. Vít Malý, 49. Matěj Ševčík - 2. Tom Pavlis, 16. Denis Tomančák, 17. Denis Tomančák, 43. Jan Fiedor, 65. Denis Tomančák; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 2 + Matěj Šebek 5:3 + Jan Fiedor 5; využití: 0:2; diváků: 37; zásahy brankářů: Matouš Eret ? - David Funiok ?; po třetinách: 1:3, 2:0, 1:1, 0:1;
64:41
70:00
Komentář trenéra domácích V. Michálka: Havířov byl na nás velmi dobře připraven. Bohužel jsme na soupeřovu hru nedokázali zareagovat. Bohužel i naše přesilovky jsou pro nás přítěž než výhoda. Zítra stav vyrovnáme a uděláme si středeční výlet do Havířova. Děkuji divákům za skvělou atmosféru.
70:00
Komentář trenéra hostí M. Ondruše: Děkuji hráčům za odhodlání a plnění určených pokynů. To nám vyhrálo zápas a dalo psychickou výhodu do dalšího utkání.
64:41
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Denis Tomančák bez asistence (4:5).
60:00
60:00
58:26
Hra na půlce domácích
56:04
Vyloučen hráč Jiří Lauber družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
50:19
Hra ještě vyhrocenější než ve druhé třetině
48:07
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Ševčík, asistoval Robert Hunsdorfer (4:4).
42:42
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Jan Fiedor, asistoval Denis Tomančák (3:4).
40:50
Vyloučen hráč Daniel Matloch družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
38:32
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vít Malý bez asistence (3:3).
33:28
Vyloučen hráč Jan Fiedor družstva Florbal Torpedo Havířov na 5 minut za hrubost.
28:14
Vyloučen hráč Jan Fiedor družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
28:14
A máme tady dalí vyloučeníííí
27:52
Malý bravurně bere míček a FbC Plzeň posouvá hru na půlku Havířova
25:18
ROzhodčí se připletl do hry a odkopl míček. Buly v rohu hostí.
24:41
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vít Malý, asistoval Martin Beneš (2:3).
19:42
Vlastní branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Ondřej Kučera (1:3).
16:43
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Denis Tomančák, asistoval Daniel Bitzánek (0:3).
16:37
FbC Plzeň se i přes oslabení dostává ke střele
15:01
15:01
Vyloučen hráč Matěj Šebek družstva FbC Plzeň na 5 minut za bránění ve hře.
13:19
Ševčík se snaží dorazit míček do brány hostí. Bohužel se mu nepovedlo
12:50
Shoes si drží míček a běhá s ním cik cak na domácí půlce..
12:06
Vít Malý zachycuje útok soupeřů
10:00
Havířov zasypává Plzeň střelami
08:20
Eret odvrací zhoubnou střelu. Stav zůstává stejnyý.
07:31
Rozhodčí již po několikáte nazlobeně fouká do píšťalky
07:08
Hráč hostí vulgárně komentuje hru. Radši nebudu citovat..
06:24
Šebek střílí. Bohužel míček dopadl blíže k plakátu komerční banky než k bráně soupeře.
06:10
Míček stále na polovině hostů
05:10
I přes přesilovku domácích se na míček dostala torpéda z Havířova
04:49
PLzeň v přesilovce čeká na tu správnou chvíli...
03:50
Nepovedená "střela" Plzně
03:10
Vyloučen hráč Ondřej Kučera družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:30
Na míčku FbC Plzeň
02:05
Rozehrávka domácích
01:50
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Tom Pavlis, asistoval Daniel Matloch (0:1).
01:10
Vyloučen hráč Robert Hunsdorfer družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Torpedo Havířov:
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Matouš Eret; hráči v poli: Filip Nový, Ondřej Horažďovský, Martin Beneš, Vít Malý, Matěj Šebek