3:2
2:4
3:0
- : -
branky (asistence): 09:21 Adam Štefek (Mojmír Jahoda), 10:11 Jan Baďura (Tomáš Sladkovský), 17:35 Adam Štefek, 22:54 Ondřej Kubátko (Daniel Opatřil), 23:24 Jakub Kresta (Mojmír Jahoda), 40:55 Zdeněk Matúš, 52:59 Adam Štefek (Vojtěch Zátopek), 59:24 Ondřej Kubátko
branky (asistence): 02:18 Filip Kristek (Lukáš Novosad), 13:00 David Žniva, 25:27 Petr Krhut (Pavel Barabáš), 28:17 Lukáš Kratochvíl (Josef Viktořík), 33:05 Josef Viktořík, 35:17 Petr Velech (David Žniva)

FBC Vikings Kopřivnice - 1. FBK Rožnov p/R 8:6
10. Adam Štefek, 11. Jan Baďura, 18. Adam Štefek, 23. Ondřej Kubátko, 24. Jakub Kresta, 41. Zdeněk Matúš, 53. Adam Štefek, 60. Ondřej Kubátko - 3. Filip Kristek, 14. David Žniva, 26. Petr Krhut, 29. Lukáš Kratochvíl, 34. Josef Viktořík, 36. Petr Velech; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 87; zásahy brankářů: Jan Klinka 26 - Petr Holčík 9, Jakub Jasný 13; po třetinách: 3:2, 2:4, 3:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích, Marka Jehlára: "Souhlasím s trenérem Rožnova, že dnes to byl pohlednější zápas než včera. Zápas jsme výborně rozehráli, ale pak laxní hrou a velkými chybami jsme soupeři dovolil velký obrat. V poslední třetině jsme zkonsolidovali síly, brzy srovnali a se štěstí dotáhli zápas do vítězného konce. Děkuji soupeři za férovou hru a skvělým fanouškům za podporu."
59:59
Střely ve třetí třetině: 12:6
59:59
Komentář trenéra hostů, Pavla Barabáše: "Dneska o hodně lepší utkání než včera. Šli jsme tomu naproti, ale bohužel měl soupeř velké štěstí v zakončení. Zasloužili jsme si vyhrát, ale aspoň se máme od čeho odrazit. Děkuji soupeřům za férovou hru, fanouškům za podporu."
59:24
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko bez asistence (8:6).
58:50
Krhutovu střelu z první zablokoval některý z obránců.
58:00
Rožnov to zkouší v šesti.
56:38
Krhut teď pravděpodobně zabránil jistému gólu, když se na hranici malého brankoviště postavil proti střele Monsporta.
55:51
Barabáš se ještě dostal k dorážce po své vlastní střele, míč ale proletěl těsně kolem tyčky.
54:25
Domácí pouze kombinují. Vypadá to, jako by se jim do zakončení nechtělo.
53:32
Vyloučen hráč Denis Zimmer družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře.
52:59
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Štefek, asistoval Vojtěch Zátopek (7:6).
52:28
Matúš nastřelil masku Jasného.
51:10
Vývoda zblokoval střelu Kristka.
49:17
Fojtů přízemní střelou vyzkoušel Jasného pozornost.
47:32
Barabáš poslal dobrou střelu směrem na Klinkovu bránu, ten si ji ale pohlídal.
46:03
Na polovině hřiště napřáhl Soukal na střelu, ta ale skončila hned na prvním hráči a hosté šli do protiútoku, který zakončoval Žniva střelou hodně mimo.
45:02
Domácí šli do přečíslení 2 na 1, Opatřilovi ale při pokusu o přihrávku sjel míč z hole.
43:20
Sladkovský z ostrého úhlu pálil pouze do hrudi Jasného.
42:20
Střelu Baďury zablokoval Žniva.
40:55
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Zdeněk Matúš bez asistence (6:6).
40:55
Matúš využil zmatků před brankou soupeře a srovnává.
39:51
Hosté sportovně odevzdali míč domácím po sporné situaci.
38:55
Monsportovu střelu vyrazil Jasný nohou.
38:21
Z poloviny hřiště to zkusil Sladkovský, jeho pokus ale skončil vysoko nad.
36:35
Úplně sám před brankou hostů teď byl Opatřil po chybě jednoho z obránců.
35:17
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Velech, asistoval David Žniva (5:6).
35:17
Ve skrumáži před Klinkou se nejlépe zorientoval Velech, který otáčí vývoj utkání.
34:29
Vývoda nahrával na volného Krestu, ten však střelou z první netrefil branku.
33:05
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík bez asistence (5:5).
33:05
K odraženému míči se dostal Viktořík a srovnává stav utkání.
32:48
Hosté se i po nevyužitých přesilovkách drží v útočném pásmu.
32:33
Hra se začíná přiostřovat.
32:10
Barabášova střela ze středu hřiště skončila na masce Klinky.
31:05
Velechovi střela z dobré pozice nesedla.
30:21
Vyloučen hráč Jakub Monsport družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:15
Klinka zlikvidoval přečíslení hostů.
29:53
Vyloučen hráč Josef Viktořík družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
29:37
Vyloučen hráč Mojmír Jahoda družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.
29:29
Fojtů zastavil protiútok hostů.
28:17
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Lukáš Kratochvíl, asistoval Josef Viktořík (5:4).
28:17
Hosté šli do přečíslení 3 na 2, Viktořík nahrál do strany Kratochvílovi a ten se nemýlil.
27:00
Domácí napadají rozehrávku Rožnova.
25:27
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Krhut, asistoval Pavel Barabáš (5:3).
25:27
Na Krhutovu střelu pod horní tyč byl Klinka krátký.
25:20
Viktořík nastřelil tyč.
24:55
Kopřivnice šetří čas v útočném pásmu.
23:54
Vyloučen hráč Tomáš Sladkovský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
23:24
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kresta, asistoval Mojmír Jahoda (5:2).
23:24
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Jasný družstva 1. FBK Rožnov p/R
23:24
Kresta od mantinelu zvyšuje skóre.
22:54
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Daniel Opatřil (4:2).
22:54
Na středu hřiště se k míči dostal Kubátko a střelou k tyči posílá domácí do dvoubrankového vedení.
21:32
Doležel šel 1 na 1, jeho střelu ale Soukal zblokoval.
20:19
První šanci druhé třetiny měli domácí, když Opatřil z dobré pozice prověřil Holčíka.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: 11:13
19:35
Burýšek se tlačil před branku, bekhendová střela mu ale nesedla.
17:35
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Štefek bez asistence (3:2).
17:35
Štefek bekhendem trefil odražený míč a posílá domácí opět do vedení.
16:30
Oba brankáři podrželi své týmy. Nejprve Holčík vychytal Opatřila a poté Novosad nevyzrál na Klinku.
15:50
Teď se však hosté řítili do dalšího přečíslení 2 na 1, Novosadovu střelu si ale Klinka pohlídal.
15:25
Žádný z týmů se nyní nedostává do žádných větších šancí.
14:36
Domácí se snaží založit další akci.
13:00
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil David Žniva bez asistence (2:2).
13:00
Žniva vybojoval u mantinelu míč a následné přečíslení 2 na 1 vzal na sebe.
11:12
Domácí zvyšují tlak v útočném pásmu.
10:11
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Baďura, asistoval Tomáš Sladkovský (2:1).
10:11
Baďura našel od mantinelu místo mezi Holčíkovým tělem a rukou.
09:21
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Štefek, asistoval Mojmír Jahoda (1:1).
09:21
Holčík pouze vyrazil Jahodovu střelu a Štefek ji bez problémů dorazil do odkryté branky.
08:50
Novosad se pokusil prostřelit Soukala, jeho pokus však skončil mimo.
07:30
Holčík si poprvé sáhl na míč po lehkém nahození Kopřivnice z vlastní poloviny.
05:39
Domácí měli volný úder na hranici soupeřova velkého brankoviště, Holčík ale zasahovat nemusel.
04:28
Sladkovský střílel pouze do Novosada.
03:30
Rožnovské úvodní branka nakopla.
02:18
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Filip Kristek, asistoval Lukáš Novosad (0:1).
02:18
Kristek přesnou střelou vymetl růžek Klinkovy svatyně.
01:52
Klinka likviduje další šanci hostů.
01:25
Novosad ani na dva pokusy nepřekonal Klinku.
00:10
Domácí kombinují na své polovině.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Petr Holčík; hráči v poli: Petr Burýšek, Petr Krhut, Josef Viktořík, Lukáš Kratochvíl, Jan Doležel
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Klinka; hráči v poli: Jakub Kresta, Lukáš Soukal, Daniel Opatřil, Ondřej Kubátko, Zdeněk Matúš