2:2
1:1
2:0
- : -
branky (asistence): 05:15 Tomáš Černý (Petr Hofman), 15:57 Petr Hofman (Jakub Kopecký), 27:53 Tomáš Černý (Petr Hofman), 50:25 Petr Hofman (Michal Nožička), 59:08 Petr Hofman (Tomáš Černý)
branky (asistence): 10:47 Kryštof Minařík (David Novotný), 12:41 Jakub Doutnáč (Kryštof Minařík), 30:42 Vojtěch Strnad

TJ Sokol Jaroměř - ASK Orka Čelákovice 5:3
6. Tomáš Černý, 16. Petr Hofman, 28. Tomáš Černý, 51. Petr Hofman, 60. Petr Hofman - 11. Kryštof Minařík, 13. Jakub Doutnáč, 31. Vojtěch Strnad; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:5 + Jakub Doutnáč 10; využití: 2:0; diváků: 135; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 27 - Petr Freiman 13, Lukáš Pezl 5; po třetinách: 2:2, 1:1, 2:0;
60:00
59:59
Střely na branku ve 3. třetině: Jaroměř 5 Orka 8
59:59
Komentář trenéra hostí Šimona Zmálty: Děkujeme rozhodčím, soupeřům i divákům. Zajímavé utkání a za týden se uvidíme v Praze!
59:59
Komentář trenéra domácích Martina Klapky: Dnes opět velice těžký a tvrdý zápas hodný play-off. Děkuji soupeři a přeji šťastnou cestu a hlavně velký dík fantastickým fanouškům!
59:59
Hráči utkání se stávají za tým hostí hráč s číslem 23 Minařík Kryštof a za tým domácích hráč s číslem 30 Veinfurter Jiří.
59:47
Hra se stále točí, Orka to rozhodně nevzdává.
59:08
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Tomáš Černý (5:3).
58:15
Orka zkouší hru bez gólmana.
58:07
Timeout ASK Orka Čelákovice
57:34
Trenér Orky tlačí svůj tým a pobízí je k útočnosti.
56:14
Ve vzduchu je cítit napětí a střely lítají na obě strany.
55:35
Doutnáč označkoval Jaroměřskou tyčku.
52:46
Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil Jakub Kopecký.
52:46
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Pezl družstva ASK Orka Čelákovice
52:46
Vyloučen hráč Lukáš Zadák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
52:46
Pezl šel do branky pouze na nájezd, který úspěšně vychytal.
52:46
Zadák nedovoleně bránil střele v brankovišti a uvidíme další nájezd tentokát od Jaroměře.
50:25
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Michal Nožička (4:3).
50:25
Freiman byl zavalen vlastními obránci a Hofman si už jen mohl vybírat, do jaké části branky balon umístí.
49:09
Oba týmy srší bojovností a vidíme tu spoustu zákroků na hraně faulu.
48:35
Kopecký přestřeluje branku.
47:27
Strnad tu předvedl parádní kličky až se nám tu zamotala hlava.
47:12
Vyloučen hráč Jakub Jareš družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
46:49
Atmosféra houstne jak na hřišti tak v hledišti.
46:03
Rozehrávka domácích z rohu končí daleko za brankou Orky.
44:27
Nožička nahrává před Freimana ale Hejzlar nestihl tečovat.
43:40
Orka se snaží zakončovat z každé situace, která se naskytne.
42:55
Jan Škola rozdává výhružné pohledy na všechny strany.
41:40
Orka ve velké šanci. Veinfurter vychytal.
39:48
Kapitán domácích promáchl skákavý míček a tak promarnil svou gólovou šanci.
38:45
Orka nyní na míčku.
37:50
Jaroměř sklidila od fanoušků veliký potlesk za pěkně odvedenou hru v oslabení.
36:46
Nádherná akce domácích v oslabení kdy Černý vyvedl míč a našel Hofmana, který tečl naneštěstí mimo branku.
35:33
Hofman rychlým únikem zavařil obráncům Orky, bohužel, střela z otočky nenašla svůj cíl a končí za mantinely.
34:58
Trestné střílení družstva ASK Orka Čelákovice neproměnil Vojtěch Strnad.
34:58
Vyloučen hráč Jakub Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování hokejky.
34:58
Gólovou situaci Orky přerušil nedovoleně Kubina a pojede se teď trestné střílení.
34:44
Doutnáč vypustil další nebezpečnou střelu na domácí branku.
34:17
Bourají se nám tu mantinely... i hráči.
33:31
Nožička zasprintoval a prověřil Freimanovu bdělost. Na druhé straně Hejzlar čekal na teč.
33:08
Kubina zastavil nebezpečný pokus o střelu na Venifurtera.
31:59
Před Freimanovou brankou je to teď celkem husté.
30:44
Hráči jsou aktivní na obou stranách a nikdo nic neponechává náhodě.
30:42
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Strnad bez asistence (3:3).
29:47
Hofman si hrcnul na soupeřovu střídačku.
27:53
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Černý, asistoval Petr Hofman (3:2).
27:33
Hofman dorážel snad 3x ale Freiman úspěšně vyrazil všechno, co na něj šlo.
27:20
Jaroměř se snaží kombinovat.
26:55
Vyloučen hráč Jakub Jareš družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
25:08
Jaroměřští se snaží kontrolovat míček a hru.
23:55
Míček lítá sem a tam.
22:14
Domácí již v plném počtu.
21:30
Nožička uniká směrem Freimanova branka, 2 obránci z Orky za ním. Freiman si střelu pohlídal a zachytil nohama.
20:55
Orka si dává nepřesné nahrávky. Jakoby k nim míček nechtěl.
19:57
Vyloučen hráč Petr Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování hokejky.
19:50
Emoce stříkají ze všech stran.
19:26
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:57
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Jakub Kopecký (2:2).
15:57
Vyloučen hráč Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 10 minut za nesportovní chování.
15:57
Vyloučen hráč Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nesportovní chování.
15:32
Haškovi nahrávka od Kopeckého očividně nesedla a k ohrožení branky nedošlo.
15:00
Vyloučen hráč Vojtěch Strnad družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
14:10
Domácí zkouší hru v 6 ve výhodě.
13:28
Jaroměřští fanoušci na tribuně podporují domácí tým co to jde!
12:42
Opět nádherná souhra hostů! Minařík našel ulici mezi bránícími hráči Jaroměře a Doutnáč pak s přehledem zavěsil.
12:41
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Kryštof Minařík (1:2).
10:47
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Kryštof Minařík, asistoval David Novotný (1:1).
10:47
Minařík a Novotný předvedli perfektní souhru a Veinfurter neměl v brance šanci.
10:23
Jaroměř by ráda přecházela s jistotou do útočného pásma, Orka jim to ovšem nenechává zadarmo.
07:31
Jaroměř na chvíli zavřela Orku a Kubina zkoušel prostřelit dav hráčů před brankou. Neúspěšně.
06:40
Zadák prověřil Veifurterovu bdělost. Domácí gólman neměl se střelou sebemenší problém.
05:15
05:15
Hofman potvrzuje svou včerejší kondici a nahrává Černému na první gól tohoto utkání!
04:33
Hra je poměrně rychlá a míček pendluje ze strany na stranu.
03:10
Nožičkovi přišla před bránu nahrávka, a i když to měla být jistá gólová střela, tak míč končí mimo branku.
00:01
Hosté vyhráli úvodní bully
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Petr Freiman; hráči v poli: Vojtěch Strnad, Jakub Jareš, Jakub Doutnáč, Václav Kramel, Ondřej Špalek
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Veinfurter; hráči v poli: Jan Hrobský, Petr Hofman, Michal Nožička, Tomáš Černý, Vojtěch Výborný