3:0
7:0
2:1
- : -
branky (asistence): 08:20 Richard Kafka (Vít Petříček), 10:31 Vojtěch Haman (Ondřej Dvořák), 14:23 Lukáš Váša (Richard Kafka), 21:55 Michal Staněk (Petr Tlustoš), 22:25 Vojtěch Haman (Daniel Halm), 27:57 Petr Tlustoš (Vít Petříček), 33:34 Lukáš Váša (Petr Tlustoš), 35:01 Michal Staněk (Lukáš Váša), 37:26 Ondřej Dvořák (Vít Petříček), 37:43 Petr Tlustoš (Lukáš Zeisel), 48:46 Lukáš Váša (Daniel Halm), 53:52 Michal Staněk (Ondřej Dvořák)
branky (asistence): 51:44 Ondřej Dvořák (Tomáš Trentin)

Hippos Žďár n/S. - ASK Bystřice n.P. 12:1
9. Richard Kafka, 11. Vojtěch Haman, 15. Lukáš Váša, 22. Michal Staněk, 23. Vojtěch Haman, 28. Petr Tlustoš, 34. Lukáš Váša, 36. Michal Staněk, 38. Ondřej Dvořák, 38. Petr Tlustoš, 49. Lukáš Váša, 54. Michal Staněk - 52. Ondřej Dvořák; rozhodčí: Jan Saňka - Jan Trávníček; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 9, Tomáš Růžička 10 - Matěj Sláma 23; po třetinách: 3:0, 7:0, 2:1;
60:00
59:59
Nejlepší hráči utkání: Staněk, Šejnoha.
59:59
Komentář Dvořáka O. z týmu ASK Bystřice: Od první do poslední minuty zápas v jasné režii soupeře. Je jasné, že s tímto týmem už na tuto soutěž nemáme. Děkuji soupeři a divákům.
59:59
Počet střel ve 3. třetině: domácí - 13, hosté - 11.
59:59
Komentář Dvořáka F. z týmu Hippos Žďár: Po dvou třetinách bylo o osudu utkání rozhodnuto. Rozdíl ve skóre nebyl větší díky brankáři hostí. V sobotu jedeme do Bystřice pro vítězství. Děkujeme soupeři a divákům.
59:59
Počet střel v zápase: domácí - 35, hosté - 20.
59:55
Halmova střela do helmy Slámy.
58:48
Zavadilova střela mimo hřiště.
58:30
Tlustoš za bránou Bystřice hledal Vášu před bránou, to se povedlo, gól ale nepadl.
57:26
Nepřesné a skákavé nahrávky hostů brání šance střelby na bránu domácích.
56:02
Dvořák O. z týmu hostů byl v nejlepší šanci před bránou Hipposu, brána byla odkrytá, ale Dvořákova střela letěla úúúplně mimo bránu.
53:53
Blafovačka v podání Michala Staňka, gólmana hostů si prostě míčkem přehodil.
53:52
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Staněk, asistoval Ondřej Dvořák (12:1).
51:45
Dvě nebezpečné situace pro domácí: první skákavou střelu zvládl Růžička na chvilku uchopit do ruky, druhou ale smolně pouští do brány domácích.
51:44
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Tomáš Trentin (11:1).
51:08
Kafka si teď zvládl vymotat celý bystřický útok i s obranou a míří s míčkem na bránu,
50:27
Zavadil na míčku díky nepřesné nahrávce Dvořáka O., stahuje míček na svoji polovinu, avšak zde moc dlouho nezůstává, bystřická kombinace brzy přerušena.
48:46
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Váša, asistoval Daniel Halm (11:0).
48:40
Bezchybná souhra Váša-Zeisel-Dvořák F.
47:17
Nához Petřička od půlky Dvořák O. nezvládl dorazit do brány.
46:49
Výborný zásah Slámy!!
45:54
Po souboji Dvořák O. končí na zemi.
45:10
Nyní nebezpečná šance pro hosty, Růžička v bráně je ale velmi bystrý.
44:46
Hosté teď ztrácejí míček díky faulům, které jsou častější.
40:01
Na 3. třetinu volí tým domácích změnu gólmana, a tak si na míček sáhne i Tomáš Růžička.
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2. třetině: domácí - 14, hosté - 4.
39:41
Mazánek M. na míčku, blokuje první domácí hráč Váša.
38:30
Rychlostní soutěž mezi Procházkou a Vášou, míček jako první dobíhá Váša a získává míček pro Hippos.
37:43
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Lukáš Zeisel (10:0).
37:26
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Vít Petříček (9:0).
37:22
Hrací palubovka teď připomíná spíše ping-pongový stůl, míček skáče sem a tam.
35:59
Dvořák F a Váša společnými silami zvládli zpracovat velmi skákavý míček.
35:01
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Staněk, asistoval Lukáš Váša (8:0).
34:50
Petříček posílá rychlou a přihrávku na Hamana, ten těsně míjí bránu
33:34
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Váša, asistoval Petr Tlustoš (7:0).
31:47
Dvořák F. dnes zachránil mnoho šancí hostů, momentálně bojuje o míček a poklízí ho na polovinu domácích.
30:45
Dnešnímu utkání přihlíží 34 diváků. Děkujeme!!
30:01
Zeisel svými kličkami proplouvá mezi hráči hostů.
27:57
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Vít Petříček (6:0).
27:45
Zeisel posílá přesnou nahrávku na již čekajícího Příhodu za polovinou hostů, ten střílí, Sláma ale chytá.
26:58
Tým hostů je na míčku momentálně pozorný a přesný.
26:04
Příhodův vybojovaný nához bohužel nikdo nedoráží.
25:00
Šance pro hosty, Dvořák O. chyboval v rozehrávce a na slepo nahrál do prázdna, míčku se chopil hráč Bystřice.
23:59
Haman střílí tyčku!
22:25
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Daniel Halm (5:0).
21:56
Staněk sám před gólmanem, výborně si počkal a parádní kličkou střílí gól!
21:55
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Staněk, asistoval Petr Tlustoš (4:0).
21:55
Vyloučen hráč Rudolf Mazánek družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za hrubost.
21:15
Tým hostů do 2. třetiny zatím vstupuje s větší přesností na nahrávkách než ve třetině 1., jejich držení míčku je i více akční.
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině: domácí - 8, hosté - 5.
19:20
Další nepřesné nahrávky hráčů Bystřice, Váša blokací získal míček a šel sám na bránu, Sláma ale střelu vychytal.
18:00
Hra Hipposu je velice rozvážná, to se zdá býti zatím největší výhodou tohoto týmu a důvod prozatím vítězného skóre.
14:23
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Váša, asistoval Richard Kafka (3:0).
12:37
Přesná nahrávka od Dvořáka F. na Staňka, ten nestihl vystřelit a ztratil míček.
10:31
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Ondřej Dvořák (2:0).
10:00
Dobře rozehraná standardní situace Bystřice, Fryšavskému ale při střele sjel míček z hokejky, a tak se míčku chopí domácí tým.
09:23
Váša je dnes velice rychlý v napadání bystřických útočníků.
08:20
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Richard Kafka, asistoval Vít Petříček (1:0).
08:08
Trentin po výběhu zpoza brány zkouší triky střelby na bránu, Kratochvíl je ale v pozoru.
07:00
Bystrý zákrok Slámy, střelu Tlustoše od poloviny bezpečně chytá.
05:28
Střela Kafky přímo do nachystaných rukou Slámy.
04:13
Příhoda vítězně vybojoval míček u zadního mantinelu hostů.
03:20
Střely ASK Bystřice zatím létají všude, jen ne do brány.
00:30
První rychlý zákrok Lukáše Kratochvíla.
00:01
Úvodní bully získává tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Saňka a Jan Trávníček.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Bystřice n.P.: brankář: Matěj Sláma; hráči v poli: Pavel Procházka, Michal Mazánek, Tomáš Trentin, Ondřej Dvořák, Tomáš Fryšavský
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Filip Dvořák, Ondřej Dvořák, Jiří Příhoda, Vojtěch Haman, Daniel Halm
00:00
Dobré nedělní odpoledne, vážení diváci online přenosu 2. kola play-down Národní ligy, skupiny východ. Dnes proběhne 2. utkání mezi týmy Hippos Žďár nad Sázavou a ASK Bystřice nad Pernštejnem.