1:0
4:1
5:1
- : -
branky (asistence): 19:21 Denis Jakubec, 20:22 Lukáš Gregr (Jakub Gremmel), 27:02 Lukáš Gregr (Jakub Gremmel), 33:33 Martin Houšť (Lukáš Gregr), 39:58 Tomáš Líznar (Jakub Gremmel), 43:45 Tomáš Líznar (Martin Houšť), 53:43 Tomáš Líznar (Martin Houšť), 55:15 Patrik Jedlička (Denis Jakubec), 58:00 Michal Šíma, 59:23 Josef Můčka (Tomáš Líznar)
branky (asistence): 39:03 Lukáš Roztočil (Petr Liška), 41:14 Tomáš Rezek (Petr Liška)

FbC Aligators Klobouky - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 10:2
20. Denis Jakubec, 21. Lukáš Gregr, 28. Lukáš Gregr, 34. Martin Houšť, 40. Tomáš Líznar, 44. Tomáš Líznar, 54. Tomáš Líznar, 56. Patrik Jedlička, 59. Michal Šíma, 60. Josef Můčka - 40. Lukáš Roztočil, 42. Tomáš Rezek; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2 + Michal Šíma 5:4 + Jan Sláma ČK1 + 5; využití: 3:2; diváků: 8; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 20 - Lukáš Zemánek 24; po třetinách: 1:0, 4:1, 5:1;
60:00
Komentář domácího trenéra: Po ospalé první třetině jsme soupeře zlomili. Od druhé třetiny jsme předvedi bojovný a zodopvědný výkon. Důležitá výhra. Děkuji soupeřům i divákům.
60:00
Komentář hostujícího trenéra: Od druhé třetiny jsme nehráli to co jsme si řekli. A po druhém gólu se na to někteří hráči vybodli. Proto zápas skončil tak jak skončil. Děkuji soupeři a divákům
60:00
59:23
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Josef Můčka, asistoval Tomáš Líznar (10:2).
58:47
Vyloučen hráč Jan Sláma družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 5 minut za hrubost.
58:47
Vyloučen hráč Jan Sláma družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons do konce utkání.
58:00
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Michal Šíma bez asistence (9:2).
57:36
Hosté jsou v plném počtu.
57:00
Poslední 3 minuty utkání
55:33
Vyloučen hráč Lukáš Roztočil družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za blokování hokejky.
55:15
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Patrik Jedlička, asistoval Denis Jakubec (8:2).
53:43
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Martin Houšť (7:2).
53:43
Aligators rychle yužívají přesilovku po nahrávce do prázdné brány střílí Líznar.
53:21
Vyloučen hráč Jan Sláma družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hrubost.
43:45
43:45
Po vydařené kombinaci navyšují Aligators svůj náskok.
41:28
Aligators v plném počtu.
41:14
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Tomáš Rezek, asistoval Petr Liška (5:2).
40:00
40:00
39:58
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Jakub Gremmel (5:1).
39:03
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Lukáš Roztočil, asistoval Petr Liška (4:1).
38:41
Hostům se stále nedaří prosadit.
37:05
Gregr se vrací a máme tady opět hru 5 na 4.
36:57
Aligátorům se daří vyhodit
36:23
Vyloučen hráč Michal Šíma družstva FbC Aligators Klobouky na 5 minut za sekání.
36:23
Faul před brankou a máme tady další vyloučení.
35:59
Hosté se v přesilovce nedostávají moc ke střele.
35:04
Vyloučen hráč Lukáš Gregr družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
33:33
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Martin Houšť, asistoval Lukáš Gregr (4:0).
33:33
Standartka z rohu po které se uvolňuje Houšt a střílí další gól.
31:37
Golman Aligators zatím vše chytá
31:07
Hosté začínají tlačit
29:15
Hra 4 na 4 nám zatím nepřináší žádné akce.
27:49
Vyloučen hráč Michal Šíma družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost.
27:49
Vyloučen hráč Tomáš Rezek družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hrubost.
27:49
Zápas se nám vyostřuje, rozhodčí vylučují.
27:02
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Jakub Gremmel (3:0).
26:27
Vyloučen hráč Jan Suchý družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hrubost.
24:19
Po delší době se dostávají k míčku hosté a uklidňují hru.
23:25
Jedlička další střela z první, Zemánek výborně chytá.
22:22
Jedličkova střela z otočky, bohužel netrefil bránu.
21:54
Další střela Aligators, brankář vyráží maskou.
20:22
20:22
Do druhé třetiny vstupují Aligátoři úspěšně a po 22 vteřinách střílí již druhý gól.
20:00
20:00
19:21
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Denis Jakubec bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Lukáš Zemánek; hráči v poli: Petr Liška, Tomáš Rezek, Tomáš Pešek, Lukáš Zelenka, Jaromír Čermák
00:00
Line-up domácích FbC Aligators Klobouky: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Jakub Gremmel, Pavel Volek, Tomáš Líznar, Lukáš Gregr, Martin Houšť