2:0
4:1
3:0
- : -
branky (asistence): 07:06 Adam Bouška (Radek Dřevěný), 13:47 David Novák (Michal Házy), 31:18 Radek Dřevěný (Aleš Pokorný), 34:22 Radek Dřevěný (Adam Bouška), 37:19 Michal Házy (Lukáš Vrtěl), 37:50 Tomáš Foret (Lukáš Vancl), 46:27 Lukáš Vrtěl, 50:33 Michal Házy (David Novák), 59:46 Lukáš Vancl (Patrik Pollak)
branky (asistence): 24:04 Lukáš Vlach (Adam Krejčí)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Snipers Třebíč 9:1
8. Adam Bouška, 14. David Novák, 32. Radek Dřevěný, 35. Radek Dřevěný, 38. Michal Házy, 38. Tomáš Foret, 47. Lukáš Vrtěl, 51. Michal Házy, 60. Lukáš Vancl - 25. Lukáš Vlach; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 23 - Petr Brestovský 24; po třetinách: 2:0, 4:1, 3:0;
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Vítězslava Cardy: Rozhodujícím momentem bylo odbráněné oslabení ve třech ve druhé třetině, od té doby už se nám střelecky dařilo a jednoznačně jsme dnes Třebíč přehráli. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00
Střely ve třetí třetině: 11:11
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Michala Pazderníka: Výsledek je pro nás až příliš krutý, protože neodpovídá předvedené hře. Domácí využili našich otevřených oken v obranné činnosti. Děkujeme za zápas.
60:00
Střely celkem: 33:24
60:00
59:46
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Vancl, asistoval Patrik Pollak (9:1).
59:38
Bořecký už se šibalsky usmívá...
58:34
Hmmm, Nechvátal pálí....
57:05
Zdeno/Jan Zbořil dal útočníkovi hostí co proto...a čistě.
55:27
Man. City - Chelsea 1:0 87. minuta...bída děs hrůza splín...
54:21
Přesilovka domácích připomíná smuteční pochod.
53:28
Hostující Vlach teď šetří vteřinky tím, že motá domácí hlavičky.
52:38
Vyloučen hráč David Salák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
52:38
Saláka zjevně ovlivnila frustrace.
52:11
Martine Zapletálku...ty jsi bůůůh.
50:41
Zapletálek se připomíná brilantním zákrokem.
50:33
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Házy, asistoval David Novák (8:1).
50:33
Házyho střela sražena...do brány.
49:34
Volný přímý kop hosté zahazují způsobem až tristním.
46:27
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Vrtěl bez asistence (7:1).
46:27
Vrtěl našel skulinku mezi všemi a slaví klučina jeden.
45:59
Zapletálkova bližší tyč zůstala pohlídána.
44:12
Vyloučen hráč Aleš Pokorný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:12
Pokorný zabil soupeře a všechny nás tady nastolku....ale žijem.
43:41
Bouška golmanovi polišácku naznačil, ale balonek, nezbeda. mu utekl.
43:16
Šmíd číhal před bránou hostí osamocen...balobek k němu nedotekl.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 11:8
40:00
Muzika byla zeslabena...hlavní pořadatel si potřebuje zavolat.
40:00
37:50
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Tomáš Foret, asistoval Lukáš Vancl (6:1).
37:50
Vancl prošel až neskutečně, v tom klukovi dneska něco je...Foret dorazil a stává se slavným.
37:19
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Házy, asistoval Lukáš Vrtěl (5:1).
37:19
Házy na středu nalezen....radotsí z branky pohlazen.
37:00
Man. City - Chelsea 1:0 47´ ....bože bože...
35:50
Pollak si koupil letenky do útoku....no a málem z toho byl zářez na pažbě.
34:35
Námaz a z něj plynoucí nebezpečí likviduje Zapletálek.
34:22
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Radek Dřevěný, asistoval Adam Bouška (4:1).
34:22
Waaaau...Pokorný, Bouška a Dřevěný to zahráli jak z partesu....paraz.
32:58
Havlíčkův projektil, dá-li se to tak vůbez vazvat...pouze do pupku golmana hostí.
31:30
Dřevěný těží z Pokorného práce a zandává třetí skalp domácích.
31:18
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Radek Dřevěný, asistoval Aleš Pokorný (3:1).
29:42
Bouška by mohl dělat na kriminálce...donutil se hosty přiznat.
28:18
Man. City - Chelsea 0:0 v poločase
27:52
Dva hosté se rozhodli poslat Boušku do kreamatoria, ten však uhnul a ti dva "stateční" tam poslali sebe.
26:26
Házy udělal, a neptejte se mě jak, ze situace 5 na 3 situaci 2 na 1....škoda...
24:53
Vyloučen hráč Lukáš Vancl družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
24:53
Vancl nechal hokejku tam, kde jako fakt sudí nemohl jinak.
24:20
Vyloučen hráč Arnošt Nechvátal družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za držení.
24:20
Nechvátalova klukovina stojí Boeřckého vlasy.
24:04
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Vlach, asistoval Adam Krejčí (2:1).
24:04
Vrtěl neudržel Vlacha na zádech a trest je za to nejvyšší.
22:55
Vyloučen hráč Marek Papoušek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
22:55
Hosté vřou jak papiňák...slovíčka lítají.
22:17
Foret si našel v mraveništi těl balonek a hooodně nebezpečně zakončoval.
21:24
Při pobytu juniorské lajny domácích na hrisku si hosté musí připadat jak v Prateru.
18:57
Za přípomínku určitě stojí Házyho nový sestřih...to chce asi vidět...
17:25
Před Pokorným se otevřela Tajemná komnata...míček do ní bohužel nemíří.
17:02
Fantastická kombinace po ose Polla-Liška-Vancl....tohle se dává mistře...
15:58
Symfonii D-mol nyní zahrál Bouška na housle jednomu z hostí.
13:47
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil David Novák, asistoval Michal Házy (2:0).
13:47
Novák jak Mojžíš prošel moře před ním a nadvakrát překonává golmana hostí.
12:43
Novák zvoní na sousedy!!!...tyčka.
11:54
"Nás přemnogo!!!"...řekli si kluci z Třebíče.
11:32
Vyloučen hráč Ondřej Blažek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za špatné střídání.
09:30
Žůůůůůůrek famózně navrátil osobu svou na polovinu domácí a zachránil situaci.
08:43
Vyloučen hráč Adam Krejčí družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
08:43
Hostující Krejčí na sebe ušil pěknou past...
07:06
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Bouška, asistoval Radek Dřevěný (1:0).
07:06
Bouškovo kroucení, ať to vzal kde to vzal...přínáší ovoce.
07:00
Vancl aktivní jak uran.
06:44
Man. City - Chelsea stále 0:0 - 9. minuta
05:21
Vancl se valil vstříc nebezpečné území jak kámen...ale ztratil balon.
04:10
Vrtělova střela děsivou zdála se být.
03:20
Liška nechal jednoho z hostí okusit chuť jeho hýždí...oceněno volným úderem.
02:50
Lacino ztrratil Házy balonek...chlape proč???
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Petr Brestovský; hráči v poli: Štefan Furdan, Tomáš Sýkora, Matěj Kuželka, Lukáš Vlach, Marek Papoušek
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Michal Šmíd, Lukáš Vancl, Patrik Pollak, Tomáš Foret, Ondřej Liška