1:1
- : -
FbC Plzeň
FbC Plzeň
branky (asistence): 16:29 Vít Malý (Josef Tomášek), 23:26 Martin Beneš (Michael Brabec), 33:49 Matěj Vošta (Matěj Ševčík), 34:50 Robert Hunsdorfer (Matěj Vošta), 35:34 Ondřej Horažďovský (Vojtěch Kuneš), 38:41 Vít Malý (Ondřej Horažďovský), 41:00 Filip Nový (Vít Malý)
branky (asistence): 14:00 Adam Klimeš, 27:14 Adam Feber (Adam Klimeš), 32:51 Adam Feber (Daniel Matloch), 36:38 Dominik Křístek, 37:31 Denis Tomančák (Daniel Bitzánek), 55:52 Tomáš Nivnický (Dominik Křístek)

FbC Plzeň - Florbal Torpedo Havířov 7:6
17. Vít Malý, 24. Martin Beneš, 34. Matěj Vošta, 35. Robert Hunsdorfer, 36. Ondřej Horažďovský, 39. Vít Malý, 42. Filip Nový - 15. Adam Klimeš, 28. Adam Feber, 33. Adam Feber, 37. Dominik Křístek, 38. Denis Tomančák, 56. Tomáš Nivnický; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 2:3; využití: 3:2; diváků: 62; zásahy brankářů: Matouš Eret 35 - David Funiok 21; po třetinách: 1:1, 5:4, 1:1;
60:00
Komentář trenéra domácích V. Michálka: Dnes jsme předvedli skvělý výkon. Bohužel jsme udělali moc individuálních chyb a tak jsme si zdramatizovali zápas. Každopádně doufám, že ve středu předvedeme ještě lepší výkon a postoupíme do dalšího kola. Děkuji rozhodčím, divákům a soupeři přeji šťastnou cestu domů.
60:00
Střely ve 3. třetině 4:15
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Ondruše: Utkání rozhodla druhá třetina, kdy Plzeň chtěla více než my. Děkuji svým hráčům za nasazení a těšíme se na rozhodující zápas v Havířově.
60:00
59:25
Matloch netrefil prázdnou branku.
59:02
Hosté to zkouší bez brankáře.
58:45
Voštovi skočil balónek přes hokejku až do zámezí.
58:35
Timeout Florbal Torpedo Havířov
58:02
Benešova individuální akce končí v náruči Funioka.
57:47
Hunsdorferovi balónek v poslední chvíli odskočil od hole.
57:15
Proti střele Matlocha Eret zasahovat nemusel.
57:00
Poslední 3 minuty budou velmi zajímavé.
55:52
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Tomáš Nivnický, asistoval Dominik Křístek (7:6).
55:23
Vyloučen hráč Jiří Winter družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
55:23
A je zde vyloučení na Plzeňské straně.
54:10
Plzeň si v klidu kombinuje na své vlastní polovině.
52:35
Eret znovu zasáhl proti střele Deáka.
51:11
Malý zablokoval Bitzánka.
50:54
Torpédo si kombinuje za brankou. Asi neví, že prohrávají o 2 Branky.
41:00
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Nový, asistoval Vít Malý (7:5).
41:00
Plzenští opět odskakují na rozdíl dvou branek.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: 13:11
40:00
39:58
Čížek z velkého brankoviště minul branku.
38:41
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vít Malý, asistoval Ondřej Horažďovský (6:5).
38:41
I tato přesilovka je využita.
38:10
Vyloučen hráč Tom Pavlis družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
38:10
A je zde další vyloučení.
37:31
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Denis Tomančák, asistoval Daniel Bitzánek (5:5).
36:38
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Dominik Křístek bez asistence (5:4).
36:38
Křístek prostřelil Ereta.
35:42
Tomášek skvěle zastavil brejk hostí.
35:34
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Ondřej Horažďovský, asistoval Vojtěch Kuneš (5:3).
34:50
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Robert Hunsdorfer, asistoval Matěj Vošta (4:3).
33:49
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Vošta, asistoval Matěj Ševčík (3:3).
33:49
Vošta procedil balónek mezi nohama Funioka.
32:51
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Daniel Matloch (2:3).
32:51
Kuneš trefil Funioka a vzápětí Plzeň inkasuje.
27:14
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Adam Klimeš (2:2).
26:44
Vyloučen hráč Ondřej Horažďovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
25:05
Eret si pohlídal střelu Klimeše.
23:26
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Martin Beneš, asistoval Michael Brabec (2:1).
23:26
Beneš vystřeli z poloviny a prostřelil Funioka.
22:35
Plzenští zamkli Havířov na vlastní polvině.
21:43
Vyloučen hráč Tomáš Nivnický družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za hra rukou.
21:26
A bude se opět vylučovat.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině:11:15
20:00
Je za námi první třetina ve které jsme zde v MSH Plzeň viděli jedno trestné střílení a jednu přesilovku tyto výhody oba týmy využili a tak na světelné tabuli září skóre 1:1.