3:2
1:1
0:1
1:0
branky (asistence): 01:33 Josef Viktořík (Denis Zimmer), 07:24 Tomáš Knebl, 13:45 Lukáš Kratochvíl (Josef Viktořík), 34:34 Jan Doležel (Petr Krhut), 68:01 Filip Kristek (Denis Zimmer)
branky (asistence): 05:55 Adam Lichnovský (Tomáš Sladkovský), 15:33 Adam Lichnovský, 22:48 Ondřej Kubátko, 58:10 Mojmír Jahoda (Adam Štefek)

1. FBK Rožnov p/R - FBC Vikings Kopřivnice 5:4p
2. Josef Viktořík, 8. Tomáš Knebl, 14. Lukáš Kratochvíl, 35. Jan Doležel, 69. Filip Kristek - 6. Adam Lichnovský, 16. Adam Lichnovský, 23. Ondřej Kubátko, 59. Mojmír Jahoda; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 2 + Patrik Hegar 5:4; využití: 3:1; diváků: 268; zásahy brankářů: Marek Obšivač 9, Jakub Jasný 8 - Jan Klinka 22; po třetinách: 3:2, 1:1, 0:1, 1:0;
70:02
Komentář hrajícího trenéra domácích, Pavla Barabáše: "Hodně podobné utkání, jako v Kopřivnici, ale soupeř již neměl tolik štěstí v zakončení jako minulý víkend. Výborně jsme zahráli oslabení a přesilovky, což nás drželo po celou dobu v zápase. Utkání jsme mohli zlomit už ve druhé třetině, ale dvakrát jsme netrefili prázdnou branku. Myslím si, že je to pro nás zasloužená výhra. Děkuji soupeři za férové utkání, fanouškům za podporu."
70:01
Komentář trenéra Marka Jehlára: "Byl to boj. Klíčový okamžik bylo pětiminutové vyloučení, ve kterém se nám nepodařilo dát ani jednu branku. Díky soupeři, skvělým divákům a zítra to zkusíme znovu."
68:01
68:01
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Filip Kristek, asistoval Denis Zimmer (5:4).
68:01
RADOOOOOOSSSSSTTTT. Sršni vstřelili po brejku Zimmera s Kristkem dnes rozhodující trefu a posouvají tuto čtvrtfinálovou sérii do zítřejšího čtvrtého utkání. V prodloužení střelcky lehce aktivní domácí 3:2, celkově v utkání 27:21.
67:22
Rožnovský hráč, konkrétně Kristek, ubírá sekundy prodloužení za Jasným.
64:37
Sladkovskému uskočil míček těsně před Jasným.
63:24
Kratochvílův výběh z rohu až do středu hřiště končí bohudík pro Kopřivnici mimo branku Klinky.
62:43
Krhut teď držel míček 40 sekund za Jasným.
62:00
Doležel dostal holí, nebo rukou do obličeje, ale rozhodčí tento zákrok neviděl.
61:19
Hostům se až teď povedlo vyvést míček za polovinu.
60:01
Kopřivnice chtěla hrát buly dopředu a překvapit domácí, ti se však nedali a získali míček. Rožnov z obrany.
60:00
60:00
Tak máme tu konec základní hrací doby, ve které je stav gólově srovnaný. Ve třetí třetině domácí byli opět lehce střelecky aktivnější 7:6, celkově prozatím na střely 24:19.
60:00
59:00
Poslední minuta základní hrací doby.
58:36
Rožnov po timeoutu velice opatrně z obrany.
58:10
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
58:10
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Mojmír Jahoda, asistoval Adam Štefek (4:4).
57:31
Kopřivnice až do teď držela míček a uzamčené Rožnováky , ale po zblokování jedné střely domácí stihli míček vystřelit ke Klinkovi.
56:37
Vyloučen hráč Filip Kristek družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
56:28
Velech a Kostelecký běželi na Klinku v situaci 2 na 1. Celou dobu měl míček na holi Velech, který také chtěl zakončit, ale střela mu sjela a Klinka ani nezasáhnul.
55:19
Obránci obou týmů dnes neuvěřitelně blokují střely.
53:13
Velechovi střela sjela z hole a hosté zakládají protiútok.
50:57
Barabáš nedokázal střelit přes Štefka. Ten si odnáší červený flek a jde střídat.
50:03
Knebl se těžce zvedá po souboji. Hra se však nezastavuje.
49:00
Velech nahrál do prázdného prostoru a ztratil tím míček pro Rožnov.
46:30
Hosté v plném počtu. Rožnovská první nevyužitá přesilovka v tomto utkání.
46:17
Viktořík dnes ve střelecké formě! Tentokrát mu střelu zblokoval Soukal, který šel ihned vystřídat.
44:30
Vyloučen hráč Mojmír Jahoda družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
44:30
Rožnovský junior, David Žniva, běžel po středu hřiště s míčkem, ale cestu mu zkřížil Jahoda, který si následně odpočine na trestné lavici.
44:01
Pavel Barabáš se snažil bekendem nahrát Viktoříkovi. Crossovka vyšla, ale Viktořík tefil pouze Klinku.
42:41
Oba týmy se s míčkem ženou do předu.
41:46
Žniva je sám za Jasným, ale očividně nemá komu nahrát.
41:16
Štefek si lehl za mantinel.
40:26
Doležel proběhl celé hřiště, pak vystřelil, ale Klinka pozorný.
40:01
Buly vyhrává Kopřivnice.
40:00
40:00
Ve třetí části jsme viděli po jedné brance na obou stranách, domácí tak do kabin jdou opět za jednobrankového vedení. Sršni, přestože museli bránit pětiminutovou přesilovku, dokázali být střelecky aktivnější, a to v poměru 9:6. Celkově tak po dvou třetinách střelecky 17:13.
40:00
39:52
Zimmer drží míček za brankou a pravděpodobně se nic nestane.
39:13
Zátopek teď naštěstí pro Rožnov netrefil míček ve vzduchu, a tak Obšivač nemusel zasahovat.
38:47
Viktoříkův pokus z mantinelu letí mimo Klinkovu bránu.
37:40
Hostující Vývoda teď běžel sám proti Burýškovi a Obšivačovi. Burýškovo postavení střelu zblokovalo a míček se odráží do rohu.
36:52
Kostelecký vypíchl Šimíčkovi míček, ale nestihl ho doběhnout. Kopřivnice hraje z obrany.
36:20
Krestova střela trefila pouze ležícího Obšivače.
35:43
Domácí čekají na tah soupeře.
34:34
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jan Doležel, asistoval Petr Krhut (4:3).
34:30
Poslední sekundy Opatřilova vyloučení a domácí se snaží dostat k poslední šanci ve své přesilovce.
33:23
Viktořík přehodil dva hostující obránce, v šanci se ocitl Krhut, který míček ve vzduchu netrefil přesně. Kopřivnice rozehrává z rohu.
32:42
Vyloučen hráč Daniel Opatřil družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za vysoká hokejka.
32:31
Domácí teď prostestují a chtějí potrestat hosty dvouminutovým trestem, ale sudí jasně zamítá.
32:04
Kristek se snaží zdržovat hru za branku, ale Lichnovský jej napadá.
30:54
Domácí ubranili pětiminutový trest.
29:37
Kopřivnice nyní menší problémy s nahrávkami. Míček se odrazil od domácího hráče a oba týmy střídají.
28:33
Bíločerverní opět drží své postavení na domácí polovině.
27:54
Šimíček si zkusil udělat Kristka a vystřelit na Obšivače, ovšem neúspěšně.
27:09
Hosté si již rozebrali rožnovskou čtyřku a kombinují.
26:53
Oba týmy dnes hrají velice důrazně.
25:54
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R na 5 minut za hrubost.
25:54
Asi budeme svědky jedné z klíčových pasáží utkání. Vikingům se teď naskytla pro hrubém zákroku domácího Hegara příležitost přesilové hry na pět minut. Vypadá to, že ještě vytočený i domácí hrající trenér Barabáš, protože takové zákroky v tak důležitém utkání se prostě nesmí stávat.
22:48
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko bez asistence (3:3).
22:48
Co hosté nestihli v přesilovce, to se nyní povedlo Kubátkovi, který překonal Obšivače. Máme tu srovnáno a jedeme prakticky od nuly. Nervíky na hřišti znovu začínají pracovat na obou stranách.
21:09
Domácí jsou v plném počtu. Vikingům se přesilovka vůbec nepovedla, dá se říci, že domácí prakticky hráli více na míčku než hosté.
20:01
Právě začala druhá část, stále v přesilovkovém podání Vikingů při trestu Zimmera.
20:00
20:00
Hosté v přesilovce, kterou právě rozdělila přestávka prakticky nic nevymysleli. Poměr střel v první třetině byl těsný 8:7 pro domácí a stejně tak těsné je i brankové vedení 3:2.
20:00
19:09
Vyloučen hráč Denis Zimmer družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
19:09
S nervy si ale žádné servítky nedělal Zimmer, který je odměněn rozhodčími za sekání. Sice se snaží ještě zvrátit rozhodnutí tím, že mu protihráč hůl blokoval, ale bude to jen labutí píseň.
18:43
Velmi neurovnaná pasáž utkání, kdy tu je spíše taktický boj rožnovské trpělivosti a kopřivnické osobní obrany. Asi to do konce utkání bude ještě souboj nervů.
15:33
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský bez asistence (3:2).
15:33
Hosté opět snižují na rozdíl jediné trefy, když znovu Lichnovský nekompromisně zakončil. Je vidět, že má po téměř měsíční pauze hlad po florbalu a dává to na hřišti svým výkonem znát.
13:45
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Lukáš Kratochvíl, asistoval Josef Viktořík (3:1).
13:45
A máme tu vedení o dvě branky - všudybýlek Kratochvíl si doťuknul asistenční express od Viktoříka.
13:12
Přesilovka domácích se spíše odvíjí ve střední pásmu, než v tom útočném, nicméně teď už se tam Sršni usazují a začínají kombinovat.
12:24
Vyloučen hráč Lukáš Soukal družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
12:24
Vypadalo to na nevinný zákrok, rozhodčí jsou však jiného názoru a posílají Soukala na trestnou lavici. Ten jim ještě cestou vehementně rukama i nohama vysvětluje, že hrubý určitě nebyl, nicméně dvěma minutám za hrubost stejně neunikne.
09:45
Tak teď Obšivač v bráně Sršňů doslova začaroval, protože takové šance určitě by měli Vikingové proměňovat. Nezbývá, než aby doufali, že dostanou znovu příležitost k remízovému gólu.
07:24
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Tomáš Knebl bez asistence (2:1).
07:24
Tomáš Knebl a jeho klasický náběh na střed. Velmi pohotově a pěkně zakončené, Klinka byl bez šance.
05:55
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Tomáš Sladkovský (1:1).
05:55
Máme srovnáno. Jednoduchý brejk a střela na bližší tyč od Lichnovského - tady se to domácímu gólmanovi příliš nepovedlo.
04:33
Další z nebezpečných situací před Klinkou. Tentokrát to byly šance Velecha se Žnivou, bohužel zůstaly nevyužity.
02:54
Domácí jsou v dobrém rozmaru a spolehlivě zatím pokrývají všechny útočné pokusy Vikingů. Obšivač snad ještě neměl ani zákrok.
01:33
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Denis Zimmer (1:0).
01:33
Máme tu úvod jako z partesu. Pepa "Joska" Viktořík si v přesilovce udělal svůj klasický výběh, aby poté hned v úvodu Klinku v bráně potupil houslemi. Je vidět, že gólman hostí to těžce vstřebává.
01:18
Vyloučen hráč Vojtěch Zátopek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za špatné střídání.
01:18
Vojta Zátopek jde pykat za celou střídačku, neboť rozhodčí postřehli, že v jednu chvíli bylo na hřišti bez brankáře snad sedm Vikingů.
00:01
Vážení diváci, dovolte, abychom vás přivítali u dnešní ho utkání, které již může rozhodnout v celé sérii, neboť Vikingové si přivezli dvouzápasové vedení v sérii hrané na tři vítězná utkání. Sršni se však jistě nevzdají a budou chtít si vybojovat zítřejší utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Klinka; hráči v poli: Jakub Kresta, Lukáš Soukal, Daniel Opatřil, Ondřej Kubátko, Lukáš Vávra
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Marek Obšivač; hráči v poli: Filip Kristek, Denis Zimmer, Lukáš Kratochvíl, Jan Doležel, Patrik Hegar