1:2
2:2
1:1
- : -
branky (asistence): 04:11 Tomáš Pešek (Petr Liška), 28:06 Jan Sláma (Dominik Suchý), 31:34 Jakub Mareš (Tomáš Pešek), 59:57 Lukáš Roztočil (Tomáš Pešek)
branky (asistence): 12:27 Lukáš Gregr (Pavel Volek), 17:39 Lukáš Gregr (Jakub Gremmel), 20:23 Lukáš Gregr (Ladislav Dufek), 21:28 Ladislav Dufek (Lukáš Gregr), 48:03 Tomáš Líznar (Jakub Gremmel)

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - FbC Aligators Klobouky 4:5
5. Tomáš Pešek, 29. Jan Sláma, 32. Jakub Mareš, 60. Lukáš Roztočil - 13. Lukáš Gregr, 18. Lukáš Gregr, 21. Lukáš Gregr, 22. Ladislav Dufek, 49. Tomáš Líznar; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 3:1; využití: 0:3; diváků: 50; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 17 - Patrik Rychlý 20; po třetinách: 1:2, 2:2, 1:1;
60:01
Komentář trenéra domácích Tomáše Rezka: Zbytečné vyloučení nás stáli tento zápas. Děkuji divákům a soupeři.
60:00
Komentář trenéra hostí Martina Slabého: Od nás odmakané utkání. Konečně jsme prolomili střeleckou smůlu. Děkuji divákům za výbornou atmosféru, soupeři za dobrý výkon.
60:00
59:57
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Lukáš Roztočil, asistoval Tomáš Pešek (4:5).
57:44
Draci to zkouší v šesti.
57:24
Draci dlouho kombinovali, ale hosté už jsou v pěti.
55:36
Vyloučen hráč Lukáš Gregr družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
54:49
Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
53:12
Hra se přelívá ze strany na stranu, snažení Draků střídají brejky hostů.
50:19
Roztočil zablokoval přihrávku, ale i přes to se balonek dostal k Líznarovi, jeho střela končí vysoko nad.
48:04
Gremmel vyslal Líznara, ten propaluje z bezprostřední blízkosti Frühbauera k bližší tyči.
48:03
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Jakub Gremmel (3:5).
47:30
Draci šli tři na jednoho, střelu Peška hostující obránce blokuje.
46:13
Omlouváme se, z důvodu výpadku internetu v hale nebyl, zapisován on-line přenos.
40:00
40:00
Poměr střel ve druhé třetině 10:6.
40:00
36:28
Mareš našel před brankou volného Peška, ten branku Rychlého přestřeluje.
32:22
Draci nepřestávají ve svém snažení o vyrovnání.
31:34
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Mareš, asistoval Tomáš Pešek (3:4).
28:07
Suchého střelu Rychlý vyráží pouze ke Slámovi, ten ho z druhé dorážky překonává.
28:06
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Sláma, asistoval Dominik Suchý (2:4).
27:59
Hra se vyhrocuje, Draci se snaží se stavem utkání něco udělat. Nebezpečná kombinace končí střelou Kocoura. Rychlý chytá.
23:59
Prudká rána Kocoura, trefuje pouze Zmrhala clonícího před brankou.
21:35
Pešsek našel žabičkou před brankou volného Mareše, ten překonává Rychlého.
21:29
Gregr zavezl míček až před Fühbauera a nahrál ho Dufkovi, ten v pádu usměrňuje míček do branky.
21:28
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Ladislav Dufek, asistoval Lukáš Gregr (1:4).
20:24
Gregr z trojky na levé straně prostřeluje Frühbauera.
20:23
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Ladislav Dufek (1:3).
20:00
20:00
Poměr střel v první třetině 8:11. Druhá třetina začne přibližně v 17:38.
20:00
19:49
Prudká střela Houšťe končí ve Frühbauerově rukavici.
18:23
Vyloučen hráč Patrik Kučera družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za blokování hokejky.
17:40
Gremmel našel na pravé straně volného Gregra, ten přesunujícího se Frühbauera opět propaluje.
17:39
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Jakub Gremmel (1:2).
17:12
Vyloučen hráč Jan Sláma družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za blokování hokejky.
16:20
Hosté kombinovali před Frühbauerem, ke střele se dostal Jedlička, jeho střela končí nad brankou.
14:01
Dufek střílel ze vzduchu nahozený balonek, jeho střela končí vedle.
12:27
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Pavel Volek (1:1).
12:15
Volek našel volného Gregara, ten už měl snadnou práci uklidit míček do odkryté klece.
12:14
Střela Gregra končí těsně na Frühbauerovou brankou.
12:02
Draci se osvobozují.
11:07
Vyloučen hráč Jan Sláma družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
10:10
Hosté z protiútoku hrozí, Draky zachránil perfektní zákrok Frühbauera.
09:55
Střelu Suchého rychlý chytá.
09:20
Momentálně kombinují hosté na útočné polovině, jejich nahrávky Draci blokují.
07:55
Střelu Zmrhala z trojky Rychlý chytá.
05:33
Draci stále aktivnější.
04:12
Liška našel před brankou volného Peška, ten prostřeluje blokujícího hráče a i brankáře Rychlého.
04:11
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Tomáš Pešek, asistoval Petr Liška (1:0).
04:05
Prudká střela Kocoura zablokována mimo.
03:40
Draci drží soupeře na jeho polovině a kombinují.
02:00
Líznar šel sám na Frühbauera, ten si s jeho kličkou bezprolému poradil.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Aligators Klobouky: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Jakub Gremmel, Pavel Volek, Tomáš Líznar, Patrik Jedlička, František Chmela
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Petr Liška, Tomáš Rezek, Jakub Mareš, Tomáš Pešek, Jaromír Čermák
00:00
Dobrý den, vítáme vás u čtvrtého utkání Play-Down Národní ligy-Východ. Draci vedou 2:1 na zápasy.