1:0
4:0
2:1
- : -
branky (asistence): 02:54 Jakub Kocour (Jan Suchý), 23:11 Jan Sláma, 23:41 Jakub Mareš (Petr Liška), 26:22 Tomáš Rezek (Petr Liška), 33:42 Patrik Kučera (Jan Suchý), 48:50 Jakub Kocour (Jan Sláma), 51:06 Patrik Kučera (Jan Suchý)
branky (asistence): 48:16 Tomáš Líznar (Lukáš Gregr)

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - FbC Aligators Klobouky 7:1
3. Jakub Kocour, 24. Jan Sláma, 24. Jakub Mareš, 27. Tomáš Rezek, 34. Patrik Kučera, 49. Jakub Kocour, 52. Patrik Kučera - 49. Tomáš Líznar; rozhodčí: Michal Havelka - Pavel Rýznar; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 25 - Patrik Rychlý 16, Adam Králík 6; po třetinách: 1:0, 4:0, 2:1;
60:00
59:59
Nejlepšími hráči dnešního utkání jsou hostující Grégr Lukáš a domácí hráč Kocour Jakub.
59:59
Komentář trenéra hostí Volka: Děkujeme soupeři za utkání. Soupeř nás přehrál v protiútocích. Těšíme se na zítřejší zápas. Komentář trenéra domácích Rezka: Po dlouhé době jsme předvedli super týmový výkon. Poloviční zásluhy za to májí skvělí fanoušci. Doufáme, že zítra už to ukončíme. Děkujeme soupeři a divákům.
59:59
Domácí dnešní utkání zvládli lépe a dotáhli ho do vítězného konce.
59:02
Klobouky se snaží o kombinaci ve svém útočném pásmu. Domácí ale stále obětavě brání a nepolevují.
58:01
Probíhají poslední dvě minuty dnešního utkání.
57:24
Padající mantinely podruhé. Bez toho už by to v Brodě ani nebylo ono.)
56:26
Pokud to ještě vůbec jde, tempo hry se zvyšuje.
54:12
Roztočil obětavě zlikvidoval střelu hostí, chvíli poté ho ale vidíme na zemi v bolestech - zase to koleno;(
51:07
Střídání brankáře. Nový brankář Adam Králík družstva FbC Aligators Klobouky
51:06
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Patrik Kučera, asistoval Jan Suchý (7:1).
49:42
Sláma v úniku na Peška, ten bohužel nahrávku nestihl.
48:50
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Kocour, asistoval Jan Sláma (6:1).
48:50
Domácí nic neponechávají náhodě a obratem opět zvyšují na pětibrankový rozdíl.
48:16
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Lukáš Gregr (5:1).
48:16
A máme tu první gól hostí.
47:19
Hra se již dvě minuty rychle přelévá ze strany na stranu. Jsme svědky jedné šance za druhou.
44:25
Hosté dlouho drželi domácí ve své obranné polovině. Díky poctivě odvedené práci v obraně se jim však podařilo překazit nahrávku a přejít do protiútoku.
42:54
Málem bych zapomněla zdůraznit, že dnešnímu utkání zde v hale přihlíží rovných 60 diváků, mezi kterými jsou slyšet zejména skalní fanoušci havlíčkobrodského hokejového týmu. Děkujeme:)
42:15
Frühbauer zakročuje a maskou vyráží střelu hostí.
41:18
Kombinaci domácích zakončuje Sláma, který bohužel hostující branku míjí.
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu ve druhé třetině - domácí 14: hosté 14.
38:37
Domácím se během oslabení daří vyhodit a zkracují tak dobu, kterou tráví během přesilovky hosté v útočném pásmu.
37:53
Vyloučen hráč Jan Sláma družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
36:51
Přestože jsou domácí v pětibrankovém vedení, hrají se stoprocentním nasazením a při útočení i bránění stále nepolevují.
35:41
Další kombinace Peška a Mareše. Ti dnes dávají hostujícímu brankáři zabrat.
34:42
Útočná trojice Liška - Mareš - Pešek opět v akci. Místo střely do odkryté brány Mareš bohužel zvolil nahrávku a akce tedy nekončí brankou.
33:42
33:38
Krásná kombinace Suchého a Kučery končící brankou, po které se zvyšuje náskok domácích na 5:0.
31:45
Nyní domácí výrazně potrápili obranu a gólmana hostí. Rychlý byl bohužel ve střehu a všechny střely dokázal vykrýt.
28:58
Oba týmy již v plném počtu.
28:17
Při hře 4 na 4 si oba týmy snaží vytvořit šanci, zatím však bez výsledku.
26:58
Vyloučen hráč Patrik Kučera družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hrubost.
26:58
Vyloučen hráč František Chmela družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost.
26:58
Tvrdý zákrok v rohu za hostující brankou na Kučeru, ten si však nic nenechává líbit a rozhodčí okamžitě zasahuje a oba hráče trestá.
26:22
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Tomáš Rezek, asistoval Petr Liška (4:0).
26:22
Liška nahrál od mantinelu přes celé obranné pásmo plné hráčů Rezkovi před poloprázdnou bránu a ten hostující tým trestá!
26:08
V krátké chvíli si oba týmy vytvořili šance, ale ani jeden z nich nedokázal zakončit. Šanci hostí zlikvidoval Suchý, když se obětavě vrhl proti střele mířící od mantinelu.
23:41
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Mareš, asistoval Petr Liška (3:0).
23:41
Bránící hráč na poslední chvíli odpálil balónek z brankové čáry, ten se však dostal k Liškovi, který nahrál Marešovi před prázdnou bránu a ten chybující tým potrestal.
23:11
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Sláma bez asistence (2:0).
23:11
Sláma vystřelil ze středu hřiště skrz hlouček bránících hráčů, gólman tak neviděl a nemohl zakročit.
22:30
Čermák je dnes opravdu ve formě!:) právě zlikvidoval už několikátý útok hostí.
21:20
Hostující Patrik Jedlička právě vypustil jedovatou střelu od mantinelu, ta naštěstí minula bránu.
20:00
20:00
19:59
Střely na bránu po první třetině domácí 10: hosté 5.
19:16
V poslední minutě střílí na hostující branku Roztočil, bohužel tak metr nad.
16:00
Právě byla hned několikrát vyzkoušena pozornost hostujícího gólmana Rychlého. Během chvilky se ho pokusil překonat Čermák, Liška a Mareš. Bez úspěchu.
15:27
Čermák likviduje další útok na domácí branku.
13:01
Krásná kombinace útočné trojky Pešek - Liška - Mareš bohužel nekončí v brance.
12:06
Podobný zákrok na polovině nyní předvedl Jakub Kocour.
11:20
Čermák právě zachránil domácí branku, když zblokoval nahrávku hostí před bránou.
09:48
Hra se přelévá ze strany na stranu. Domácí se nyní snažili o rychlý průnik do útočné poloviny, o míček ale téměř ihned přichází a do protiútoku přechází Klobouky.
08:20
Jakub Mareš úspěšně přerušil nahrávku hostí, bohužel byl pak v rohu za domácí bránou zdvojen a o balónek tedy přišel.
07:30
Nyní jsme byli svědky dvou skvělých zákroků domácího gólmana Martina Frühbauera.
05:45
Sláma hostím sbírá míček a následuje rychlý protiútok. Bohužel nekončí v brance.
05:06
Nyní jsou na míčku hosté, domácí však aktivně brání.
02:54
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Kocour, asistoval Jan Suchý (1:0).
02:53
Půl minuty do konce přesilové hry využívá početní převahu domácích Jakub Kocour.
01:24
Vyloučen hráč Dominik Král družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
01:24
Hned zpočátku utkání se domácí tým dostal do šance, následuje vyloučení hostujícího Krále a přesilová hra.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Pavel Rýznar.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Aligators Klobouky: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Lukáš Gregr, Martin Houšť, Jakub Gremmel, Pavel Volek, Tomáš Líznar
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Tomáš Pešek, Jaromír Čermák, Petr Liška, Tomáš Rezek, Jakub Mareš
00:00
Dobrý večer, vítám Vás na 3. utkání 1. kola play-down, které se dnes odehraje na domácí půdě týmu TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons. Síly tedy již potřetí v rámci play-down poměří domácí celek s týmem FbC Aligators Klobouky. Přeji příjemnou zábavu!:)