2:1
2:0
4:1
- : -
branky (asistence): 11:06 Erik Šochman, 12:27 Matěj Černý (Tomáš Vlach), 21:49 Adam Klimeš (Pavel Kožušník), 37:42 Adam Klimeš (Marián Kloza), 40:31 Matěj Černý (Ondřej Kučera), 57:21 Matěj Černý (Pavel Kotula), 58:38 Erik Šochman (Pavel Kožušník), 59:20 Martin Varta (Matěj Černý)
branky (asistence): 01:06 Radim Ivan (Patrik David), 51:04 Dominik Chvastek (Roman Oborák)

Florbal PEGRES Havířov - Z.F.K. AQM Petrovice 8:2
12. Erik Šochman, 13. Matěj Černý, 22. Adam Klimeš, 38. Adam Klimeš, 41. Matěj Černý, 58. Matěj Černý, 59. Erik Šochman, 60. Martin Varta - 2. Radim Ivan, 52. Dominik Chvastek; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 188; zásahy brankářů: Pavel Kotula 13 - Martin Janík 22; po třetinách: 2:1, 2:0, 4:1;
60:00
Komentář trenéra hostů J. Gurkovského: Úplně jiný zápas z naší strany než v pátek, i když výsledek je skoro stejný. Ale na to se v playoff nehraje. Musíme zlepšit střelbu a najít recept na domácího gólmana. Jinak až na pár situací můžeme být spokojeni s výkonem, ale prostě domácí dali více gólů a proto vyhráli. V sobotu se rozhodně končit nebude. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích Filipa Kubíčka: Tak jak jsem říkal v pátek, tak dnes se to potvrdilo. Úplně jiný zápas. Větší nasazení, větší bojovnost a řekl bych i takový ten stres pominul. My jsme rádi, že jsme dnes zvítězili, protože oproti pátku jsme v obraně udělali více chyb než v pátek, ale opět nás podržel brankář. Bylo dobré, že kluci ke konci zápasu dávali góly. Děkujeme soupeři za perfektní hru a divákům za pěknou atmosféru.
60:00
59:20
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Martin Varta, asistoval Matěj Černý (8:2).
58:38
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Erik Šochman, asistoval Pavel Kožušník (7:2).
58:38
Kožušník se dostal skrz 2 hráče a nahrává na Šochmana, který zakončuje.
57:21
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Pavel Kotula (6:2).
55:27
Petrovice pokazili volný úder a jsou potrestáni ztrátou míčku.
54:56
Kloza krásné vypíchnutí míčku Chvastkovi.
53:43
Kučera tělem vybojoval míček a rozjíždí se podél mantinelu, kde je zezadu faulován.
52:15
Petrovice rozjiždí akci, která je přerušena Šochmanem.
51:04
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Dominik Chvastek, asistoval Roman Oborák (5:2).
49:16
Vyloučen hráč Jiří Krečmer družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
47:11
Havířovu se daří projít rychlou nahrávkou na půlku hostů a tam si je udržet.
44:55
Petrovice se ve 3. třetině objevují na míčku zřídka.
42:32
Vlachův pokus o obhození Kopelce mu nevyšel.
41:21
Černý z velmi malého úhlu střílí helmu Janíka.
40:31
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Ondřej Kučera (5:1).
40:31
Netrvalo dlouho a útočná akce je proměněna.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Florbal PEGRES Havířov.
39:44
Petrovice mají rozehrávku z rohu, která ihned po rozehrání končí u Kotuly.
38:32
Petrovice měly několik šancí po sobě, ale ani jednu nepromněnily.
37:42
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Marián Kloza (4:1).
36:07
Petrovice se stáhly na půlku a Havířov kolem nich kombinuje.
34:00
Kučera je mezi 2 hráči u mantinelu a kličkou se pokouší dostat ven, ale neúspěšně.
31:03
Kloza nedokázal dostat míček skrz 2 hráče na volného Klimeše.
29:18
Havířov byl pod náporem Petrovic, ale odolal bez problémů.
27:37
Kožušník zpoza brány nahrává na Klozu, ten střílí mimo bránu.
26:17
Přihrávka na Klimeše byla zablokována a Petrovice jdou 2 na 1 .
24:43
Klimeš běží do středu a pálí do Janíka.
23:34
Černý s Mžykem běží 2 v 1, ale nahrávka neprošla a obránce vyráží míček pryč.
22:13
Havířov je téměř pořád na míčku.
21:49
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Pavel Kožušník (3:1).
20:45
Kučera běžel podél mantinelu a při zakončení mu byl vypíchnut míček pryč.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým Z.F.K. AQM Petrovice.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: D - 9 a H - 5
20:00
19:22
Čížek vypálil od mantinelu, avšak Kotula zareagoval včas.
17:44
Horák projel celé hřiště, ale střelu zakončil do hrudi Kotuly.
16:34
Havířov dostal Petrovice pod tlak a kombinují kolem nich.
15:55
Havířov má volný úder pár metrů od brány hostů.
14:53
Skákavá nahrávka na Peřku je vystřelena vysoko nad bránu.
12:27
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Tomáš Vlach (2:1).
12:27
Černý dorazil míček před bránou Janíka.
11:16
Petrovice hrají mnohem rychlejší hru než ve včerejším zápase.
11:06
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Erik Šochman bez asistence (1:1).
10:48
Vyloučen hráč Bohdan Kopelec družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za bránění ve hře.
09:02
Havířov rozehrál z rohu hostů, ale propadá a Petrovice jdou do akce.
07:55
Mžyk projíždí střed a zakončuje střelou do nohy Janíka.
06:32
Havířov odehrál oslabení výborně.
05:11
Havířov je na míčku a zdržuje čas ve svůj prospěch.
04:23
Vyloučen hráč Tomáš Kozlík družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
02:32
Havířov nedokázal projít přes obranu Petrovic a vzniká protiútok.
01:06
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Radim Ivan, asistoval Patrik David (0:1).
00:43
Petrovice zakončili první akci utkání, bohužel nepřesně.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým Florbal PEGRES Havířov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Martin Janík; hráči v poli: Roman Oborák, Marek Čížek, Bohdan Kopelec, Petr Kašpar, Martin Hurajt
00:00
Line-up domácích Florbal PEGRES Havířov: brankář: Pavel Kotula; hráči v poli: Kamil Peřka, Ondřej Kučera, Tomáš Vlach, Matěj Černý, Vojtěch Mžyk