0:2
1:3
1:3
- : -
branky (asistence): 20:16 Lukáš Hájek (Jan Šebesta), 42:39 Jakub Hubálek (Lukáš Hájek)
branky (asistence): 01:06 Mikuláš Komárek (Milan Meliš), 09:19 Ondřej Vítovec (Mikuláš Komárek), 24:21 Petr Brautferger (Jan Svoboda), 28:06 Marek Beneš, 38:01 Marek Beneš (Ondřej Vítovec), 46:21 Milan Meliš (Ondřej Vítovec), 49:03 Jan Svoboda (Jiří Kolísko), 59:23 Jakub Slavík

1. SC TEMPISH Vítkovice - Tatran Teka Střešovice 2:8
21. Lukáš Hájek, 43. Jakub Hubálek - 2. Mikuláš Komárek, 10. Ondřej Vítovec, 25. Petr Brautferger, 29. Marek Beneš, 39. Marek Beneš, 47. Milan Meliš, 50. Jan Svoboda, 60. Jakub Slavík; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 1 + Jan Jastřembský 5:2; využití: 0:1; diváků: 378; zásahy brankářů: Lukáš Souček 13, Petr Gurkovský 2 - Michal Rebro 25; po třetinách: 0:2, 1:3, 1:3;
60:00
Vyjádření k utkání trenéra hostů pana Luďka Beneše: Získali jsme pouze první bod, nic víc. Děkujeme soupeři a skvělým divákům.
60:00
Vyjádření k utkání trenéra domácích pana Pavla Bruse: Zítra budeme lepší. Děkujeme divákům.
60:00
Střely po třetí třetině Domácí 9, Hosté- 5 Střely celkem Domácí- 27, Hosté- 22
60:00
59:59
Vyloučen hráč Jan Jastřembský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 5 minut za hrubost.
59:23
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Slavík bez asistence (2:8).
56:03
Vítkovice dostali druhý dech a drží Tatran pod tlakem.
55:31
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
55:31
Vítkovice si berou timeout.
54:56
Sladký a Tokoš předvádí krásné kombinace.
53:13
Vítkovice mají volný úder.
52:25
Tokoš se nenchá zastrašit a jde do těla.
51:20
Šebesta šikovně zabránil úniku.
50:23
Gurkovský se teď předvedl v plné kráse, když vychytal střelu nohou a zabránil gólu.
49:03
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jan Svoboda, asistoval Jiří Kolísko (2:7).
49:03
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Gurkovský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
48:55
Delong se snažil dorážet, ale neměl šanci.
47:25
Tatran hraje velmi aktivně i ve třetí třetině.
46:21
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Ondřej Vítovec (2:6).
46:21
Meliš nachází místo opět na bližší tyči.
45:32
Hubálek uklidnil hru.
44:30
Kolísko J. začal menší potyčku, ale rozhodčí tomu okamžitě zabránili.
43:55
Řezanina vypálil, ale tato rána letěla nad bránu.
42:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Hubálek, asistoval Lukáš Hájek (2:5).
42:39
Hubálek dostal míček za záda Rebry.
41:40
Vítkovice drží míček.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině Domácí- 11, Hosté- 14.
40:00
39:45
Sladký vypálil, ale jeho střela vůbec neohrozila bránu Rebra.
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:01
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Ondřej Vítovec (1:5).
38:01
Beneš opět střílí a nachází mezeru u levé tyče.
37:40
Ohrozil Součka střelou z otočky.
36:45
Vyloučen hráč Martin Nehera družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení.
32:40
Vítkovice se tlačí do útoku, ale nemají šanci.
31:19
Šebesta pálí, ale trefuje Rebrovi rameno.
30:45
Vítkovice opět kombinují.
29:55
Brauer míjí bránu.
28:06
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Beneš bez asistence (1:4).
28:06
Beneš nachytal Součka a zvyšuje.
26:30
Vítkovice drží míček a kombinují, ale opět Tatran přečetl hru a na Součka letěla další nebezpečná střela.
25:50
Sladký zkusil překvapit Rebra, ale ten to jen tak tak stihl.
24:21
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Jan Svoboda (1:3).
24:21
Brautferger získal míček a tvrdou ránou prostřelil Součka a zvyšuje.
24:05
Vítkovice kombinují a hledají mezery v obraně Tatranu.
23:03
Tokoš je na míčku.
21:50
Jastřembský unikl po lajně, ale z této šance nic nepřinesl.
20:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Jan Šebesta (1:2).
20:16
Hájek prošel mezi obránci Tatranu a umístil svojí střelu k levé tyči.
20:00
20:00
Střely po první třetině Domácí- 7, Hosté- 3
20:00
19:45
Delong nebezpečně vypálil, ale Rebro vyráží helmou.
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:00
Vyloučen hráč Mikuláš Komárek družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
18:00
Vítkovice si zahrají další přesilovku.
17:15
Vítkovice se nemohou dostat přes polovinu.
16:05
Besta drží míček.
14:54
Rýpar vzduchem našel Delonga a ten dal Rebrovi pořádně zabrat, ale střela ze vzduchu mu nesedla.
14:35
Tatran má volný úder z rohu.
13:45
Kolísko J. vypálil ,ale tato střela byla nad bránu Součka.
12:43
Tatran hraje v plném počtu.
12:16
Vítkovice měli volný úder na hraně velkého brankoviště, ale Tatran v bloku nenechal mezeru.
10:42
Vyloučen hráč Mikuláš Komárek družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
10:42
Vítkovice si zahrají přesilovou hru.
09:58
Po chybě Tatranu šli Hájek a Firda samotní na brankáře, ale nedokázali tuto velkou šanci využít.
09:19
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Ondřej Vítovec, asistoval Mikuláš Komárek (0:2).
09:19
Tatran po střele z úhlu zvyšuje.
07:44
Ullmann vystřelil, ale Souček ve střehu a s klidem tuto ránu vyráží.
07:05
Vítkovice jdou velmi rychle a aktivně do útoku.
06:35
Tatran kombinuje.
06:01
Rýpar uklidnil hru.
05:06
Šebestovi míček přeskočil čepel a málem Tatran šel do přečíslení.
03:50
Vítkovice se tlačí do zakončení, ale bez úspěchu.
03:10
Tatran se nemůže dostat přes půlku.
01:06
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Mikuláš Komárek, asistoval Milan Meliš (0:1).
01:06
Meliš při volném úderu našel žabkou Komárka a ten se štěstím posílá Tatran do vedení.
00:43
Švejkovský vypálil, ale míjí bránu Součka.
00:01
Úvodní buly pro Vítkovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Teka Střešovice: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Marek Deutsch, Filip Ullmann, Jakub Slavík, Ondřej Němeček, Marek Beneš
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Jakub Hubálek, Lukáš Hájek, Jan Šebesta, Ondřej Firda, Lukáš Řezanina