1:2
2:0
3:0
- : -
branky (asistence): 16:36 Karel Svatoš (Tomáš Vaculík), 25:23 Jakub Majer (Tomáš Vaculík), 32:34 Karel Svatoš (Tomáš Vaculík), 42:29 Marek Chlumský, 42:59 Adam Vejrych (Tadeáš Drahorád), 59:19 Adam Vejrych
branky (asistence): 03:44 David Kolář, 06:16 Martin Kalous (David Polcar)

TJ Sokol Mukařov - Panthers Praha 6:2
17. Karel Svatoš, 26. Jakub Majer, 33. Karel Svatoš, 43. Marek Chlumský, 43. Adam Vejrych, 60. Adam Vejrych - 4. David Kolář, 7. Martin Kalous; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Josef Bína 25 - Martin Hruška 19; po třetinách: 1:2, 2:0, 3:0;
60:00
Komentář asistenta trenéra hostů Štěpána Webera: "Dnes jsme podali nejlepší výkon v sérii, ale na vítězství to nestačilo a víme proč, soupeř prodal svoje zkušenosti a byl lepší a soustředěnější, ne po celou dobu, ale tak, jak bylo potřeba. Díky za kvalitní sérii a doufáme, že tyto zkušenosti zúročíme."
60:00
Střely na branku ve třetí části: Traverza 8 - Pentrs 11.
60:00
Komentář trenéra domácích Marka Chlumského: "Utkání, které rozhodovaly maličkosti, se díky proměněným přesilovým hrám a velmi kvalitní obraně podařilo Traverze dotáhnout do vítězného konce, a to nejenom zápasu, ale i celé série. Děkujeme soupeřům, divákům i pořadatelům."
60:00
59:19
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Adam Vejrych bez asistence (6:2).
59:19
Dovolujeme si tvrdit, že Gožichův oblouček do prázdný už je rozhodující hřebíček do rakvičky.
59:00
Minuta do konce. To už Traverza dá! Brání opravdu svědomitě.
58:30
Postup je blízko, téměř na dosah. Ještě by to ale chtělo nějaký pojištění do prázdný kasy.
57:29
To jsou ještě šermy tohle. Pentrs pořád bez brankáře, ale obranný val Traverzy je zatím pevný.
56:40
Pokorný teď měl nabito. Jak minul je nám ale záhadou.
55:24
Timeout Panthers Praha
55:24
Pentrs to zkouší bez brankáře. Již včera z jejich střídačky lítaly hlášky typu, že nemají co ztratit, což v téhle situaci opravdu platí.
55:04
V závěru přesilovky si Traverza udělala ze hřiště tak trochu střelnici. Další pokus si připsal Váca, po něm hned pálil René. Oba ale bez zápisu do análů.
54:30
Váca se teď probil až před branku, kde jeho střela ale branku nenašla.
52:50
Vyloučen hráč Pavel Daněk družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
52:50
Pentrs už takhle nemají moc času a ještě se dobrovolně o další důležité vteřiny okrádají. Na trestné teď spočinul muž včerejšího zápasu Daněk.
51:47
Pepa si teď připisuje důležitý zákrok po střele jednoho z Pentrs z pravého křídla.
51:00
Devět minut do konce třetí části. To je ještě spousta času.
49:52
Káša teď dostal míček uplně zadarmo přímo před kasu, pár cenťáků ale jeho pokusu chybělo.
48:03
Renda má snad sedmimílové boty. Udělá tři kroky a je uplně sám, nikým nehlídán... škoda jen, že jeho střela neskončila v horním růžku.
46:37
Kolář zpět na palubovce. Tahle přesilovka zůstane v análech nijak nepotrestána.
46:20
Nejdřív Noháč, potom Váca, ale ani jeden kasu netrefil. Škoda, daleko nebyli.
45:18
Zatím to není uplně přesilovka podle našich představ. Ale snad se to zlepší. Času je ještě hafo.
44:37
Vyloučen hráč David Kolář družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
44:37
A zase Kolář. A zase na trestný. Jen ať si tu u nás na chvíli zchladí nervíčky.
43:39
Teď to snad byl ale Kolář, který mohl odpovědět na dva rychlé fíky. Sám před brankou ale míjí.
42:59
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Adam Vejrych, asistoval Tadeáš Drahorád (5:2).
42:59
No, jak jsme to psali s tím krajícem.... tohle byla ze strany Traverzy smrtící půlminutka. Nejdřív úřadovala včelka Mája, po ní hned Gožich!
42:29
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Marek Chlumský bez asistence (4:2).
41:25
Hosté zatím Traverze loptu moc nepujčují. Víte ale, jak se to říká... nakonec vždycky platí, že odpíraného největší krajíc.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé části: Traverza 11 - Pentrs 10.
40:00
Poslední třetina začala. Odvrátí Pentrs konec play off? Postoupí Traverza do semifinále? To vše se dozvíte již na konci dnešního dílu!
40:00
39:34
Pentrs v závěru třetiny ještě sahají po vyrovnání. Jejich packy jsou na to ale příliš krátké.
38:12
I tato přesilovka byla pro diváky oku lahodící, nikoli však gólová.
37:14
Noháč se teď stihl sice bleskurychle zorientovat před brankou, ale Hruška vytasil jednu ze svých větví proti jeho nepříjemné dorážce.
36:12
Vyloučen hráč Jiří Ptáčník družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:12
Ptáčníka teď rozhodčí zavřeli na dvě minuty do trestné klícky za nedovolené dorážení na Pudicha.
35:44
Pentrs ale pořád nepříjemně dotírají. Traverza to bude mít ještě hodně nepříjemné.
34:10
Opět je to souboj i v hledišti. Jedním z diváků je i David Podhráský, který zřejmě přišel okoukat nejnovější trendy, které následně aplikuje na Chodově.
32:34
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Karel Svatoš, asistoval Tomáš Vaculík (3:2).
32:34
Vácu sice trápí, že se mu nedaří dávat branky, ale musíte uznat, že i jeho příhry mají něco do sebe. I když Čačova trefa z úhlu byla taky ukázková!
32:24
Vyloučen hráč David Kolář družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
31:51
Dlouho se teď hrálo bez přerušení ve vysokém tempu! Až Rybka svou nešikovností tuto fázi přerušil.
29:16
Už už to vypadalo, že je šance ztracena, Čača ale přeci jen děrovaný nesmysl odněkud vyškrábl a zakončil. Hruška ale mezi nohy díru nemá.
28:12
Řezna předvedl ukázkové zbavení se loptičky.Když nemůžeš přihrát, tak vystřel. Hruška však pozorně vyboxoval plachtící kus plastu do rohu.
27:25
Noháč by v klidu mohl soupeřit i s profi sprintery na atletickém oválu. Jeho kvapík podél mantinelu Pentrs zastavili jen za cenu faulu.
25:23
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Jakub Majer, asistoval Tomáš Vaculík (2:2).
25:23
Tak na přesilovku ani nedošlo. Váca opět krásné přihrál a René snad ještě krásněji zakončil. Na krásu se dá hrát, ne že ne!
24:56
Áááá Traverza si zahraje v početní převaze. Zatím hraje alespoň bez brankáře.
23:48
Čača to zkoušel z otočky, ale i tento pokus skončil zblokovaný mimo.
23:17
Hraje se na krev. Zatím tedy ne doslova. Naštěstí. Tempo je ale opravdu vysoké.
21:50
Kolář viděl šanci, kteoru nechtěl propásnout. Loptička už už po jeho střele putovala do horního růžku, ale nedoputovala tam. Bínův blok zamezil nejhoršímu.
21:05
A mukařovští reci jsou kompletní. Čača je zpět na palubovce.
20:41
Ani po střele Rybky, o kterém se proslýchá, že neumí střílet odnikud jinud než od pravýho manťáku, se skóre nemění.
20:23
Traverza začíná druhou část v oslabení. Zatím ale dobře brání! #FDF
20:00
20:00
Střely na branku v první části: Traverza 5 - Pentrs 6.
20:00
19:05
Vyloučen hráč Karel Svatoš družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za sekání.
19:05
Ajajajaj. Takhle před koncem třetiny není pro Traverzu moc epesní dostat se do čtyř.
17:50
Renda to zase zkoušel z půlky, ale před brankou nepřišla žádná teč, která by balónek poslala mezi tři tyče.
16:36
16:36
Jen ať klidně Váca sólíčkuje, jen když bude servírovat přihrávky Čačovi tak, jak to udělat tentokrát. Fantom play off opět povstal.
15:52
Vácovo sólíčko mělo sice parametry na to uspět, ale to se nestalo.
14:52
Ke střele se dostal hrdina včerejšího zápasu mistr Tomiška. Ke střele pěkně zaklekl, ale mířil vysoko nad. NA trestný byl platnější.
12:20
Ve Stodole kapala voda na podlahu, na Děkance se pro změnu odlupují přímo kousky palubovky. Ještě že existuje izolepa.
12:12
Pentrs se dostávají sem tam do nebezpečných přečíslení....
11:17
Renda si sbíhal do středu hřiště, odkud se pálí přece jenom nejlépe, ale lopta z jeho čepele skončila zblokovaná v rohu za brankou.
09:40
Pepa se teď vytasil s pěkným zákrokem. Ještě že tak...
08:21
Kašpi pěkně z půlky prověřil (ne)pozornost hostující Hrušky. Ten byl však soustředěný a dělovku lapil.
06:16
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Kalous, asistoval David Polcar (0:2).
06:16
čení, že nejlepší obrana je obrana teď Traverza trochu zazdila. Jala se útočit moc brzy, přičemž v předbrankovém prostoru nechala osamoceného Kalouse.
05:44
Renda to klasicky zkoušel svou zákeřnou střelou téměř z půlky hřiště, leč neúspěšně.
04:54
Konečně je na hřišti vidět trochu elánu. První branka oba týmy nakopla. Loptička kmitá z jedné strany na druhou.
03:44
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář z trestného střílení (0:1).
03:44
Tak až teď. Bína podkopnul nožky jednomu z hostí a tento kiks potrestal z trestného střílení Kolář. Oproti včerejšku začínají góly padat dříve.
03:00
No rádi bychom vám podali zprávy o tom, jak je to na hřišti vyhecované, ale zatím tomu tak není.
00:13
Utkání začíná zlehka. Na obou týmech je znát, že o něco málo jde.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Martin Hruška; hráči v poli: David Kolář, Patrik Míka, Lukáš Tomeš, Jakub Rybka, Pavel Daněk
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Mukařov : brankář: Josef Bína; hráči v poli: Jakub Majer, Tomáš Sláma, Karel Svatoš, Jan Řeřicha, Tomáš Vaculík