2:1
3:2
- : -
FBC Letka
branky (asistence): 00:15 Radovan Kubek (Pavel Gellner), 19:59 René Mikel (Daniel Holeček), 28:07 Jan Pecha, 38:29 Pavel Gellner (Radovan Kubek), 52:41 René Mikel (Daniel Holeček), 57:06 Pavel Gellner (Pavel Urbánek), 59:50 Pavel Stejskal
FBC Letka
branky (asistence): 13:35 Dominik Hubl (Radim Kahánek), 13:46 Dominik Hubl (Marcel Balek), 18:58 Martin Krupa (Jan Mrázek), 37:42 Radim Kahánek, 55:17 Petr Bregin (Dalibor Ondruch), 56:27 Jan Mrázek (Martin Krupa)

TJ Centropen Dačice - FBC Letka 7:6
1. Radovan Kubek, 20. René Mikel, 29. Jan Pecha, 39. Pavel Gellner, 53. René Mikel, 58. Pavel Gellner, 60. Pavel Stejskal - 14. Dominik Hubl, 14. Dominik Hubl, 19. Martin Krupa, 38. Radim Kahánek, 56. Petr Bregin, 57. Jan Mrázek; rozhodčí: Jaroslav Přibyl - Jan Beránek; vyloučení: 2:2 + Tomáš Lokša 5; využití: 1:0; diváků: 87; zásahy brankářů: Lukáš Vacuška 31 - Martin Hrabáček 12; po třetinách: 2:3, 2:1, 3:2;
60:00
59:59
Dačice v neskutečném zápase poráží FBC Letka Ostrava
59:59
Komentář trenéra domácích: Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů. Také bych chtěl poděkovat skvělým divákům z Dačic, skvělým divákům z Telče. Nerad bych na někoho zapomněl, ale zkrátka byli jste skvělí! Ještě jednou moc děkuji!
59:59
Komentář trenéra hostí: Stejně jako včera zápas na jednu branku. Dačice do toho šli víc fyzicky s tím se musíme srovnat tady se to nepíská. To že jsme lepší je jasné, ale ne vždy vyhrává lepší tým a to se stalo právě dnes. Udělali jsme spoustu chyb a za to jsme zaplatili po zásluze.
59:50
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Stejskal bez asistence (7:6).
57:06
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner, asistoval Pavel Urbánek (6:6).
56:46
Timeout TJ Centropen Dačice
56:37
Po brance hostí v hale zavládlo nepopsatelné ticho
56:27
Branku družstva FBC Letka vstřelil Jan Mrázek, asistoval Martin Krupa (5:6).
55:17
Branku družstva FBC Letka vstřelil Petr Bregin, asistoval Dalibor Ondruch (5:5).
54:48
Standartní situace hostí končí neúspěchem což minimálně u mě vyvolává příjemné pocity
52:49
Spoluhráči zvaný Rencek s elegancí zapíchnul pavouka v levém horním branky hostí
52:41
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil René Mikel, asistoval Daniel Holeček (5:4).
49:26
Hostující bek se rozhodl že zpracuje přihrávku jak frajer no a teď je terčem posměchu
46:23
Vyloučen hráč Lukáš Toman družstva FBC Letka na 2 minuty za nesportovní chování.
45:54
A Dačice v plném počtu
44:30
Matěj Budíček v návalu naprosté profesionality koriguje počet hráčů na hřišti a zavítal na trestnou lavici
43:54
Vyloučen hráč Matěj Budíček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
40:58
Na tento zápas zavítali také hráči Telče a nutno říct, že jejich hlasivky zatím v hale hrají prim. Neskutečná atmosféra!
38:30
Radovan Kubek prvně zblokoval střelu a poté parádní přihrávkou našel Pavla Gellnera, který s klidem proměnil
38:29
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner, asistoval Radovan Kubek (4:4).
37:42
Branku družstva FBC Letka vstřelil Radim Kahánek bez asistence (3:4).
34:02
Hostující hráč s číslem 11 dnes spálil v pořadí už druhou vyloženou šanci na fíka do prázdné
33:55
Matěj Fousáč Budíček napadá kvalitním způsobem a to přináší svoje pochutiny
32:45
Hosté nemyslitelným způsobem zkazili rozehrávku a vysloužili si za to posměch fanoušků
32:01
Musím pochválit Johana Pechu za jeho nasazení protože nepochválím-li ho já nikdo to za něj neudělá
31:35
Dačice v dobrém obranném bloku
29:49
Johan Pecha bojuje s opravdu velkým nasazením a to oceňuji
28:15
Srovnávací branka minimálně u mě způsobila nepopsatelnou radost ze správně předpovědi
28:07
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Pecha bez asistence (3:3).
27:15
Hosté velmi dobře blokují měli by toho nechat klidně jim za to koupím pikador v bufíku