1:1
7:0
1:0
- : -
branky (asistence): 08:58 Hana Koníčková (Natálie Martináková), 20:36 Barbora Husková (Lenka Kubíčková), 24:09 Veronika Enenkelová (Denisa Ferenčíková), 28:14 Denisa Ferenčíková (Eliška Planková), 30:41 Veronika Enenkelová (Denisa Ferenčíková), 32:41 Denisa Ferenčíková (Ivana Šupáková), 33:03 Hana Koníčková (Natálie Martináková), 34:10 Denisa Ferenčíková (Ivana Šupáková), 58:50 Natálie Martináková (Barbora Husková)
branky (asistence): 07:28 Hana Poláková (Andrea Kadidlová)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians 9:1
9. Hana Koníčková, 21. Barbora Husková, 25. Veronika Enenkelová, 29. Denisa Ferenčíková, 31. Veronika Enenkelová, 33. Denisa Ferenčíková, 34. Hana Koníčková, 35. Denisa Ferenčíková, 59. Natálie Martináková - 8. Hana Poláková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 79; zásahy brankářů: Lenka Kubíčková 15 - Jitka Omelková 12, Daniela Kreisingerová 11; po třetinách: 1:1, 7:0, 1:0;
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Richarda Urbana: vedeme 2.0 po domácích výhrách, věřím že navážeme na výkony také v Praze. Děkuji soupeři, pořadatelům a divákům.
60:00
Nejlepší hráčka domácích s číslem 10 Denisa Ferenčíková Nejlepší hráčka hostů s číslem 71 Satýnková
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Tomáše Grigara: První třetina byla od nás dobře odehraná, škoda že jsme neproměnili šance, které jsme měli. Ve druhé třetině jsme inkasovali několik branek, které byly naprosto stejné. Děkujeme soupeři za zápas a našim fanouškům slibujeme, že doma budeme silnější.
60:00
Střely po třetí třetině: domácí 11 -5 Střely celkem: domácí 32 - 16
60:00
59:38
Kadidlová zkoušela střílet z dálky, ale mimo branku.
58:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Natálie Martináková, asistoval Barbora Husková (9:1).
58:50
Martináková skoruje.
57:08
Vítkovice kombinují na půlce hostí.
57:00
Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
54:24
Vyloučen hráč Anna Niemcová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
54:24
Hosté mají třetí přesilovku dnešního utkání, uvidíme jestli něco vymyslí.
53:29
Domácí v plném počtu.
53:15
Koníčková mohla přidat branku, avšak netrefila balonek.
51:29
Vyloučen hráč Lucie Theimerová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
51:10
Dorážku Enenkelové chytá gólmanka hostí.
40:00
Vyloučen hráč Justyna Krzywak družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
34:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Ivana Šupáková (8:1).
34:10
Ferenčíková má hatrick.
33:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Hana Koníčková, asistoval Natálie Martináková (7:1).
33:03
Střídání brankáře. Nový brankář Daniela Kreisingerová družstva FbŠ Bohemians
33:03
Duo Martináková, Koníčková zvyšuje na 7:1
32:41
32:41
První lajna Vítkovic je dnes velmi produktivní, přidává čtvrtý gol za sebou.
30:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Veronika Enenkelová, asistoval Denisa Ferenčíková (5:1).
30:41
Ferenčíková našla Enenkelovou před bránou, která trefuje přesně.
30:23
Satýnková sama před Kubíčkovou, kterou však nepřekonala.
28:56
Husková pouze do gólmanky.
28:14
Timeout FbŠ Bohemians
28:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Eliška Planková (4:1).