3:2
0:1
0:4
- : -
branky (asistence): 08:11 Filip Pacan (František Platovský), 14:28 Filip Pacan (František Platovský), 14:53 Filip Pacan
branky (asistence): 05:37 Martin Eckstein (Martin Denk), 10:36 Jakub Kurnas (Roman Školník), 28:06 Václav Mudruňka (Petr Svojítka), 37:16 Roman Školník (Martin Denk), 40:15 Pavel Drašner (Filip Cajthaml), 42:44 Roman Školník (Jakub Kurnas), 44:03 Pavel Drašner

SK DESPERADOS - Panthers Praha C 3:7
9. Filip Pacan, 15. Filip Pacan, 15. Filip Pacan - 6. Martin Eckstein, 11. Jakub Kurnas, 29. Václav Mudruňka, 38. Roman Školník, 41. Pavel Drašner, 43. Roman Školník, 45. Pavel Drašner; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 3 + Petr Brož 10 + Jakub Květoň 5 + Jakub Šach 5 + ČK3:0; využití: 0:2; diváků: 6; zásahy brankářů: Petr Brož ?, Jakub Polívka ? - Pavel Chlup ?; po třetinách: 3:2, 0:1, 0:4;
45:00
44:41
Vyloučen hráč Filip Pacan družstva SK DESPERADOS na 2 minuty za nesportovní chování.
44:41
Vyloučen hráč Jakub Šach družstva SK DESPERADOS do konce utkání.
44:41
Vyloučen hráč Jakub Šach družstva SK DESPERADOS na 5 minut za nesportovní chování.
44:03
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil Pavel Drašner bez asistence (3:7).
42:44
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil Roman Školník, asistoval Jakub Kurnas (3:6).
40:15
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil Pavel Drašner, asistoval Filip Cajthaml (3:5).
38:37
Vyloučen hráč Jakub Květoň družstva SK DESPERADOS na 5 minut za hrubost.
37:16
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil Roman Školník, asistoval Martin Denk (3:4).
37:16
Vyloučen hráč Petr Brož družstva SK DESPERADOS na 2 minuty za nesportovní chování.
37:16
Vyloučen hráč Petr Brož družstva SK DESPERADOS na 10 minut za nesportovní chování.
37:16
Do brány Desperados teď musí hráč z pole - Jakub Polívka (13)
37:16
Napětí by se tu dalo krájet. Brankář Brož odhodil po obdrženém gólu helmu a dostává za to 2+10.
37:15
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Polívka družstva SK DESPERADOS
36:59
Další výměna názorů byla uklidněna.
36:25
Emoce bouří, mantinely se rozpojují a Sedlák odolal pokusu o useknutí jeho prstu.
34:05
Hráči obou týmů dnes dávají mantinelům co proto.
32:45
Pantheři se dostávají na soupeřovu půlku a už i vystrkují drápky. Brankář Desperados se však nezalekl.
31:45
RIP míček. Stále zůstáváme na Pantherské polovině.
31:15
Desperados zamkli Panthery na jejich půlce. Jen faul přinesl trochu klidu.
30:17
Nebezpečná akce před Pantherskou bránou. Dvě dorážky, ale míček nakonec končí vysoko nad fotbalovou bránou.
30:00
30:00
29:16
Chlup brání Pantherskou bránu a drží vyrovnané skóre.
28:33
Mantinely dnes nemají dobrý den.
28:06
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil Václav Mudruňka, asistoval Petr Svojítka (3:3).
27:15
Proběhla krátká výměna názorů po faulu na Martina Denka.
25:25
Panthers zatím projevují více snahy o srovnání. Ačkoli tato snaha ne a ne vyústit v gól, povedlo se jí shodit nejen hráče Desperados, ale rovnou i celé zadní mantinely za soupeřovou bránou.
24:09
Break Desperados zastavuje až Chlup. Úspěšně.
23:36
Po nádherné akci Kurnas míjí prázdnou bránu.
21:57
Hráči Panthers nyní předvedli během několika vteřin více střel, než za celou přesilovku. Brankář Desperados však skvěle podržel.
20:57
Přesilová hra předvedla minimum střel a zůstala tak neproměněna.
18:57
Vyloučen hráč Miroslav Kulhánek družstva SK DESPERADOS na 2 minuty za sekání.
18:38
Máme tu odložené vyloučení a Panthers jdou do šesti.
18:00
Desperados teď předvedli několik náběhů do breaku, obrana Panthers je však dokázala odrazit.
16:40
Chlup zastavil útok Deseperados a poslal míček do rohu.
15:57
Další požár před bránou Desperados musí hasit brankář zalehnutím míčku.
15:28
Krásná akce týmu Panthers, zakončení už ale bylo mimo.
15:00
15:00
14:53
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Filip Pacan bez asistence (3:2).
14:28
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Filip Pacan, asistoval František Platovský (2:2).
14:28
Dvojice Pacan, Platovský se opět prosazuje
14:25
Desperados teď vyvíjí značný tlak na straně Panthers
12:05
Velká šance Deseprados končí, naštěstí pro Panthers, na mantinelu za bránou.
10:36
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil Jakub Kurnas, asistoval Roman Školník (1:2).
08:11
08:08
Brankář Desperados se vlastním tělem staví proti Mudruňkovi, který tak nemohl dát gól.
07:20
Brankář Panthers zastavuje únik Desperados a dál drží čisté konto.
05:37
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil Martin Eckstein, asistoval Martin Denk (0:1).