4:3
3:2
4:3
- : -
branky (asistence): 01:16 Eliška Mrázková (Tereza Kabátová), 08:12 Martina Lamblová (Kristýna Zelená), 08:52 Markéta Tůmová (Pavlína Nejedlá), 10:10 Kristýna Zelená (Irena Palatínusová), 21:45 Irena Palatínusová, 25:43 Irena Palatínusová (Eliška Mrázková), 39:27 Tereza Kabátová (Irena Palatínusová), 43:32 Eliška Mrázková, 44:49 Martina Lamblová (Eliška Mrázková), 57:31 Eliška Mrázková (Irena Palatínusová), 59:49 Eliška Mrázková
branky (asistence): 10:29 Monika Jahodová (Pavla Buráňová), 12:14 Klára Jahodová (Monika Jahodová), 13:04 Petra Drápalová (Veronika Martincová), 25:31 Kateřina Slezáková (Klára Jahodová), 39:41 Veronika Martincová (Pavla Manová), 47:00 Klára Jahodová (Kateřina Slezáková), 51:52 Kateřina Slezáková (Monika Jahodová), 55:12 Veronika Martincová (Anna Hanusová)

Florbalová akademie MB - PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  11:8
2. Eliška Mrázková, 9. Martina Lamblová, 9. Markéta Tůmová, 11. Kristýna Zelená, 22. Irena Palatínusová, 26. Irena Palatínusová, 40. Tereza Kabátová, 44. Eliška Mrázková, 45. Martina Lamblová, 58. Eliška Mrázková, 60. Eliška Mrázková - 11. Monika Jahodová, 13. Klára Jahodová, 14. Petra Drápalová, 26. Kateřina Slezáková, 40. Veronika Martincová, 48. Klára Jahodová, 52. Kateřina Slezáková, 56. Veronika Martincová; rozhodčí: Jakub Tázler - Lukáš Polanský; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Kristýna Karli 18 - Tereza Harčárová 22; po třetinách: 4:3, 3:2, 4:3;
60:00
Komentář trenéra domácích: Povedl se nám vstup do zápasu, bohužel jsme se potom nechali strhnout bezhlavým útočení a dalo nám hodně práce hru zklidnit. Utkání bylo celé ve vysokém tempu a soupeř ukázal, že umí být velmi nebezpečný. Na zítřek se musíme připravit ještě kvalitněji. Děkuji za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostí: Výborný zápas, skvělý florbal, rozhodlo naše zaskočení z jiného florbalu než na jaký jsme zvyklí. Pak už jsme pouze dotahovali. Děkujeme soupeři za hru a těšíme se na zítřejší odvetu.
60:00
59:59
Střely po třetí třetině 12:11.
59:50
Nájezd proměnila Eliška Mrázková jednoduchou střelou z oblasti velkého brankoviště.
59:49
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Mrázková z trestného střílení (11:8).
59:30
Poslední minuta zápasu je značně vyhrocená.
57:31
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Mrázková, asistoval Irena Palatínusová (10:8).
57:31
Irena Palatínusová na poslední chvíli přehodnotila svůj záměr střílet a našla Terezu Kabátovou která v ten moment zakončovala do prázdné brány.
57:10
Střela hostí zachycena tělem obránkyně domácího týmu.
56:12
Háčky týmu hostí v posledních 5 minutách projevily snahu otočit dnešní zápas ve svůj prospěch.
55:12
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Veronika Martincová, asistoval Anna Hanusová (9:8).
55:12
Míček sotva doskákal do domácí sítě. První kontaktní gol dnešního zápasu.
52:00
Vypadá to že fanoušci FBC Aligators se probudili až v druhé polovině poslední třetiny.
51:52
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Kateřina Slezáková, asistoval Monika Jahodová (9:7).
50:55
Úžasný zákrok Terezy Harčárové, kterým ubránila svojí bránu před backhandovou kličkou Ireny Palatínusové.
48:47
Hráčky hostí se snaží seč jím síly stačí. Hráčky Florbalové akademie ale nevypadají moc vyvedené z míry.
47:00
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Klára Jahodová, asistoval Kateřina Slezáková (9:6).
47:00
Klára Jahodová vymetla levý horní roh branky Kristýny Karli.
46:18
Hráčky FBC Aligators působí značně unaveně, jako kdyby ztráceli odpovědi na Boleslavskou ofenzívu.
45:00
Prvních 5 minut třetí třetiny patřilo hráčkám Florbalové akademie, což se značně projevilo na skore.
44:49
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Martina Lamblová, asistoval Eliška Mrázková (9:5).
43:32
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Mrázková bez asistence (8:5).
41:00
Začátek první třetiny byl zatím nejklidnější začátekhrací části.
40:00
40:00
39:59
I přes dvě branky v poslední minutě nebyla druhá třetina, tak hektická jako první, jak můžeme vidět i na skore.
39:59
Střely po druhé třetině 9:7
39:50
Snažení hráček domácích se vyplatilo i přes rychlou odpoveď v podobě míčku končícího za čárou bránky domácího týmu.
39:41
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Veronika Martincová, asistoval Pavla Manová (7:5).
39:27
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tereza Kabátová, asistoval Irena Palatínusová (7:4).
34:22
Útok hráček domácích sevřen a zastaven celou pětkou hostí.
32:40
Hraje se rozvážněji.
30:40
Střela hráčky hostí končí prolétla těsně nad brankou Kristýny Karli
28:52
Útok domácího týmu přerušen obranou hostí.
26:52
Po souboji Moniky Žapkové a Kateřiny Slezákové odchází druhá zmíněna na trestnou lavici.
25:43
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Irena Palatínusová, asistoval Eliška Mrázková (6:4).
25:43
Na branku hostí přišla rychlá odpoveď v podobě branky vstřelené Irenou Palatínusovou.
25:31
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Kateřina Slezáková, asistoval Klára Jahodová (5:4).
25:06
Dlouhá střela Kristýny Zelené končí v rukou brankářky hostí.
22:58
Eliška Mrázková měla pěknou šanci vstřelit branku. Tereza Harčárová jí ale překvapila a míček skončil v její dlani.
21:50
Začátek druhé třetiny se otočil ve prospěch hráček Florbalové akademie Mladá Boleslav
21:45
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Irena Palatínusová bez asistence (5:3).
20:00
20:00
19:59
První třetina nám přinesla hodně branek z obou stran.
19:59
Střely po první třetině 12:8.
18:57
Hráčky domácího týmu ko konci první třetiny trochu zpomalily, stále to ale stačí na tempo hráček hostí.
16:35
Zápas se nám začíná stabilizovat a můžeme vidět velice vyrovnaný zápas.
14:02
Rychlá kombinace vytvořena týmem hostí přeřušena na polovině hřiště
13:30
Hráčky hostujícího týmu se snaží otočit zápas ve svůj prospěch a nyní jim chybí pouze jedna branka na dorovnání Florbalové akademie.
13:04
Timeout Florbalová akademie MB
13:04
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová, asistoval Veronika Martincová (4:3).
12:14
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Klára Jahodová, asistoval Monika Jahodová (4:2).
11:40
Střela hráčky domácího týmu končí mimo bránu Terezy Harčárové.
10:29
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Monika Jahodová, asistoval Pavla Buráňová (4:1).
10:10
Timeout PRAMOS Šitbořice FbC Aligators
10:10
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kristýna Zelená, asistoval Irena Palatínusová (4:0).
09:30
Rychlá kombinace hráček domácího týmu končí po zásahu obrany hostí.
08:52
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Markéta Tůmová, asistoval Pavlína Nejedlá (3:0).
08:52
Druhá branka během jedné minuty vydřena hráčkami domácího týmu.
08:12
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Martina Lamblová, asistoval Kristýna Zelená (2:0).
04:30
Hráčky hostí se snaží reagovat na silný tlak vytvořený hráčkami domácího týmu.
03:12
Hráčky domácích vstoupili do zápasu se značným usílím.
01:16
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Mrázková, asistoval Tereza Kabátová (1:0).
01:16
Hráčky domácího týmu otevřeli utkání rychlou brankou, kterou vstřelila Eliška Mrázková.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Lukáš Polanský.
00:00
00:00
Line-up hostů PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Tereza Harčárová; hráči v poli: Martina Horáková, Jana Pražáková, Monika Jahodová, Klára Jahodová, Kateřina Slezáková
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Monika Žapková, Irena Palatínusová, Tereza Kabátová, Martina Lamblová, Eliška Mrázková
00:00
Vážení diváci dovolte mi Vás přívítat v dnešním utkání čtvtrfinále play-off první ligy žen.