3:3
0:1
TJ Turnov
TJ Turnov
branky (asistence): 06:48 Pavel Sekyra (Tomáš Vitásek), 32:00 Tomáš Vitásek (Pavel Sekyra), 44:51 Štěpán Matěcha (Vojtěch Palatínus), 50:56 Pavel Sekyra (Vojtěch Palatínus), 56:51 Tomáš Vitásek
branky (asistence): 00:46 Jakub Mikeš (Jiří Křesák), 20:28 David Chvosta (Jan Staněk), 40:33 Jiří Křesák (Vojtěch Houska), 46:11 Kryštof Bučok (Jakub Kořán), 47:53 David Chvosta (Karel Řezanka), 61:01 Kryštof Bučok (Daniel Novák)

TJ Turnov - FbC Strakonice P.A. 5:6p
7. Pavel Sekyra, 33. Tomáš Vitásek, 45. Štěpán Matěcha, 51. Pavel Sekyra, 57. Tomáš Vitásek - 1. Jakub Mikeš, 21. David Chvosta, 41. Jiří Křesák, 47. Kryštof Bučok, 48. David Chvosta, 62. Kryštof Bučok; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 39; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 31 - Jan Jeřábek 27; po třetinách: 1:1, 1:1, 3:3, 0:1;
61:01
61:02
Komentář trenéra Jakuba Mikeše: První bod v sérii vůbec nic neznamená, o tom jsme se mohli přesvědčit v minulém kole. Děkuji pořadatelů, soupeři a divákům.
61:02
Úroveň utkání odpovídala jemu významu. Bylo velmi nervózní a plné chyb, hráči nedokázali plnit stanovené pokyny a doplatili jsme na to gólem v prodloužení.
61:01
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Kryštof Bučok, asistoval Daniel Novák (5:6).
57:57
Sekyra měl rozhodnutí na holi, ale brankář Strakonic připraven.
56:51
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek bez asistence (5:5).
54:59
Hosté kontrolují náskok a daří se jim držet míček na na svých holích.
50:56
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Vojtěch Palatínus (4:5).
47:54
Poprvé v dnešním zápase vidíme náskok o dvě branky.
47:53
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil David Chvosta, asistoval Karel Řezanka (3:5).
46:42
Vyloučen hráč Jakub Janoušek družstva TJ Turnov na 2 minuty za hra rukou.
46:11
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Kryštof Bučok, asistoval Jakub Kořán (3:4).
44:52
Vypadá to, že to dnes bude drama až do konce.
44:51
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Vojtěch Palatínus (3:3).
43:26
Turnovu se naskytla obrovská šance na vyrovnání.
43:25
Vyloučen hráč Jakub Kořán družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání.
42:56
Vyloučen hráč Karel Řezanka družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za sekání.
40:33
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jiří Křesák, asistoval Vojtěch Houska (2:3).
40:18
Poslední část zahájena, budou to ještě nervy ...
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve druhé třetině: Turnov 7 - Strakonice 12
38:45
Emoce na straně domácích značně stoupají.
33:03
Dnešní utkání bohužel moc florbalové krásy nepobralo.
32:00
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Pavel Sekyra (2:2).
25:30
Hosté mají na začátku druhé části navrch.
20:29
Strakonice využívají přesilovku a dostávají se opět do vedení.
20:28
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil David Chvosta, asistoval Jan Staněk (1:2).
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: Turnov 10 - Strakonice 14
18:35
Strakonice mají v závěru první třetiny šanci jít do vedení.
18:34
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:33
Po úvodní části utkání, kdy hráli s míčkem domácí se nyní osmělili i hosté a dostali se k několika střelám.
06:49
Po tradiční spolupráci domácích je vyrovnáno.
06:48
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Tomáš Vitásek (1:1).
03:46
Janoušek v úniku nedal, vzápětí Matěcha trefuje břevno.
00:47
A začínáme pěkně zostra.
00:46
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jakub Mikeš, asistoval Jiří Křesák (0:1).
00:01
Série o poslední místo právě začala.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Strakonice P.A.: brankář: Jan Jeřábek; hráči v poli: Tomáš Mareš, Daniel Novák, Jan Staněk, Karel Šavrda, David Chvosta
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Martin Hejduk, Vojtěch Palatínus, Štěpán Matěcha, Tomáš Vitásek, Pavel Sekyra