1:2
3:0
- : -
FBC Letka
branky (asistence): 01:00 Tomáš Janča (Jiří Petlan), 01:10 Tomáš Janča (Jiří Petlan), 05:20 Tomáš Olbert (Vojtěch Duda), 12:22 Tomáš Olbert (Radim Jílek), 17:17 Tomáš Janča (Jiří Petlan), 37:25 Pavel Krchňáček (Martin Krchňáček), 42:39 Pavel Krchňáček (Dominik Kovář), 47:23 Pavel Krchňáček, 53:37 Pavel Krchňáček (Jan Holý)
FBC Letka
branky (asistence): 18:29 Jan Mrázek (Dalibor Ondruch), 18:43 Petr Pavlík (Radim Kahánek), 22:28 Petr Pavlík (Dominik Hubl), 38:19 Marcel Balek (Petr Pavlík)

FBK Spartak Hluk - FBC Letka 9:4
2. Tomáš Janča, 2. Tomáš Janča, 6. Tomáš Olbert, 13. Tomáš Olbert, 18. Tomáš Janča, 38. Pavel Krchňáček, 43. Pavel Krchňáček, 48. Pavel Krchňáček, 54. Pavel Krchňáček - 19. Jan Mrázek, 19. Petr Pavlík, 23. Petr Pavlík, 39. Marcel Balek; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 167; zásahy brankářů: Richard Podškubka 31 - Roman Fučík 23; po třetinách: 5:2, 1:2, 3:0;
60:00
Střely ve třetí části 8:14. Celkově 32:35.
60:00
Komentář trenéra hostí (Gajda): "Domácí dnes vyhráli díky důrazu a nasazení a produktivní první třetinou. Ve druhé třetině jsme docela jasně ovládli hru my. Nicméně podařilo se nám snížit pouze na dvoubrankový rozdíl. Třetí třetina byla o tom jestli se dotáhneme nebo Hluk odskočí a poté se utkání pouze dohrávalo. Kombinačně jsme lepší, ale je to play off, pokud dorovnáme důraz domácích zítra vyhrajeme."
60:00
Komentář domácích (Vlachopulos): "Zápas jsme vyhráli díky povedenému úvodu. I přes snahu hostů se dotáhnout se jim to nepodařilo a utkání jsme dovedli do zdárného konce. Závěr utkání se pouze dohrával. Zítra chceme vrátit sérii do Ostravy."
60:00
59:28
Vyloučen hráč Marek Minařík družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za držení.
59:20
Domácí fanoušci se mohou těšit na 4. utkání, které startuje zítra v 16:00. Hluk snižuje stav série na 1:2.
56:00
Utkání se prakticky pouze dohrává.
54:45
Vyloučen hráč Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost.
53:37
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Jan Holý (9:4).
53:37
P. Krchňáček napodruhé před Fučíkem trefuje.
52:17
Vyloučen hráč Pavel Holuscha družstva FBC Letka na 2 minuty za blokování hokejky.
51:51
Toman na Podškubku, ale střela mu nesedla.
49:35
M. Krchňáček teď nasbíral cenné vteřinky na polovině soupeře. Po něm pokračuje Duda.
49:15
Domácí se zatím úspěšně brání.
48:24
Vyloučen hráč Tomáš Janča družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
48:24
Domácí Janča dnes opravdu na hřišti dře, avšak mnohdy je to za hranící pravidel a opět putuje na trestnou.
48:12
Ondruch z dobré pozice míjí.
47:23
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček bez asistence (8:4).
47:23
Pavel Krchňáček zpoza brány zvyšuje!
47:15
Dvě velké příležitosti domácích M. Krchňáček minul míček před prázdnou brankou, Jančovu střelu těsně vytáhl Fučík.
46:23
Duda nebezpečně vypálil, Fučík nohou vyráží.
46:10
Kahánek- Balek - Podškubka.
45:10
Mrázek do Podškubky.
44:55
Štěrba nejprve do obránce, poté z výjezdu do Fučíka.
44:20
Série drobných přestupků a Letka obléhá domácí tým.
42:39
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Dominik Kovář (7:4).
42:39
Pavel Krchňáček svým důrazem střílí pro domácí důležitou branku.
42:30
Letka do třetí části vlétla lépe a žene se za dalším snížením.
41:52
Letka v tlaku, Hubl trefuje jen masku domácího fantoma.
38:19
Branku družstva FBC Letka vstřelil Marcel Balek, asistoval Petr Pavlík (6:4).
38:19
Marcel Balek krásně vymetl v přesilovce z dálky.
37:25
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Martin Krchňáček (6:3).
37:25
Tak přece jen, Martin z výjezdu do Fučíka, ale Pavel Krchňáček zakončuje do branky!
37:19
Bratři Krchňáčkové v oslabení zahrozili, ale branka z toho není.
36:48
36:25
Domácí nyní aktivnější, především lajna bratří Krchňáčků s Jančou.
35:00
Dnešní utkání sleduje 161 diváků a máme tu skvělou atmosféru!
32:10
Lavička domácích je rozdělena na zraněné a hrající. Mezi zraněnými už vidíme trojici Jílek, Olbert, Kollár.
31:18
Hosté se bez větších problémů ubránili.
30:15
Olbert se objevuje na přesilovce a trefuje Fučíkovu masku.
29:35
Jančova bomba z půlky, Fučík kryje. Hosté skvěle blokují střely.
29:00
Vyloučen hráč Jan Nekula družstva FBC Letka na 2 minuty za držení.
28:38
Martin Krchňáček z dobré pozice nad.
27:50
Mrázek s Ondruchem rozebrali domácí obranu, vše zachránil pozorný Podškubka!
27:30
Domácí tlačí, Janča jen do Fučíka.
27:03
Na sdruhé straně nevybíravý zákrok na P. Krchňáčka.
26:38
Duda zbytečně fauluje, Letka však slibnou standardku nevyužila.
26:22
Zábrana pálí, Fučík vytáhl nad.
25:20
Přece jen rychlá akce domácích, avšak P. Krchňáček ani Janča na Fučíka nevyzráli.
25:00
Domácí se ve druhé třetině dostávají pomaleji do tempa a Letka je aktivnější.
24:00
A v dresu už není ani domácí snipa Tomáš Olbert. Domácí v této sérii trápí zranění.
22:28
Branku družstva FBC Letka vstřelil Petr Pavlík, asistoval Dominik Hubl (5:3).
21:00
Marodka domácích se rozšiřuje, ke zraněným Rochovanskému s Šimíčkem se ve druhé třetině neobjevuje ani Jílek.
20:00
20:00
Střely v první třetině 13:13
20:00
19:50
V hale zní blahopřání pro věrného fanouška domácího týmu Peťu Báču, který včera oslavil narozeniny!
19:12
Domácí tým vysoké vedení trochu ukolébal a Letka střílí dvě rychlé branky a zkouší s nepříznivým stavem něco udělat!
18:43
Branku družstva FBC Letka vstřelil Petr Pavlík, asistoval Radim Kahánek (5:2).
18:29
Branku družstva FBC Letka vstřelil Jan Mrázek, asistoval Dalibor Ondruch (5:1).
18:29
Mrázek nejprve sám na Podškubku nevyzrál, avšak míček se k němu vrátil a snižuje.
17:17
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča, asistoval Jiří Petlan (5:0).
17:17
Parádní bomba Janči a je tu další branka!
17:02
Olbert z půlky protáhl Fučíka.
15:50
Domácí v tlaku, Janča nepropálil.
14:52
Nepříjemnou střelu reflexivně kryje Podškubka, následné pokusy končí stejně jako většina na blocích domácích!
12:55
Domácí jsou při chuti, střely Jílka a Štěrby hostující Fučík s problémy kryje.
12:22
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Radim Jílek (4:0).
12:22
Parádní bomba Olberta a je tu další branka domácích!
12:01
Janča parádně zabral dozadu a pak nepříjemně vystřelil, Fučík tak tak kryje,
11:19
Mrázek sám před brankou domácích, ale střílí mimo.
10:25
Martin Krchňáček sám na Fučíka a jeho klasické zakončení končí na tyčce.
10:08
Holého střela, Fučík kryje.
09:45
Stále se hraje nahoru dolů a bojuje se o každý centimetr na hřišti.
09:27
Dominik Hubl střílí a Podškubka vytahuje na tyč.
07:40
Letka se stále tlačí dopředu, avšak domácí pozorně brání a jsou velmi produktivní v zakončení.
06:11
V hale slyšíme skvěle naladěné domácí fanoušky, kteří jsou svědky skvělého začátku, když domácí borci vedou 3:0!
05:20
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Vojtěch Duda (3:0).
05:20
Parádní akce v podání Tomáše Olberta, při signalizovaném trestném střílení zvyšuje na 3:0.
04:14
Skvělý reflexivní zákrok Podškubky. Letka se snaží s nepříznivým stavem rychle něco udělat.
04:00
Hraje se rychlý florbal nahoru dolů. Domácí fanoušky jistě těší, že se na hřišti pravidelně objevuje domácí hvězda Tomáš Olbert.
03:30
Podškubka maskou vyráží.
03:10
Rychlý kontr domácích zakončuje Duda střelou mimo.
03:00
V hale panuje skvělá atmosféra k domácím fanouškům se přidal kotel z Ostravy a máme tady boj i v hledišti!
01:10
01:10
A máme to 2:0. Opět stejná dvojice zaúřadovala a máme tu vedení 2:0 pro domácí tým!
01:00
01:00
Tomáš Janča pohotově doráží střelu Petlana a domácí jdou do vedení!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka: brankář: Roman Fučík; hráči v poli: Jaromír Veselý, Petr Pavlík, Radim Kahánek, Marcel Balek, Dominik Hubl
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Jan Holý, Martin Tuhý, Vojtěch Duda, Tomáš Olbert, Radim Jílek