0:2
0:8
- : -
branky (asistence): 10:28 Tomáš Forejtek
branky (asistence): 01:50 David Ranš (Dominik Korous), 06:28 Jan Waldhauser (Ondřej Přib), 09:41 Marek Klíma, 16:43 Ondřej Přib (Jan Waldhauser), 16:57 David Ranš (Ondřej Přib), 26:32 Marek Klíma (Martin Němec), 29:10 Martin Němec (Jan Waldhauser), 30:16 Ondřej Přib (Dominik Korous), 30:40 David Ranš (Martin Němec), 33:04 Jan Waldhauser, 34:48 Ondřej Přib (Jan Waldhauser), 35:23 Ondřej Přib (Jan Waldhauser), 35:31 Ondřej Přib (Dominik Korous)

Panthers Praha B - SK Alien Nation 1:13
11. Tomáš Forejtek - 2. David Ranš, 7. Jan Waldhauser, 10. Marek Klíma, 17. Ondřej Přib, 17. David Ranš, 27. Marek Klíma, 30. Martin Němec, 31. Ondřej Přib, 31. David Ranš, 34. Jan Waldhauser, 35. Ondřej Přib, 36. Ondřej Přib, 36. Ondřej Přib; rozhodčí: Tomáš Badin - Martin Jirka; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Antonín Chochola ? - Miroslav Koníček ?; po třetinách: 1:3, 0:2, 0:8;
36:00
35:31
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil Ondřej Přib, asistoval Dominik Korous (1:13).
35:23
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil Ondřej Přib, asistoval Jan Waldhauser (1:12).
34:48
33:04
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil Jan Waldhauser bez asistence (1:10).
32:40
Timeout SK Alien Nation
30:40
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil David Ranš, asistoval Martin Němec (1:9).
30:16
30:00
Přesilovku hostí využívá hráč s číslem 17 a zvyšuje na 1:7.
29:10
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil Martin Němec, asistoval Jan Waldhauser (1:7).
28:16
Vyloučen hráč Tomáš Forejtek družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
26:50
Druhá střela od Aliens v třetí hrací části a už slaví šestý gól. Dneska se klukům z Černošic opravdu daří.
26:32
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil Marek Klíma, asistoval Martin Němec (1:6).
24:03
Ani druhá část nepřinesla Panterům žádné góly. I přes přesilovku byli Aliens aktivnější a podařilo se jim náskok navýšit o další 2 góly.
24:00
24:00
21:21
Vyloučen hráč Dan Ježil družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:31
Domacím se přesilová hra vůbec nedaří..
19:21
Vyloučen hráč David Schalek družstva SK Alien Nation na 2 minuty za sekání.
17:14
Timeout Panthers Praha B
17:00
Střídačka Panthers Praha B začíná být neklidná.
16:57
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil David Ranš, asistoval Ondřej Přib (1:5).
16:43
13:12
Po první třetině jme se dočkali útočného florbalu ze strany outsiderů SK Aliens Nation. Zdá se že Panteři nejsou ve své kůži. Stav po první třetině 1:3.
12:00
12:00
10:28
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Tomáš Forejtek bez asistence (1:3).
10:22
Vyloučen hráč Dominik Korous družstva SK Alien Nation na 2 minuty za sekání.
09:41
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil Marek Klíma bez asistence (0:3).
06:28
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil Jan Waldhauser, asistoval Ondřej Přib (0:2).
01:50
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil David Ranš, asistoval Dominik Korous (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Badin a Martin Jirka.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Alien Nation: brankář: Miroslav Koníček; hráči v poli: David Ranš, Dominik Korous, Ondřej Přib, Adam Musil, Jan Waldhauser
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B: brankář: Antonín Chochola; hráči v poli: Jan Sysel, David Alchimowicz, Dan Ježil, Petr Lávička, František Štíbr