2:0
3:2
6:0
- : -
branky (asistence): 05:14 Filip Boháček (Pavel Rous), 14:20 Pavel Rous (Jan Ušák), 16:49 Tomáš Pachl (Michal Hrubý), 22:00 Filip Boháček (Michal Krčál), 23:11 Ondřej Hromádka (Michal Hrubý), 35:34 Michal Hrubý (Tomáš Pachl), 39:51 Pavel Hájek (Lucie Krajícová), 40:27 Tomáš Pachl (Pavel Rous), 41:57 Jiří Hromádka (Michal Krčál), 44:30 Karolína Judová (Michal Hrubý), 44:54 Tomáš Pachl (Ondřej Hromádka)
branky (asistence): 16:27 Tomáš Biskup (Daniel Špírek), 17:27 Daniel Špírek (Tomáš Biskup)

Hippos Žďár n/S. - FBC Sokol Písek 11:2
6. Filip Boháček, 15. Pavel Rous, 17. Tomáš Pachl, 23. Filip Boháček, 24. Ondřej Hromádka, 36. Michal Hrubý, 40. Pavel Hájek, 41. Tomáš Pachl, 42. Jiří Hromádka, 45. Karolína Judová, 45. Tomáš Pachl - 17. Tomáš Biskup, 18. Daniel Špírek; rozhodčí: Jaroslav Přibyl - Jan Beránek; vyloučení: 0:0 + Tomáš Dionýz 5; využití: 2:0; diváků: 130; zásahy brankářů: Daniel Křesťan ? - Karel Tvrdík ?; po třetinách: 2:0, 3:2, 6:0;
45:00
44:59
Eufórie domácího týmu zapříčinila zavalení domácího gólmana Daniela Křesťana!
44:54
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Pachl, asistoval Ondřej Hromádka (11:2).
44:30
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Karolína Judová, asistoval Michal Hrubý (10:2).
44:30
V poslední minutě se ozvalo i něžné pohlví domácího celku!
44:00
Poslední minuta zápasu a Hroši tlačí, jak jen to jde! A diváci nezahálejí a podporují je taktéž!
42:15
Domácí celek nepouští hostující mužstvo k mičku a kde je spousta střel, je i spousta gólů. Ani tento zápas není výjímkou!
41:57
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jiří Hromádka, asistoval Michal Krčál (9:2).
40:27
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Pachl, asistoval Pavel Rous (8:2).
39:51
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Hájek, asistoval Lucie Krajícová (7:2).
39:51
A tzv. "gymplácký ťukec"!
35:34
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Hrubý, asistoval Tomáš Pachl (6:2).
35:34
A svěžest je vidět!
34:15
Oba celky aktivně střídají, aby byli na hřišti hráči svěží a plní síly!
32:30
Krásná šance Rouse na hranici malého brankoviště pro dorážku. Neuspěl.
32:05
Opět se nám ozývají domácí fanoušci!
30:38
Hráči nastoupili do třetí části s rozvahou a promýšlejí každý krok a každou přihrávku.
30:00
30:00
28:54
Hostující brankář bravůrně vyrazil střelu domácího celku helmou mimo hřiště.
26:00
Hra se přelévá ze strany na stranu - pastva pro oči nejen diváka!
23:11
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Hromádka, asistoval Michal Hrubý (5:2).
23:11
A Hroši nelení! A komu se nelení, tomu se zelení!
22:00
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Boháček, asistoval Michal Krčál (4:2).
22:00
V signalizované výhodě střílí domácí Hroši další branku!
20:52
Co chybělo! Domácí Tomáš Hrubý po krásném úniku sám před bránou, ale hostující brakář krásným zákrokem Hrubého vychytal.
19:57
Krásná střela Tomáše Pachla kousek od levé tyře v outu.
19:11
Střela hostujícího Daniela Špírka uvízla mezi nohama domácího gólmana.
17:57
Hostující Písek nezahálí a na tlak domácích hrochů odpovídá tlakem stejným. Očima fyzika - Archimedův zákon.
17:27
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Daniel Špírek, asistoval Tomáš Biskup (3:2).
16:49
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Pachl, asistoval Michal Hrubý (3:1).
16:49
Vzájemná přestřelka obou družstev vyústila ve dva góly hned po sobě.
16:27
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Tomáš Biskup, asistoval Daniel Špírek (2:1).
16:05
Hipposu se daří hned od začátku třetiny hrál velmi aktivně.
15:00
15:00
Začátek druhé třetiny bude pro Hippos opět znamením přesilovky z předešlé části.
15:00
O přestávce se na palubovce konal rozhovor s bývalými členy dorostenecké části Hipposu.
15:00
14:20
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Rous, asistoval Jan Ušák (2:0).
14:04
A další střela! Tentokráte Michal Hrubý!
13:49
Krásná střela z půlky Filipa Boháčka.
12:22
Po chvíli přesilovky, kdy bylo u míčku hostující družstvo, Hippos opět u balónku a tlačí na soupeře. O to více, že hraje v přesilovce!
12:03
Vyloučen hráč Tomáš Dionýz družstva FBC Sokol Písek na 5 minut za vysoká hokejka.
11:55
Domácí Hippos stále tlačí na soupeře a nenechává mu mnoho prostoru pro hru.
10:55
Krásnou akce hostujícího Písku pokryl nyní Daniel Křesťan!
09:53
Další střela domácího mužstva - tentokráte u ní byl Ondřej Hromádka!
08:47
Krásná střela Lukáše Krčála - brankář hostí připraven.
08:08
Rozhodčí nyní přerušují hru kvůli přestupku hostujícího mužstva do zad domácím.
06:50
Domácí družstvo stále na míčku neponechává nic náhodě a tlačí na soupeře.
05:55
Po nešťastném střídání hostující družstvo dostalo krásnou šanci. Bohužel pro ně nepromněněnou.
05:14
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Boháček, asistoval Pavel Rous (1:0).
04:28
Krásná šance Ušáka. Bohužel nepromněněná.
04:01
Domáci Hippos zatím tlačí na soupeře a nepouští ho příliš k míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Přibyl a Jan Beránek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Sokol Písek: brankář: Karel Tvrdík; hráči v poli: Tomáš Biskup, Ondřej Štěpán, Hynek Nešvara, Daniel Špírek, Vít Koubek
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Daniel Křesťan; hráči v poli: Michal Přibyl, Tomáš Pachl, Ondřej Hromádka, Lukáš Krčál, Jiří Hromádka