4:3
3:8
1:4
- : -
branky (asistence): 01:20 Lukáš Svačinka (Jakub Smrčka), 06:29 Jakub Robenek, 08:45 Peter Nehila (Filip Machálek), 14:56 Patrik Němec (Daniel Cabiš), 32:03 Jakub Robenek (Filip Machálek), 33:17 Michal Dombrovský, 35:46 Patrik Němec (Michal Dombrovský), 48:10 Jakub Robenek
branky (asistence): 03:05 Vojtěch Mžyk, 10:54 Vojtěch Mžyk (Kamil Peřka), 18:19 Vojtěch Mžyk (Tomáš Vlach), 21:36 Hynek Plášek (Tomáš Kozlík), 24:35 Pavel Kožušník (Matěj Černý), 28:41 Adam Klimeš (Matěj Černý), 29:50 Marián Kloza (Vojtěch Mžyk), 32:52 Hynek Plášek (Tomáš Kozlík), 35:39 Marián Kloza (Vojtěch Mžyk), 38:26 Ondřej Kučera (Pavel Kožušník), 38:35 Tomáš Kozlík (David Beneš), 52:43 Adam Klimeš, 53:47 Matěj Černý (David Beneš), 56:19 Pavel Bezděčík (Tomáš Kozlík), 58:07 Matěj Černý (Adam Klimeš)

1. MVIL Ostrava WOOW - Florbal PEGRES Havířov 8:15
2. Lukáš Svačinka, 7. Jakub Robenek, 9. Peter Nehila, 15. Patrik Němec, 33. Jakub Robenek, 34. Michal Dombrovský, 36. Patrik Němec, 49. Jakub Robenek - 4. Vojtěch Mžyk, 11. Vojtěch Mžyk, 19. Vojtěch Mžyk, 22. Hynek Plášek, 25. Pavel Kožušník, 29. Adam Klimeš, 30. Marián Kloza, 33. Hynek Plášek, 36. Marián Kloza, 39. Ondřej Kučera, 39. Tomáš Kozlík, 53. Adam Klimeš, 54. Matěj Černý, 57. Pavel Bezděčík, 59. Matěj Černý; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 180; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 19 - Pavel Kotula 15; po třetinách: 4:3, 3:8, 1:4;
60:00
Počet střel celkem: Domácí: 23, Hosté: 33.
60:00
Komentář trenéra domácích(Tomáš Svačinka): Dneska jsme se řídili hesle, kdo dá více gólů vyhraje a v obraně jsme si dneska vzali dovolenou. Obrany a gólmani rozhodli dnešní zápas. Zítra je nový den, vyspíme se z toho, je to 1:2 na zápasy. Nic víc, nic míň. Děkuji soupeři a více jak 150-ti divákům za zápas.
60:00
Počet střel v 3. třetině: Domácí: 6, Hosté: 10.
60:00
Komentář trenéra hostů(Filip Kubíček): My jsme začali florbal až od druhé třetiny. Musím však zmínit to, že nás v těžkých chvílích podržel náš brankář. Myslím si, že utkání se muselo divákům líbit, protože vidět v semifinále tolik branek je asi rarita. Jak říká kolega trenér, zítra je nový den a nový zápas. Děkujeme divákům za pěknou atmosféru a soupeři za zápas.
60:00
59:40
Svačinka nastřelil tyčku.
59:25
Vyloučen hráč David Beneš družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
58:07
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Adam Klimeš (8:15).
58:07
Černý se nemohl dívat na nemohoucnoust svých spoluhráču a propálil Kořínka po křizné přihrávce.
56:19
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Pavel Bezděčík, asistoval Tomáš Kozlík (8:14).
56:19
Bezděčík potvrzuje dnešní drtivou nadílku střelou do prázdné branky.
55:40
Kučera se řítil na prázdnou branku, trefil tyčku a záhadným způsobem tesně před dorážkou uklouznul.
54:40
Dombrovský na poslední chvíli zamezil hráčům Havířova v vstřelení gólu do prázdné branky.
53:47
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval David Beneš (8:13).
53:47
Černý dostal balónek za obranu a střelou na přední tyčku dává branku v oslabení.
53:28
Pavel Kožušník odsedí trest za Kotulu a taky si odnese tučnou pokutu.
53:21
Vyloučen hráč Pavel Kotula družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
52:43
Timeout 1. MVIL Ostrava WOOW
52:43
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Adam Klimeš bez asistence (8:12).
52:43
A na potřetí už Havířov branku dává. Klimeš se prokličkoval obranou a se štěstím dává gól.
52:10
Kučera proběhnul obranou a zkoušel nachytat Kořínka střelou mezi nohy.
51:36
Peřka dostal balón do běhu, ale střelou se moc nevyznamenal.
51:12
Vyloučen hráč Tomáš Vlach družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za držení.
51:12
Vyloučen hráč Martin Děček družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za hrubost.
51:12
Komu bude více svědčit hra 4 na 4 se za chvíli dozvíme.
50:34
Předešlá slova teď potvrdili domácí svou aktivitou.
49:32
Hra opět připomína pravý play-off zápas plný osobních soubojů.
48:30
Domácí se teď zlobí, protože jim nebyl uznán regulérní gól.
48:10
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jakub Robenek bez asistence (8:11).
48:10
Havířovští nechali dneska doma maltu. Robenek propálil vše, co mu stálo, vlastně nestálo, v cestě.
47:00
Smrčka se prokličkoval až do zakončení. Šrámkovi z následné dorážky chybělo málo, aby vstřelil gól.
46:22
Svačinka moc dobře vystřelil, ale Kotula vytáhl ještě lepší zákrok.
45:00
Střelci už trochu vystřízlivěli a 5 minut jsme neviděli gól.
44:00
Benešovu střelu v pohodě chytá Kořínek.
42:17
Nehila měl velkou šanci ve vlastním oslabení, ale netrefil ideálně.
41:53
Smrčka vyhodil pouze k Černému.
40:51
Přesilovku si zahrají i hosté.
40:50
Vyloučen hráč Jakub Robenek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za sekání.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým domácích a Nehila málem hned překvapil Kotulu.
40:00
40:00
Počet střel v 2. třetině: Domácí: 8, Hosté: 13.
40:00
39:57
Dělovku Čeného chytá Kořínek do náruče.
38:35
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval David Beneš (7:11).
38:35
Studená sprcha pro domácí. V krátké chvíli dostalio dvě branky, nejdříve se prosadil Kučera z brejku, a v zápětí projel obranou Kozlík.
38:26
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Ondřej Kučera, asistoval Pavel Kožušník (7:10).
36:28
Během krátké chvíle trefily oba týmy boční síťky, nejdřívě Děček, na druhé straně pak Kozlík.
35:46
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Patrik Němec, asistoval Michal Dombrovský (7:9).
35:46
Dombrosvký našel volného Němce, který neměl sebemnší problém dát gól.
35:39
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Vojtěch Mžyk (6:9).
35:39
Kloza vystřelil ze středi do nohy Kořínka, a míček skončil až v brance.
34:52
Kořínek našel dlouhým výhozem Nehilu, který však svůj brejk, blafák ani kličku neuvyžil.
33:17
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Michal Dombrovský bez asistence (6:8).
33:17
Dombrosvký prostřelil zeď i Kotulu.
32:52
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Hynek Plášek, asistoval Tomáš Kozlík (5:8).
32:52
Plášek neuvěřitelným způsobem trefil z nulového úhlu pravý růžek Kořínkovy svatyně.
32:44
Krečmer měl dobrou šanci na vstřelení gólu, Kořínek vyráží.
32:03
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jakub Robenek, asistoval Filip Machálek (5:7).
32:03
Nikým nehlídaný Robenek využívá přesilovou hru.
31:35
Kotula vyráží ramenem pěknou střelu Kuby Robenka.
30:40
První přesilovka dnešního utkání.
30:39
Vyloučen hráč Ondřej Kučera družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za hrubost.
30:27
Černý se valil sám na Kořínka, domácí gólman jeho kličku přečetl.
29:50
29:50
Ukázkově vyřešený brejk. Kloza dostal pěknou přihrávku a pod padajícím Kořínkem přidává další gól.
29:43
Druhá formance domácích teď zavřela hosty na jejich polovině a Němec se dostal ke dvě střelám.
28:41
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Matěj Černý (4:6).
28:41
Klimeš si našel odražený balónek a vymetl Kořínkovi pavučinky.
28:23
Mžyk prověřil Kořínka, havířovský střelec je dnes při chuti.
27:43
Hostující třetí formace teď dělalo problém napadání domácích a Beneš zahodil míček za mantinel.
26:47
Robenek dostal nabito, ale střela měla takovou razanci, že se nevešla mezi tři tyče.
25:45
Vlach se lacině zbavil balónku.
24:35
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Pavel Kožušník, asistoval Matěj Černý (4:5).
24:35
Černý obstřelil Cabiše, míček se odrazil ke Kožušníkovi, který trefuje přesně.
24:10
Hranický po výběhu na střed prověřil Kotulu.
22:50
Krečmer se snažil využít brejkovou situaci, svůj běh ale ukončil v Kořínkově svatyni.
21:53
Kotzur využil své dlouhé paže a vybojoval pro domácí balónek.
21:36
21:36
Pláškův nához se dokutálel do branky. Začínáme od znova.
20:23
Mžyk nemá dost, a zase se tlačil do další šance.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým hostů.
20:00
20:00
Počet střel v 1. třetině: Domácí: 9 , Hosté: 8.
20:00
19:08
Němec na mantinelu předvedl svou technickou vyspělost a dostal se ke střele, která už tak hezká nebyla.
18:19
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Tomáš Vlach (4:3).
18:19
Havířovštví fandové mohou házet čepice. Mžyk střelou ze standartní situace kompletuje hattrick.
17:40
Svačinkův pokus od mantinelu jen těsně minul branku.
16:58
Druhá formace hostů si teď několik přihrávek kolem obraného valu domácích, následná střela Kožušníka nebyla z těch úspěšnějších.
16:15
Mžyk se ze složité situace na půlce vymotal, Kučerova následná střela orazítkovala horní tyč.
14:56
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Patrik Němec, asistoval Daniel Cabiš (4:2).
14:56
Němec už mohl střílet, přihrávku na Cabiše druhý jmenovaný nečekal, tak Němec vzal balónek a vymetl pavučinky v pravém horním rohu branky.
13:20
Mžyk měl blízko k dalšímu gólu, ale střela mu na poslední chvíli sjela z hole.
12:33
Šrámek se pěkně dostal na střed, predložil volnému Hranickému, a tomu chyběly jenom centimetry, aby vstřelil další branku.
11:47
Dombrovský proběhnul kolem mantinelu, ale střelou neohrozil Kotulu.
10:54
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Kamil Peřka (3:2).
10:54
Mžyk dostal balónek na střed a prostřeluje Kořínka.
09:20
Sledujeme play-off zápas jak má být. Němec se teď Šochmanem objevili za mantinelem.
08:45
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Peter Nehila, asistoval Filip Machálek (3:1).
08:45
To je smršť! Situaci 2 na 1 vyřešil Machálek přihrávkou na Nehilu, který chladnokrevně zvyšuje náskok MVILu.
08:07
Nebýt Kotulového výběhu mohl Hranický uklízet balónek do prázdné branky.
07:14
Děček hodil Němcovi žabku, akce vítkovických mladíku neskončila gólem.
06:29
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jakub Robenek z trestného střílení (2:1).
06:29
Robenek udělal svou klasickou kulišárnu. Na střelu vedle nohy neměl Kotula sebemenší nárok.
06:05
Vlach nahazoval před branku, jeho úmysl, ale nikdo netečoval.
04:50
Kuttler střílel od mantinelu, ale střelu mezi nohy Kořínek lapí.
03:50
Matěj Černý znovu v akci, asi se dnes jeho jméno bude často opakovat, měl další střelecký pokus, tentokrát netrefil branku.
03:29
Černý z otočky trefuje tyčku.
03:05
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk bez asistence (1:1).
03:05
Mžyk se obtočil kolem branky a vyrovnává skóre.
02:00
Domácí obrana si připsala dúležitý blok proti Pláškově pokusu.
01:20
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Lukáš Svačinka, asistoval Jakub Smrčka (1:0).
01:20
Smrčka nabil Svačinkovi a ten propálil vše, co mu strálo v cestě.
00:31
K první střele se dostal hostující Kamil Peřka, střela ze středu, ale přestřelila branku.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal PEGRES Havířov: brankář: Pavel Kotula; hráči v poli: Kamil Peřka, Ondřej Kučera, Marián Kloza, Tomáš Vlach, Vojtěch Mžyk
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava WOOW: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Daniel Cabiš, Filip Machálek, Jakub Robenek, Vítězslav Matěj, Peter Nehila
00:00
Dobrý podvečer Vážení diváci, vítám Vás na 3. semifinálovém utkání 1.ligy mužů mezi domácím týmem 1.MVIL Ostrava Woow a hostujícím týmem Florbal PEGRES Havířov. Stav série je 1:1 a dnes se dozvíme, kdo bude mít před zítřejším 4. semifinále výhodu matchballu. První utkání se povedlo zejména Matěji Černému, který vstřelil 3 góly a ještě stačil na 2 přihrát. Druhé utkání patřilo obraně MVILu v čele s gólmanem Vojtěchem Kořínkem.