0:3
1:0
1:0
- : -
branky (asistence): 25:14 Monika Dundelová (Jitka Drápalová), 48:48 Lenka Novotná (Aneta Federselová)
branky (asistence): 02:25 Aneta Tvrzníková (Tereza Trunečková), 03:29 Aneta Tvrzníková (Tereza Trunečková), 04:55 Aneta Tvrzníková (Tereza Trunečková)

K1 Florbal Židenice - TJ Sokol Královské Vinohrady 2:3
26. Monika Dundelová, 49. Lenka Novotná - 3. Aneta Tvrzníková, 4. Aneta Tvrzníková, 5. Aneta Tvrzníková; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 1 + Martina Indrová 5:2; využití: 0:3; diváků: 92; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 21 - Eliška Kuchyňková 27; po třetinách: 0:3, 1:0, 1:0;
60:00
Komentář trenéra domácích (Gabriela Úlehlová): Náš laxní vstup do utkání přinesl 5min oslabení, kde jsme zcela propadli v bránění a nabídli soupeřům vzít otěže utkání do svých rukou už v úvodu zápasu. I přes závěrečný a vytrvalý tlak ve 3. třetině nám nepřálo štěstí v podobě nastřeleného břevna a tyče ze závěru zápasu. Musíme se z toho oklepat a do příštího zápasu jít s čistou hlavou a se 100% soustředěním od prvních vteřin.
60:00
Statistika střel 3.Třetiny K1 FLORBAL ŽIDENICE 12 - 8 TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY
60:00
Komentář as. trenéra hostí (Pavel Doubek): Dnes jsme měli kliku jako blázen. Tolik tyček naší branky jsem zvonit nikdy neslyšel. Do zítra musíme zlepšit bránění krosů soupeře, které nám dělá velké problémy. Děkujeme soupeři za férové utkání a těšíme se na zítřek - "hotel sleep.."
60:00
59:59
Břevno, tyčka, tlak a Židenicím nebylo přáno.
58:28
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
58:28
Uvídíme jak pomůže oddechový čas domácím hráčkám.
56:50
Dundelová vybojovala standardku ze slušné pozice, ale střela Grufíkové jde vedle.
56:02
Samostatný únik hostující hráčky a Krištofová si s kličkou do backhendu poradila.
54:00
Střelu Indrové hostující brankářka jen se štěstím chytá.
52:42
Pěkná střela hostující Brusové jen do připravené Krištofové.
49:32
Pěkná dorážka Dundelové po střele Indrové pouze do helmy.
48:48
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Lenka Novotná, asistoval Aneta Federselová (2:3).
47:11
Je to boj, který nám zatím moc brankových situací nepřináší.
45:13
Ježíšku na křížku zvolala kolegyně na zápisu už asi po 7. během utkání, což má značit nebezpečnou situaci u domácí branky. Naštěstí v brance je pozorná krištofová, která drží akcie Židenic stále nad vodou.
42:23
Pravcová udělala kliku ve stylu "pojď jsem kam jdeš" a pak vystřelila bohužel přímo do bloku.
41:22
Tyč Léblové z dorážky.
40:00
Střela do tyčky hráč Kamila Pravcová družstva K1 Florbal Židenice .
40:00
Střela do tyčky hráč Monika Léblová družstva K1 Florbal Židenice .
40:00
Střela do tyčky hráč Petra Grufíková družstva K1 Florbal Židenice .
40:00
40:00
40:00
39:58
Střela domácích jen těsně minula hostující svatyni.
39:48
Vyloučen hráč Anna Kutnarová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
38:17
Nepovedená přihrávka stála hostí nadějný protiútok.
37:26
Pokračuje obléhání hostující branky. Indrová po pěkné zadovce Pravcové střílela těsně nad.
36:32
Domácím se přesilovka nedaří.
34:45
Vyloučen hráč Natálie Bartošová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
32:13
Vyloučen hráč Kamila Pravcová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za bránění ve hře.
32:13
Židenice se ubránili bez větších problémů.
31:13
Indrová šla z boku sama na branku a trefuje tyč.
29:34
Stupňující tlak hráček Židenic, ale jen pár závarů...nic velkého.
29:12
Židenice se tlačí dopředu, ale zatím bez velké šance.
25:14
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Monika Dundelová, asistoval Jitka Drápalová (1:3).
25:14
Drápalová v obraně přečetla hru a vydala se do útoku, přihrála volné Dundelové, která šla ze strany sama na branku a poradila se situací naprosto skvěle.
23:02
Vinohrady hrají co potřebují a snaží se těžit z protiútoků.
22:28
Holkám z Židenic není přáno, všechny balonky se odrážejí na lopaty hostujících hráček.
21:32
Krištofová si poradila se skákavým balonkem.
20:00
20:00
20:00
19:23
Táhlá střela prosvištěla těsně vedle levé tyče hostující branky.
18:02
Indrová si navedla míček do středu,vystřelila zápěstím, ale trefila hned první hráčku.
17:03
Pospíšilová přidržuje míček na vlastní polovině a chystá se založit protiútok jakmile holky vystřídají.
14:45
Nebýt prvních 5min, tak jde o velmi vyrovnaný zápas s minimem šancí.
11:24
Pěkná střela domácích pouze do golmanky.
11:02
Hra se velmi často přelévá tam a zpět bez výraznějších šancí či polostřel.
09:45
Domácím se podařilo vypracovat pěkné šance, které však skončili jen v náruči připravené Kuchyňkové.
07:12
Pravcová se dostala až před branku, ale vystřelila pouze do bloku.
04:55
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Aneta Tvrzníková, asistoval Tereza Trunečková (0:3).
04:55
Co k tomu říct....výborně vyřešená přesilovka hned 3x hlavně v podání přihrávající Tvrzníkové.
03:29
02:25
01:19
Vyloučen hráč Martina Indrová družstva K1 Florbal Židenice na 5 minut za vysoká hokejka.
01:19
Přísné vyloučení na straně domácích, ale zcela oprávněné.
00:19
Hned první šance na straně hostí, ale dorážka šla pouze do boční sítě.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Eliška Kuchyňková; hráči v poli: Petra Honzová, Tereza Trunečková, Kristýna Vejvodová, Michaela Lingová, Lenka Kalistová
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Karolína Krištofová; hráči v poli: Kamila Pravcová, Lucie Machů, Petra Grufíková, Lenka Novotná, Monika Léblová
00:00
Vítáme všechny diváky u sledování online přenosu v prvním utkání série o udržení v extralize.