0:0
1:1
0:0
1:0
branky (asistence): 35:43 Eva Smutná (Anna Grufíková), 65:25 Petra Grufíková (Aneta Federselová)
branky (asistence): 34:30 Tereza Trunečková

K1 Florbal Židenice - TJ Sokol Královské Vinohrady 2:1p
36. Eva Smutná, 66. Petra Grufíková - 35. Tereza Trunečková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 1 + Lenka Novotná 5:4; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 12 - Eliška Kuchyňková 34; po třetinách: 0:0, 1:1, 0:0, 1:0;
65:25
66:27
Vyjádření trenéra domácích (Gabriela Úlehlová): Dnes to bylo vítězství vůle. Urputný boj a takřka šedesátiminutové dobývání branky soupeře. Rozhodující bylo rychlé vyrovnání na 1:1 a ubráněné pětiminutové vyloučení. Po vítězné brance jsme cítili spíš úlevu než radost. Soupeři díky za korektně vedený zápas.
65:26
Vyjádření trenéra hostí (Pavel Doubek): Splašený zápas s obrovskou střeleckou převahou soupeře, naštěstí nás velmi dobré bloky a skvěle chytající Kuchňa drželi v zápase. Prodloužení bylo už o náhodě, kde byli šťastnější domácí, který si za dnešní výkon bod zasloužil. Díky soupeři za férové utkání a pořadatelům za opravdu perfektní práci - je radost tu hrát.
65:25
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Petra Grufíková, asistoval Aneta Federselová (2:1).
64:57
Pěkná akce domácí Indrová, potáhla po straně, stahovačka.....a to už je jedno, protože P. Grufíková teď rozvlnila hostující síť a vykouzlila radost na tváři domácích fanoušků.
64:00
Banda zmagořených lidí tam teď běhá, toto jsou přesná slova trenéra hostujících hráček, tak na to jsem zvědavý.
63:40
Timeout K1 Florbal Židenice
63:02
Pospíšilová předvedla výbornou akci. Táhla balonek po lajně celým hřištěm, v rohu umyla 2 soupeřky a našla před brankou volnou Grufíkovou, která ale těsně minula.
60:00
60:00
Statistika střel 3.třetiny K1 FLORBAL ŽIDENICE 10 - 7 TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY
60:00
59:59
Rozhodnout mohli obě družstva, ale jelikož obě střely šly mimo, tak se jde do prodloužení.
58:49
Vyloučen hráč Petra Honzová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
58:39
Vyloučen hráč Lenka Novotná družstva K1 Florbal Židenice na 5 minut za sekání.
58:35
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
57:14
Pěkná akce domácích Židenic. Na jejím konci Drápalová, která však trefila hned první hráčku.
55:55
Výborný blok domácí kapitánky, kdy nepropustila střelu a zmařila tak šanci Vinohrad.
54:00
V přesilovce si Židenice vypracovali dobré příležitosti, ale problém s produktivitou všichni dobře známe.
51:41
Vyloučen hráč Nikola Bursová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:17
Se střelou Jiříčkové nakonec měla domácí brankářka starosti ale "horký brambor" nakonec zpacifikovala.
49:05
Machů si výborně odclonila obránce a naservírovala Pospíšilové míček do jasné šance. Bohužel pro Židenice se ji nepovedlo zkrotit balonek a střela tak míří nad branku.
48:20
Brejk Vinohrad zakončovala Bursová jen do připravené Krištofové.
46:52
Střelu Pospíšilové odvrací hostujíc obrana.
44:30
Krištofová teď zachránila Židenice od pohromy. Odražený míček si našla Jiříčková a střílela pěkně pod břevno. Krištofová však předvedla famozní zákrok a konečkama prstů vytěsnila střela nad břevno.
44:04
Střela Smutné z dobré pozice opět vedle branky.
42:57
Šance i na druhé straně. Tvrzníková střílela ze strany, ale Krištofová si s jejím pokusem poradila.
41:50
Doslova zpackaný protiútok, An. Grufíková mohla a hlavně měla přihrát do strany Smutné, která by šla sama na branku, ale balonek se jí zamotal mezi nohama.
40:42
/vodní nápor Židenic, dorážka smutné pouze do bloku.
40:00
40:00
40:00
36:58
Nechybělo moc a Machů mohla skóre otočit, teď měla Kuchyňková štěstí, že ji balonek vyloženě trefil.
35:43
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Smutná, asistoval Anna Grufíková (1:1).
35:43
Po zásluze vyrovnáno. Grufíková našla před brankou volnou Smutnou, která konečně rozjásala domácí fanoušky.
34:30
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Tereza Trunečková bez asistence (0:1).
34:30
V jednoduchosti je síla, což moc dobře ví Trunečková, protože se nerozpakovala a střelou k tyči otevírá skóre utkání.
34:04
Už se budu opakovat, ale Novotná z dobré pozice opět do připravené Kuchyňkové.
32:34
Pravcová v náběhu a ze středu hřiště přestřeluje.
31:05
První šance Vinohrad v zápase. Střela však šla těsně vedle.
30:03
Standardka pro Vinohrady, která nekončí ani střelou.
28:13
Vyloučen hráč Petra Grufíková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hra rukou.
27:41
Vyloučen hráč Alena Žižková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
27:03
Pěkná střela Drápalové těsně nad.
25:12
2. třetina se nese v duchu té první, kdy hráčky Židenic obléhají branku Vinohrad a všichni domácí doufají, že prolomí smůlu v zakončení.
23:49
Rozchytaná Kuchyňková předvádí neskutečné zákroky po střelách sester Grufíkových a zatím drží čisté konto.
22:59
Vyloučen hráč Aneta Tvrzníková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
22:23
Nadějný protiútok, Léblová přihrávala do slušné pozice Pospíšilové, ale přihrávka se jí úplně nevyvedla.
21:44
Indrová střílela z dobré pozici na vzdálenější tyč a Kuchyňková předvádí výborný zákrok.
20:00
20:00
20:00
19:20
Dalekonosná střela Federselové letěla pěkně, ale Kuchyňková se dokázala natáhnout a střelu zneškodnit.
18:00
Židenice opět uzamkli Vinohrady a Grufíková trefuje břevno. Smůla se hráček Židenic stále drží.
17:02
Indrová těsně přestřeluje.
16:32
Vývodová v dobré pozici těsně nad.
15:23
První úspěšný zákrok si připsala i domácí Krištofová, nutno podotknout, že kdyby tuto žabku pustila museli by se dosti červenat.
12:23
Léblová se obtočila okolo Lingové a střelu backhendem poslala do připravené brankářky.
11:19
Další zblokovaná střela Židenic. Vinohrady nejsou schopné se téměř dostat na útočnou polovinu.
10:16
Chtělo to lepší přihrávku na Dundelovou, která by šla sama na branku. Hráčky Vinohrad si však přihrávku pohlídaly a odvrátiliy tak nebezpečí.
07:30
Dundelová si seběhla na přihrávku od Indrové a pálila jen do připravené Kuchyňkové.
06:36
Židenice teď uzavřeli hostující hráčky na vlastní polovině, odkud se dostávají po střele Pravcové, která šla mimo.
03:54
Standardní situaci z útočného rohu, hráčky Židenic vyřešili pěkně, ale bez golového efektu.
00:52
První střelu utkání má na svědomí domácí Vývodová, ale trefila jen brankovou konstrukci ze strany.
00:00
Střela do tyčky hráč Anna Grufíková družstva K1 Florbal Židenice .
00:00
Střela do tyčky hráč Veronika Vývodová družstva K1 Florbal Židenice .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Eliška Kuchyňková; hráči v poli: Petra Honzová, Tereza Trunečková, Kristýna Vejvodová, Michaela Lingová, Lenka Kalistová
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Karolína Krištofová; hráči v poli: Kamila Pravcová, Lucie Machů, Petra Grufíková, Lenka Novotná, Monika Léblová