5:1
3:1
2:2
- : -
branky (asistence): 02:01 Viktor Hocelík (Daniel Hulič), 09:06 Jiří Pecháček (Daniel Hulič), 16:48 Daniel Hulič (Jaroslav Kropáček), 17:22 Ondřej Krejčí, 19:42 Ondřej Krejčí (Michal Skuhrovec), 27:49 Jaroslav Kropáček (Ondřej Tichý), 33:25 Viktor Hocelík (Jakub Vitvar), 37:39 Jiří Pecháček (Daniel Hulič), 51:10 Michal Skuhrovec (Daniel Hulič), 55:24 Jakub Vitvar (Michal Skuhrovec)
branky (asistence): 10:55 Petr Linc (Petr Pastor), 29:59 Petr Linc, 51:19 Ondřej Bejček (Ondřej Kopp), 53:57 Petr Pastor

SK BIVOJ LITVÍNOV - Florbal Chomutov 10:4
3. Viktor Hocelík, 10. Jiří Pecháček, 17. Daniel Hulič, 18. Ondřej Krejčí, 20. Ondřej Krejčí, 28. Jaroslav Kropáček, 34. Viktor Hocelík, 38. Jiří Pecháček, 52. Michal Skuhrovec, 56. Jakub Vitvar - 11. Petr Linc, 30. Petr Linc, 52. Ondřej Bejček, 54. Petr Pastor; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 1:2 + Jan Vlček 5; využití: 2:0; diváků: 202; zásahy brankářů: Milan Stránský 31 - Jan Vlček 6, Jan Štěpánek 19; po třetinách: 5:1, 3:1, 2:2;
60:00
Komentář Litvínova (Daniel Hulič): Dnešní výsledek zřejmě ovlivnila zranění. My jich taky pár máme, ale chomutovští vypadají, že počítají větší ztráty. Zcela mi není jasné, proč se i baráž nehraje na čtyři vítězný. Vždyť kdekdo nemá přes týden co dělat. Pro nás na každý pád moc příjemná výhra a děkujeme všem divákům za pěknou atmosféru. Vedle těch našich i těm chomutovským. Tak zas příště teda. Díky.
60:00
Komentář Chomutova (Martin Bocian): Děkujeme soupeři za zápas a těšíme se na příští víkend. Ještě děkujeme opět skvělým divákům.
60:00
Střely ve 3. třetině: Litvínov 10, Chomutov 13
60:00
59:43
Litvínov Chumutovu šanci nedává a dnešní vítěz je jasný.
58:00
Tichý je v úzkých a málem nahrál protihráči na gól.
56:03
Chomutov se ještě nevzdává a snaží se prosadit.
55:24
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Vitvar, asistoval Michal Skuhrovec (10:4).
55:13
Situace na hřišti začíná být vyhrocená.
53:58
Hulič nahrává, ale spletl si litvínovského obránce s Pastorem a ten střílí přímo do prázdné branky.
53:57
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor bez asistence (9:4).
51:23
Litvínov si lehce ulevil a dal tak velkou šanci Chomutovu, kteří toho využili.
51:19
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Bejček, asistoval Ondřej Kopp (9:3).
51:10
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Michal Skuhrovec, asistoval Daniel Hulič (9:2).
50:41
Vyloučen hráč Ondřej Kopp družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:00
Dnešní zápas se hraje jak stiga hokej a domácím to očividně vyhovuje.
48:24
Hosté přesilovku nijak nevyužili a domácí hrají v plném počtu.
47:27
Chomutov má tak šanci znova se probojovat k dalším střelám.
46:24
Vyloučen hráč Viktor Hocelík družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
45:42
V této třetině se snaží hráči dohnat fauly, které v předchozích dvou třetinách moc nebyly.
44:08
Bivoj se nedokázal prosadit v přesilovce, přestože se hraje většinou na polovině Chomutova.
43:18
Hosté jsou opět v nevýhodě díky dalšímu vyloučenému hráči.
42:32
Vyloučen hráč Daniel Kučera družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:49
Chomutov vstoupil do poslední třetiny s větším nasazením.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Litvínov 10, Chomutov 9
40:00
38:28
Litvínovští bubeníci se snaží vyhrotit situaci na hřišti a zatím se jim poměrně daří.
37:39
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jiří Pecháček, asistoval Daniel Hulič (8:2).
36:03
Linc se snaží vystřelit, Kropáček blokuje svým tělem.
33:26
Pastor se snažil ještě dohnat běžícího Hocelíka, ale ten byl rychlejší a zvyšuje skóre na 7:2.
33:25
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Viktor Hocelík, asistoval Jakub Vitvar (7:2).
32:28
Kratochvíl nahrává, Pitek pálí mimo branku.
31:39
Tento zápas právě sleduje 202 diváků, děkujeme.
30:00
Stránský bohužel nevychytal nájezd a Linc si připisuje už druhý gól v tomto zápase.
29:59
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Linc z trestného střílení (6:2).
29:24
Hulič se průbojně protlačuje dopředu.
27:49
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jaroslav Kropáček, asistoval Ondřej Tichý (6:1).
27:01
Zatím se hraje převážně na straně Chomutova.
25:20
Šarša rozjíždí útok s Lincem a ten pálí jako na golfu.
23:50
Hulič rozehrává s Hocelíkem standardní situaci na straně Chomutova. Bohužel neúspěšně,
22:28
Hosté jsou v plném počtu.
20:14
Chomutov nastupuje do druhé třetiny stále v oslabení.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: Litvínov 15, Chomutov 13
20:00
19:42
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Krejčí, asistoval Michal Skuhrovec (5:1).
18:50
Domácí se snaží využít dlouhé přesilovky a zatím se jim poměrně daří.
17:23
Vlček si odsedí 5 minut a Mandelbaum si ze souboje odnáší šrám na obočí.
17:22
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Krejčí bez asistence (4:1).
17:22
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Štěpánek družstva Florbal Chomutov
17:22
Vyloučen hráč Jan Vlček družstva Florbal Chomutov na 5 minut za hrubost.
17:00
Hra se začíná přiostřovat na obě strany.
16:48
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Daniel Hulič, asistoval Jaroslav Kropáček (3:1).
16:31
Kellermann střílí, ale mimo.
15:13
Litvínov měl další standardní situaci na straně Chomutova, kterou nevyužil.
14:08
Hra se přesouvá ze strany na stranu.
12:01
Šarša pálí prudkou střelu na Stránského, ale ten má vše pod kontrolou.
11:00
Chomutov konečně využil své šance a Linc si tak připisuje první gól.
10:55
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Linc, asistoval Petr Pastor (2:1).
10:17
Zatím jsou šance na obou stranách, ale Chomutov je zatím moc nevyužívá.
09:06
08:39
Pitek nahrává, Sattler střílí a bohužel mimo.
07:19
Hra zatím probíhá bez větších faulů.
06:22
Kellermann zabránil útočné akci domácích a snaží se protlačit balónek na půlku Bivoje.
04:08
Pastor ztratil kontrolu nad balónkem, domácí toho využívají a zakládají další útočnou akci.
03:27
Pastor přihrává, Linc střílí.
02:07
Litvínov nastoupil do dnešního zápasu aktivně, což můžeme vidět z prvního gólu, který padl hned v třetí minutě.
02:01
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Viktor Hocelík, asistoval Daniel Hulič (1:0).
00:02
Bivoj rozehrává na svou polovinu.
00:01
Vítáme vás v druhém utkání v této sérii.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Ondřej Šarša, Daniel Jäschke, Petr Linc, Petr Pastor, Erich Kellermann
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Milan Stránský; hráči v poli: Jaroslav Kropáček, Viktor Hocelík, Jiří Pecháček, Michal Skuhrovec, Daniel Hulič