3:0
1:1
1:0
- : -
branky (asistence): 12:17 Ester Janušková (Alena Slováková), 13:20 Barbora Sádková (Petra Šebestová), 13:42 Markéta Baťková (Ester Janušková), 15:33 Ester Janušková, 35:19 Petra Mikešová
branky (asistence): 27:49 Kateřina Holubová (Klára Zelenková)

TIGERS FK Jižní Město B - TJ Sokol Královské Vinohrady B 5:1
13. Ester Janušková, 14. Barbora Sádková, 14. Markéta Baťková, 16. Ester Janušková, 36. Petra Mikešová - 28. Kateřina Holubová; rozhodčí: Karel Hlinka - Jiří Jestříbek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Veronika Papoušková ? - Zuzana Pokutová ?; po třetinách: 3:0, 1:1, 1:0;
45:00
35:19
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město B vstřelil Petra Mikešová bez asistence (5:1).
30:00
30:00
27:49
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Kateřina Holubová, asistoval Klára Zelenková (4:1).
15:33
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město B vstřelil Ester Janušková bez asistence (4:0).
15:00
15:00
13:42
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město B vstřelil Markéta Baťková, asistoval Ester Janušková (3:0).
13:20
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město B vstřelil Barbora Sádková, asistoval Petra Šebestová (2:0).
12:17
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město B vstřelil Ester Janušková, asistoval Alena Slováková (1:0).
03:16
Vyloučen hráč Barbora Sádková družstva TIGERS FK Jižní Město B na 2 minuty za vysoká hokejka.