1:1
1:1
0:0
0:0
branky (asistence): 18:35 Michaela Mašková (Julie Volkmannová), 31:43 Andrea Košťálová
branky (asistence): 19:14 Aneta Koláčková (Hana Štěrbová), 30:58 Michaela Žáková (Veronika Pohlodková), rozhodující nájezd Nikola Domonkosová

FBŠ SLAVIA Plzeň - itelligence Bulldogs Brno 2:3pn
19. Michaela Mašková, 32. Andrea Košťálová - 20. Aneta Koláčková, 31. Michaela Žáková, Nikola Domonkosová; rozhodčí: Jakub Matějka - Michal Žáček; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 252; zásahy brankářů: Veronika Fišerová 31 - Sabina Dvořáčková 41; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:0, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva itelligence Bulldogs Brno hráč Nikola Domonkosová a vstřelil rozhodující gól (2:3).

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč Anna Alexandra Suková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva itelligence Bulldogs Brno hráč Michaela Žáková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč Šárka Denková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva itelligence Bulldogs Brno hráč Yvona Dostálová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva itelligence Bulldogs Brno hráč Monika Zamazalová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč Nikola Staňková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva itelligence Bulldogs Brno hráč Nikola Domonkosová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč Kateřina Šnebergrová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva itelligence Bulldogs Brno hráč Jana Boberová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč Julie Volkmannová , ale gól nevstřelil.
70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
Komentář trenéra domácích (Vít Procházka): "Finále se vším všudy, drama až do konce, bouřlivá atmosféra. Jediné, co tomu scházelo, byl šťastnější konec. Zítra do toho dáme vše, abychom fantastickým divákům přivezli sérii zpět domů, děkuji holkám za bojovný výkon a těšíme se na zítřejší odvetu."
70:00
První bod v sérii tedy v srdcervoucím závěru získávají hosté, odveta se hraje zítra v Brně.
70:00
Komentář trenéra hostí (Rudolf Škubal): "Strašlivě urputný zápas plný osobních soubojů a nasazení na obou stranách. Jsem rád, že v závěru 3. třetiny a v prodloužení jsme začali více kontrolovat míček. Nájezdy jsou loterie, tentokrát jsme byli "šikovnější" a šťastnější my. Soupeři děkujeme za férový zápas, který se musel fanouškům líbit. Zítra budeme ještě lepší."
70:00
Střely na branku v prodloužení: Plzeň 6, Brno 3
70:00
69:59
Uvidíme nájezdy.
68:45
Prodloužení se blíží ke konci, uvidíme samostatné nájezdy nebo se podaří některému z týmů na poslední chvíli skórovat, to je otázka poslední minuty.
67:40
Kačka Šnebergrová teď upláchla středem a ohrozila Dvořáčkovou, ta její střelu viděla a dokázala ji vyrazit.
67:15
Střela Brna teď vysoko nad branku, podobná pak na druhé straně, v některých situacích to vypadá, jako by se oba týmy navzájem kopírovaly.
65:28
A znovu podobná akce, Niky Staňková skvěle zavezla balón, aby ho pak před branku předložila Helče Böhmové, ani ta ho ale nedokázala dopravit za Dvořáčkovou, která také podržela svůj tým.
64:38
Pro změnu velká šance na straně Plzně, ale domácí nedokázali v dobré pozici zvednout balónek.
63:08
Verča Fišerová teď zachraňuje svůj tým! Kombinace Brna do prázdné branky se povedla a domácí brankářka se stihla přesunout a balónek vyrazit.
62:30
Přehlídka soubojů pokračuje, týmy nechtějí chybovat a zahušťují hodně střed, všechny střely jsou zblokované, napětí v hale je obrovské.
60:01
Jde se na prodloužení, co přinese rozuzlení téhle bitvy?
60:00
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Plzeň 10, Brno 8
60:00
59:55
A vypadá to, že uvidíme prodloužení, tenhle zápas po šedesáti minutách nemá vítěze.
58:55
Střela Denkové z otočky, při které Dvořáčková vůbec nic neviděla a jen se štěstím zasáhla.
57:17
Timeout itelligence Bulldogs Brno
57:16
Skvělé střídání domácích plné zajímavých šancí, tu největší měla Anička Suková, ale ze vzduchu bekhendem přestřelila, i když před ní byla prázdná branka, situace však nebyla vůbec jednoduchá.
56:10
Bolí nebolí, tady se jede na krev, po soubojích hráčky padají na zem, ale během sekundy se zvedají a dál bojují o každý centimetr hřiště.
55:30
Brno teď kombinuje a hledá skulinku v plzeňské obraně.
53:20
Diváci neskutečně podporují domácí tým, který teď měl velké štěstí, jedna z brněnských hráček teď trefila břevno plzeňské branky!
50:15
Skvělý protiútok Plzně, Böhmová rychlou příhrou vyslala do souboje 1 na 1 proti gólmance Niky Staňkovou a ta se snažila balónek chytře prostrčit pod gólmankou, Dvořáčková ale její záměr vystihla a zachránila Brno.
48:50
Košťálová vybojovala balónek a servírovala ho před branku Kačce Šnebergrové, hostující obrana stihla zasáhnout na poslední chvíli a stoprocentní šanci zabránila.
47:35
Žáková teď předvedla hodně svižnou otočku a prověřila připravenost Fišerové, ta zasáhla výborně.
45:55
Obraz hry stále neskutečně vyrovnaný, tady budou rozhodovat opravdu maličkosti, ani jeden z týmů nechce udělat klíčovou chybu a podle toho hra vypadá, souboje se ale jedou na 120%.
42:40
Podobná situace na druhé straně, Fišerová také lovila balónek po střele z větší dálky a vyrážela nad sebe.
42:21
Anička Suková znovu zkoušela štěstí z dálky a nebylo to marné, Dvořáčková měla s její ranou problémy.
40:40
Začíná poslední třetina tohoto velmi atraktivního finálového zápasu, Plzeň na balónku.
39:48
Ještě se hosté dostali k nebezpečné střele, naštěstí pro Plzeň nesedla a druhá třetina končí.
39:07
V závěru třetiny drží balónek Brno, ale také bez zakončení, skončí i druhá část 1:1?
37:55
Střela Aničky Sukové těsně vedle branky!
36:55
Teď se daří Plzni v napadání a získala několik balónů, obrana Brna ale znovu předvádí velmi kvalitní blok a žádná ze střel na Dvořáčkovou neprošla.
34:05
Brno si teď dokázalo prostrčit balónek v brejku mezi domácí obranou a byla z toho veliká šance Dostálové, ta sama před Fišerovou zaváhala a netrefila branku.
33:12
Další střela Žákové, tentokrát z úhlu neúspěšná.
31:43
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Andrea Košťálová bez asistence (2:2).
31:43
A stejně jako v prvním případě je i tentokrát rychle vyrovnáno! Hostující obrana zapomněla na unikající Košťálovou a ta nádherně zavěsila do horního rohu branky Dvořáčkové.
30:58
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Michaela Žáková, asistoval Veronika Pohlodková (1:2).
30:58
Brno teď svou mírnou převahu zužitkovalo, po přihrávce Pohlodkové se prosazuje Michaela Žáková - 1:2.
30:40
Brnu se teď daří kombinace a byla z toho povedená střela Bachraté, Fišerová pozorná a její střelu vyráží do rohu.
28:15
Mašková teď vybojovala v rohu míček a připravila ho do střelecké pozice Julče Volkmannové, ta zkoušela zakončovat nadvakrát, ale brněnský blok byl hodně silný.
27:32
Rychlou kličkou se teď dostala do šance Nikola Domonkosová, naštěstí pro domácí v dobré pozici minula branku.
24:04
Hra je stále hodně vyrovnaná, chvíli se hraje na polovině Brna, chvíli na polovině Plzně, kromě zmiňovaných šancí jsme ale ve druhé části zatím nic zásadního neviděli.
21:40
Obrovská šance Plzně, proti Maškové tentokrát Dvořáčková zasáhla skvěle, skóre se nemění.
20:29
Hostující Linda Detková po souboji zůstala ležet, naštěstí to nebude nic vážného, dostala nepříjemnou ránu do obličeje a za chvíli bude připravena do hry.
19:14
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Aneta Koláčková, asistoval Hana Štěrbová (1:1).
19:14
Vedení netrvalo příliš dlouho, teď se domácí obrana trochu zapomněla a na 1:1 srovnává v závěru třetiny Aneta Koláčková, boj pokračuje.
18:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Michaela Mašková, asistoval Julie Volkmannová (1:0).
18:35
Tak přece jenom jsme se dočkali v první třetině gólu, Julča Volkmannová našla na druhé straně před brankou úplně volnou Maškovou a ta skákavý balónek dokázala dopravit do branky - 1:0.
16:17
Brno teď v obrovské šanci, na poslední chvíli zasáhla Fišerová a podržela teď svůj tým, hra se znovu srovnala a více než dvěma stovkám diváků v hale se florbal musí líbit! Ti hrají také jednu z hlavních rolí, je tu opravdu rušno.
14:10
Teď se řítila z úhlu sama na Fišerovou hostující Boberová, domácí gólmanka byla úspěšná a stále tak čekáme na první gól zápasu.
13:25
Teď se do zakončení natahovala Míňa Suková a jen těsně nedosáhla, na druhé straně Brno zahrozilo z protiútoku, ale domácí obrana byla pozorná.
12:07
Plzeň zase řádí na polovině Brna, další střela Staňkové tentokrát těsně nad branku.
10:32
Staňková hledala na druhé straně Šnebergrovou, na poslední chvíli vložila hůl do gólové přihrávky jedna z hostujících obránkyň.
09:29
Domácí Krňoulová teď díky své rychlosti udělala před brankou Brna pořádný závar, ten ukončuje v nepřehledné situaci až hvizd rozhodčího.
07:56
Teď se Plzeň rychlým únikem dostala do slibného zakončení, ale Niky Staňková už byla moc v úhlu a to nemohlo gólmanku Dvořáčkovou ohrozit.
06:41
Teď se zase hraje více na polovině Brna, zatím vidíme hodně vyrovnaný florbal bez šancí na obou stranách.
05:00
Ztečovaná střela Nachtmanové skončila nad brankou hostující brankářky.
04:05
Zatím hodně opatrná hra s obou stran, ani jeden z týmů nechce udělat chybu, Brno se snaží držet balónek na svých čepelích, ale nedaří se mu podle jeho představ.
02:16
Obě strany si připsaly první střelu na branku, zatím pouze propagační z dálky, gólmanky si tak aspoň sáhly na balónek.
01:10
Brno začalo lehce aktivněji a drží se na polovině Plzně, podle očekávání je to souboj za soubojem, tak to bude po celý zápas.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Matějka a Michal Žáček.
00:00
00:00
Line-up hostů itelligence Bulldogs Brno: brankář: Sabina Dvořáčková; hráči v poli: Monika Zamazalová, Anna Bachratá, Michaela Žáková, Linda Detková, Hana Štěrbová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Veronika Fišerová; hráči v poli: Anna Alexandra Suková, Helena Böhmová, Šárka Denková, Nikola Staňková, Kateřina Šnebergrová
00:00
Vrchol sezóny pro oba týmy je tady, za malou chvíli startuje finále 1. ligy žen mezi týmy FBŠ SLAVIA Plzeň a itelligence Bulldogs Brno. Druhý zápas série se odehraje zítra od 16 hodin v Brně, který tým si do něj vytvoří lepší výchozí pozici?
00:00
Plzeň prošla až do finále přes tři soupeře, Tábor zdolala 2:0 na zápasy, Hradec Králové 2:1 a naposledy Vsetín 2:0. Brno také na cestě do finále ztratilo jeden zápas, poradilo si 2:0 s Jihlavou a Chomutovem a v semifinále 2:1 s Mladou Boleslaví, očekává se velmi vyrovnané finále, které rozhodne, který z týmů si vybojuje na poprvé účast v Extralize. Oba týmy jsou zároveň vítězi své základní části soutěže, máme se na co těšit!