0:2
1:1
- : -
branky (asistence): 51:40 Jiří Vlček (Filip Geisler)
branky (asistence): 24:38 Jan Doležel (Josef Viktořík), 32:31 Josef Viktořík (Petr Krhut), 41:08 David Žniva (Petr Burýšek)

Florbal Primátor Náchod - 1. FBK Rožnov p/R 1:3
52. Jiří Vlček - 25. Jan Doležel, 33. Josef Viktořík, 42. David Žniva; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 365; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 20 - Marek Obšivač 39; po třetinách: 0:0, 0:2, 1:1;
60:02
Komentář domácího trenéra týmu Florbal Primátor Náchod Tomáše Třešňáka: Dnešní prohra je pro nás krutá, 60 minut jsme byli jednoznačně lepším týmem, ale soupeř opět rozhodl svými zkušenostmi. Pro náš tým jsou tyto souboje velká škola. Na venkovní utkání se připravíme a zužitkujeme nabyté zkušenosti a utkání vrátíme zpět do Náchoda. Děkuji divákům za úžasnou atmosféru a přeji hostům šťastnou cestu zpět domů.
60:01
Komentář trenéra hostí týmu 1. FBK Rožnov p/R Barabáše Pavla: Prvních deset minut bylo od soupeře naprosto drtivých, my to ustáli a navíc jsme dali šťastnou branku, to nás dalo do pohody a soupeře do velké nepohody. Což si myslím, že bylo klíčovým faktorem tohoto utkání, Náchod hraje dobře a ikdyž dvakrát prohrál, tak si zaslouží uznání a může mít hlavy hore. Děkuji soupeři za férové utkání a fanouškům za skvělou atmosféru.
57:50
Další Bachtíkova rána zblokována hostující obranou.
57:25
Bachtíkovo nahození skončilo v rohu
55:53
Hušek vypálil na brankáře a Mědílek se pokusil dorazit avšak minul.
55:24
Bureš z předbrankového prostoru minul bránu.
54:48
Bureš z vytočení těsně kolem tyčky.
54:13
Světlík právě trefil břevno, golman nic neviděl.
53:11
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
52:42
Po Geislerově střela, Bachtík bohužel dorazil balónek jen do boční sítě.
52:23
Čečetkův backhand skončil těsně na hranici malého brankoviště. Obšivač vyrazil.
52:05
Bachtík dostal nához od Bureše a z voleje přestřelil kasu.
51:40
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jiří Vlček, asistoval Filip Geisler (1:3).
51:40
Vlček se z půlky napřáhnul a vyslal obří bombu, která zaleťela pod rukou golmana do kasy.
50:58
Barabáš dostal křižnou přihrávku a z první se pokusil zakončit. Míček přeleťel kasu.
50:00
Čečetka se skvěle vrátil a zabránil tak Rožnovskému breaku.
49:15
Vlčkovu střelu z půlky vytáhl gólman konečky prstů.
48:56
Světlík se pokusil o teč, ale minul bránu.
48:05
Bachtíkova dorážka skončila v hrudi gólmana.
48:01
Huškova střela vyražena hokejkou hostí mimo bránu.
47:15
Světlíkovo vytočení skončilo zblokováním střely obranou hostujících.
46:45
Mědílek po náběhu na střed minul kasu.
46:34
Kovářova střela na šibenici. Obšivač znovu skvěle zakročil.
45:00
Několik zblokovaných střel na obou stranách.
43:51
Viktořík po krosové přihrávce přestřeluje Náchodskou branku.
43:44
Burešova střela z výběhu zblokována na hranici malého brankoviště.
42:47
Vlček poslal od mantinelu balónek před kasu, bohužel světlíkovi se nepodařilo obelstít gólmana.
42:26
Bureš z osy znovu nad břevno.
41:08
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil David Žniva, asistoval Petr Burýšek (0:3).
41:08
Žniva šel od mantinelu do výběhu a poslal míček nad rameno Skalického.
40:01
Úvodní buly třetí části vyhráli hostí.
40:00
40:00
39:28
Další akce tria Bureš, Bachtík, Mědílek skončila za mantinelem.
38:22
Bureš vyslal bombu na golmana hostí, jeho rána však znovu přeleťela kasu.
37:25
Světlík vypálil z otočky od mantinelu, hostující gólman vyrazil jeho střelu nohou.
36:55
Huškova střela ze středu útočné poloviny domácích. Byla znovu sražena do rohu.
35:12
Hosté jsou v plném počtu. Další neproměněná přesilovka.
35:05
Bureš netrefil odkrytou bližší tyč.
34:09
Vlček od mantinelu přestřelil bránu.
33:12
Vyloučen hráč Vladislav Kittel družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
32:31
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Petr Krhut (0:2).
32:31
Krhut poslal krosovou přihrávku na viktoříka, kterou vyslal druhou střelu na bok letícího Skalického.
32:25
Hušek poslal na Kaválka nahrávku a on zkusil do protipohybu golmana. Obšivač připraven.
29:49
Noskovo nahození na golmana znovu zastavil hostující golman.
28:50
Hosté jsou v plném počtu.
28:04
Doležel se ujmul nahozeného balonu před domácí kasou, ani dva obránci nestačili na to aby vyslal svoji střelu za mantinel.
27:48
Vlčkova střela byla protečována až ke golmanovi, který zakročil.
26:50
Vyloučen hráč Petr Burýšek družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za blokování hokejky.
26:00
Kittlova střela od mantinelu skončila v boční sítí.
24:38
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jan Doležel, asistoval Josef Viktořík (0:1).
24:36
Po Vlčkem zablokované střele se strefil ze vzduchu Doležal a poslal Rožnov do vedení druhého kola finále play off.
24:04
Další Světlíkova dorážka přímo do ruky Obšivače.
22:43
Světlo dostal nahrávku od Vlčka do předbrankového prostoru a zkusil backhandem vypálit. Míček proleťel kolem brány do rohu.
22:00
Bachtík na půlce vyslal z otočky balónek do rukou hostujícího gólmana.
21:48
Skalický naprosto neuvěřitelným zákrokem zkazil střelu z půlky a tím i radost celému hostujícímu týmu.
20:50
Vlčkův golfový úder z půlky zachytil golman hostů Obšivač.
20:01
Druhé buly vyhrál znovu tým Florbal Primátor Náchod.
20:00
20:00
První třetina tohoto zápasu skončila na střely (12-5).
20:00
19:45
Mědílkovi skákavou střelu chtěl Mědílek dorazit, gólman hostí balonek spacifikoval dřív.
19:00
Bachtík se probojoval do středu hřiště a tam se pokusil zavěsit.
18:38
Hušek dostal z rohu do výběhu, naneštěstí pro něj přestřelil bránu.
17:43
Viktoříkova střela od mantinelu se odrazila od Skalického břevna ven z hřiště.
17:25
Huškova střela sražena vysoko do vzduchu, pro kterou Obšivač musel vyskočit.
16:00
Vlčkovo nahození těsně mimo bránu.
15:47
Bachtík se zmocnil na půlce balonu a vyrazil vstříc brance, jeho střelu obránce zablokoval těsným pohybem jeho hole.
15:30
Bachtík se pokusil o rychlý únik, ale míček mu sjel z hokejky.
14:18
Rožnov čeká s míčkem na jeho obranné polovině a doufá v chybu domácích.
13:27
Kaválkova střela zblokována na hranici velkého brankoviště.
12:26
Obrana obou týmů zatím funguje velice dobře.
11:47
Skalický skočil po vyktoříkově střele od mantinelu po balonu, který poslal do rohu hřiště.
11:22
Volný úder několik metrů pod kasy se příliš nepovedl a Viktořík minul bránu-.
10:27
Bachtíkův backhand z předprostoru velkého brankoviště těsně minul bránu.
09:57
Krhut se pokusil překvapit Skalického střelou z půlky, ale neúspěšně.
09:39
Po volném úderu Náchoda u mantinelu Bureš vyslal dělovou střelu na branku, kterou minul.
09:20
Světlíkova dorážka pouze do těla brankáře.
08:15
Doležel se pokusil dorazit nahození z půlky, ale backhandem přestřelil bránu.
07:23
Náchodská obrana zatím sklízí tížené ovoce.
06:10
Technická přestávka na vydrhnutí podlahy před hostující bránou.
05:51
Bureš po přihrávce od mantinelu z předbrankového prostoru netrefil odkrytou kasu.
05:40
Rožnovský protiútok zastaven tři metry před domácím golmanem.
05:08
Mědílkova střela z velkého brankoviště sražena mimo kasu.
04:12
Volný Bureš na ose netrefil kasu.
03:37
Bureš křižnou přihrávkou hledal Bachtíka, tomu ale přihrávka přeskočila hokejku.
03:23
Viktořík vyběhl z rohu, naštěstí pro Náchod střela přeletěla vzdálenější tyč.
03:15
Další viktoříkova střela, kterou Skalický zachytil.
02:57
Viktořík znovu od pravého mantinelu. Tentokrát však minul.
02:00
Po kaválkově střele z půlky, kterou golman na slepo pokryl rukou, přišli ještě 2 velké šance, bohužel ani prázdnou branku Náchod netrefil.
01:34
Světlík si obhodil obranu hostů a šel do výběhu, který se mu nevyvedl.
01:00
Matoulek proběhl středem hřiště a poslal backendovou střelu na branku, kterou minul.
00:52
Kaválkova střela z půlky se odrazila od nohy hostujícího gólmana za branku.
00:21
Viktořík získal míček na mantinelu a na bližší (pravou) tyč vyslal svoji bombu. Skalický nezaváhal.
00:01
Úvodní míček tohoto utkání vybojoval hráč domácích Vojtěch Bureš.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Marek Obšivač; hráči v poli: Petr Burýšek, Josef Viktořík, Lukáš Kratochvíl, Jan Doležel, Petr Krhut
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: David Kaválek, Ondřej Nosek, Ondřej Bachtík, Ondřej Hušek, Vojtěch Bureš
00:00
Zbývá půl hodiny do začátku druhého finálového utkání mezi týmy Florbal Primátor Náchod a FBK Rožnov p/R. Na zápas v domácí plechárně čeká už přes 50 lidí a další se tlačí dovnitř. Včerejší zápas skončil (4-5), ale náchodští rytíři jsou dnes připraveni vrhnout se do zápasu odznova.