0:1
1:1
3:3
- : -
branky (asistence): 35:04 Ondřej Bachtík (Ondřej Nosek), 41:14 Jonáš Mědílek, 42:44 Vojtěch Bureš, 56:27 Ondřej Bachtík (Ondřej Hušek)
branky (asistence): 04:51 Jan Doležel (Josef Viktořík), 20:34 Petr Velech (Marek Obšivač), 40:18 Jan Doležel, 43:03 Petr Velech (Denis Zimmer), 58:58 Josef Viktořík (Denis Zimmer)

Florbal Primátor Náchod - 1. FBK Rožnov p/R 4:5
36. Ondřej Bachtík, 42. Jonáš Mědílek, 43. Vojtěch Bureš, 57. Ondřej Bachtík - 5. Jan Doležel, 21. Petr Velech, 41. Jan Doležel, 44. Petr Velech, 59. Josef Viktořík; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 348; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 25 - Marek Obšivač 32; po třetinách: 0:1, 1:1, 3:3;
60:02
Komentář domácího trenéra týmu Florbal Primátor Náchod Tomáše Třešňáka: Dneska nevyhrál lepší, ale šťastnější tým. Půl zápasu jsme dominovali, bohužel jsme neměli takovou efektivitu jako hosté. Dnešní zápas jsme již hodili za hlavu a myslíme na zítřejší. Díky fanouškům za skvělou podporu.
60:01
Komentář hostujícího trenéra týmu FBK Rožnov p/R Barabáše Pavla: Taktické a nervózní utkání, ve kterém jsme vyhráli, protože máme víc takových zápasů za sebou. V první půli byl soupeř zralý na desítku, ale my jsme netrestali. V druhé půli měli drtivý tlak a my občas zahrozili v breaku, obojí se špatnou efektivitou. Pevnost padla, padne znova. Děkuji soupeřům za férovou hru a divákům za skvělou atmosféru.
58:58
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Denis Zimmer (4:5).
58:58
Viktořík z otočky terfil míček k vzdálenější tyči
58:45
Timeout Florbal Primátor Náchod
58:04
Bachtík ze středu útočné poloviny napálil míček na bránu. Golman rukou vyrazil.
57:02
Náchodská plechárna se otřásá pod náporem fanoušků.
56:27
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Ondřej Hušek (4:4).
56:27
Hušek z půlky trefil břevno, míček nezaleťel za brankovou čáru, ale Bachtík míček dorazil
56:02
Bachtík tečoval Burešovo nahození a to znovu minulo bránu.
55:34
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
55:23
Matoulek zkusil z otočky.
54:22
Bachtík z voleje před brankářem těsně minul bránu.
53:30
Jan Hrubý se natlačil na bránu a hosté dlouho hledali míček na malém brankovišti.
52:17
Mědílek se vytočil na střed kde byl však tvrdě zastaven.
51:35
Hrubý z nulového úhlu trefil gólmana.
51:06
Novosad zpracoval dlouhé vyhození, naneštěstí pro něj minul bránu.
49:17
Světlík se zmocnil balónku před hostující kasou bohužel branku přestřelil
49:11
Matoulek ze středu trefil hruď golmana přesto nedokázal míček dorazit.
48:14
Světlík dostal nahrávku těsně před golmana. Trefil však pouze jeho tělo.
47:45
Kaválek z půlky golfem minul bránu.
46:57
Bachtík s Burešem vyřešili volný úder, ale golman nohou vyrazil.
46:50
Mědílkův výběh z rohu před kasu, kde byl osamocen, ovšem bránu netrefil.
46:25
Světlík se vytočil z rohu a vypálil na bližší tyč. Obšivač vyrazil.
45:32
Velech při volném úderu před domácí kasou trefil Skalického do jeho hrudi.
45:00
Viktořík zkusil z půlky na vzdálenější tyč, ale Skalický znovu vyrazil.
43:03
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Velech, asistoval Denis Zimmer (3:4).
43:03
Velech od mantinelu vypálil na kasu a trefil pravou šibenici.
42:44
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš bez asistence (3:3).
42:44
Bureš od mantinelu zavěsil pod víko.
41:14
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jonáš Mědílek bez asistence (2:3).
41:14
Mědílek vyběhl z rohu a vyprášil pravou šibenici.
40:18
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jan Doležel bez asistence (1:3).
40:18
Náchodská chyba v rozehrávce byla potrestána backhandem k bližší tyči.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 12:8
40:00
39:15
Matoulkův nához z půlky skončil v rukou golmana.
38:51
Rožnov se snaží uklidnit situaci, ale náchodští rytíři jsou teď hodně nabuzení.
37:11
Vlčkova střela z půlka těsně lízla vzdálenější tyč, Světlo se ještě pokusil tečovat, ale promáchl.
35:45
Skalický znovu zmařil Velechovu střelu z půlky.
35:04
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Ondřej Nosek (1:2).
35:04
Bachtík, po Noskově střele ze středu, dorážkou zakončil pod pravou nohu brankáře.
33:55
Mědílek si prohodil mezi nahama obránce balonek a sám před kasou přestřelil.
33:48
Viktoříkovi se podařilo najít skulinu v náchodské obraně, ale Skalický byl připraven.
32:18
Vyloučen hráč Ondřej Hušek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
32:09
Burešovi se nepodařilo včas zpracovat balónek před odkrytou kasu, obránci zhatily jeho šanci.
31:40
Bachtík s Burešem se pokusili a rychlý útok 2 na 2, ale jejich zakončení minulo bránu.
30:00
Dnešní utkání sleduje fantastických 348 diváků.
29:46
Světlíkova střela po vytočení od mantinelu minula kasu.
27:00
Bachtíkova střela zablokována těsně před brankářem hostů.
24:32
Matoulek si zkusil obhodit obránce hostů, ale ten si na míček počkal a vykopl mu ho.
23:19
Kaválkova střela těsně mimo kasu kolem vzdálenější tyče.
21:38
Hosté jsou v plném počtu.
21:37
Geislerova střela od mantinelu zblokována obranou hostujících.
20:34
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Velech, asistoval Marek Obšivač (0:2).
20:00
20:00
Střely v první třetině 7:12.
20:00
19:38
Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil Ondřej Bachtík.
19:38
Vyloučen hráč Pavel Barabáš družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
19:38
Při bachtíkově trestném střílení nevyšla jeho backendová klička, kterou golman chytil konečky prstů
19:19
Bachtík se uvolnil po nevydařené rozehrávce a trefil pravé rameno brankáře.
18:35
Viktoříkova střela nad.
18:19
Náchod i přes vyloučení nenechává nic náhodě a již podruhé vyhazuje pryč z obranné poloviny.
17:19
Vyloučen hráč Ondřej Hušek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování.
17:19
Kittelova dorážka mimo.
16:26
Bachtikův náběh na střed, hostující golman si měl problém poradit s jeho střelou.
15:49
Kostelecký dvakrát ohrozil bránu z besprostčední blízkosti a v zápětí Zimmer golfem přestřelil.
14:14
Doležal se před domácí kasou vytočil přímo do Skalického.
13:54
Velech od mantinelu nahodil na golmana. Skalický chytil.
12:21
Kratochvíl ze středu půlky vypálil na bránu, míček ale přestřelil bránu.
10:22
Čečetkova střela na bránu, Golman zastavil míček hrudí.
08:56
Světlík s Mědílekem šli do proti útoku, ten byl zhacen obránci Rožnova.
08:47
Vysoká tečovaná střela na Skalického, ten z výskoku vyráží.
07:26
Po volném úderu v rohu se kostelecký vytočil na domácí kasu, kterou ovšem dalece minul.
07:10
Hostující drží balonek více méně na své polovině.
06:11
Matoulek ze středu hřiště nastřelil hostující obranu.
04:51
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jan Doležel, asistoval Josef Viktořík (0:1).
04:51
Doležel si natáhnul Skalického a backhandem ho obstřelil.
04:06
Žnivova střela z půlka, do Skalického hrudi.
03:44
Velech zkouší od mantinelu. Skalický vyráží.
03:27
Náchodská standarta u hostující branky, Mědílek nahodile na volného Světlíka, který bohužel přestřelil kasu.
02:30
Hušek zkouší backhandem, ale Obšivač připraven.
02:00
Střela na domácí kasu, kterou Skalický pokryl svým tělem.
00:01
Úvodní buly získal tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Marek Obšivač; hráči v poli: Pavel Barabáš, Filip Kristek, Josef Viktořík, Jan Doležel, Petr Krhut
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Ondřej Bachtík, David Kaválek, Ondřej Hušek, Ondřej Nosek, Vojtěch Bureš
00:00
Zbývá 25 minut do začátku prvního finálového utkání mezi týmy Florbal Primátor Náchod a FBK Rožnov p/R. Náchodská plechárna se již začala plnit a přípravy obou týmů jsou v plném proudu.