0:1
0:0
0:1
branky (asistence): 17:02 Michaela Žáková (Anna Bachratá)
branky (asistence): 21:17 Kateřina Šnebergrová (Barbora Krňoulová), 66:30 Michaela Mašková

itelligence Bulldogs Brno - FBŠ SLAVIA Plzeň 1:2p
18. Michaela Žáková - 22. Kateřina Šnebergrová, 67. Michaela Mašková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 208; zásahy brankářů: Sabina Dvořáčková 23 - Veronika Fišerová 28; po třetinách: 1:0, 0:1, 0:0, 0:1;
66:30
67:00
Komentář trenéra hostů Víta Procházky: Opět finálový zápas s vysokou kvalitou z obou stran a s nečitelným koncem. Dnes rozhodla vůle našich děvčat odvrátit konec play off. Děkujeme našim fandům, kteří vážili dlouhou cestu a jsme rádi, že jsme je potěšili. Soupeři díky za pěkné utkání. Příští týden se těšíme na takové malé prvoligové superfinále.
67:00
Komentář trenéra domácích Roberta Honce: Dnes jsme předvedli lepší hru jak včera, ale bohužel byl dnes v koncovce šťastnější soupeř, kdy rozhodla hráčka, které se nechtělo utíkat do obrany a zůstala za bukem:D Zápas byl opět napínavý a pro diváka zajímavý. Na třetí zápas se nachystáme ještě lépe než na dnešek. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
66:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Michaela Mašková bez asistence (1:2).
66:30
Štěrbová si prohazovala na půlící čáře soupeřku. To se jí nepovedlo a tak měla Mašková volnou cestu k brance Brna.
66:04
Timeout itelligence Bulldogs Brno
64:22
Koláčková protáhla míček přes celé hřiště, následně zamířila do hokejky soupeřky. Míček končí v zámezí.
63:05
Už mohlo být rozhodnuto. Nepřesnosti v koncovce udržují stále nerozhodný stav.
61:18
Brněnská šance končí v rohu. Protiútok Plzně končí tamtéž.
59:28
Volný úder Plzně. končí v rohu odkud budou opět rozehrávat.
59:06
poslední minuta 3. třetiny. u míčku jsou Buldočky
58:20
Obrovská šance. Štěrbová poslala skákavý míček před branku, Žáková netrefuje.
57:50
Buldočky vytváří tlak na plzeňskou obranu, ta stále odolává.
55:59
Nekompromisní Pohlodková poslala soupeřku do mantinelů.
55:09
Utkání sleduje 208 diváků, kteří na SportPointu vytváří luxusní atmosféru!
55:09
Domonkosová pálí mimo.
52:40
Oba týmy se snaží dostat do šance. Obrany jsou ale pozorné a většina šancí končí daleko od branky
51:36
Plzeň jde do protiútoku. ukázkový návrat Brna šanci hatí.
50:40
Začíná se přitvrzovat. Zatím v rámci pravidel.
48:29
Žáková - další střela. Spíše propagační.
47:47
Buldočky jsou aktivnější. Jak na míčku, tak bez něj.
45:11
Další šance Žákové. Teď to možná chtělo přihrávku.
43:59
Plzeň má zatím obranu dobře postavenou a Buldočky ne a ne se tam dostat.
42:52
Detková hledá přihrávkou Žákovou, té ale míček odskakuje.
42:04
Buldočky opět střílí, ale plzeňská gólmanka zasahuje s jistotou.
41:42
I druhé oslabení Buldočky přečkaly bez branky.
40:30
Detková vystihla rozehrávku a získala cenné vteřinky.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Bulldogs - 12, Plzeň - 8
40:00
39:24
Vyloučen hráč Michaela Žáková družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
39:15
Obrovská ustála souboj u mantinelu a vyslala dopředu Detkovou. Akce končí v rohu
38:00
Boberové ve sprintu předběhla soupeřku, natlačit před branku už se jí nepodařilo.
37:10
Další střela z první. Tentokrát v podání Domonkosové.
36:34
Střela Žákové bez přípravy. Fišerová pozorná.
36:04
hra se nyní přelévá ze strany na stranu. Ani jeden z týmů nenechá tomu druhému nic zadarmo. Finále jak se patří!
34:16
Perfektní přihrávka Žákové z poza branky. Soupeřky nenechaly Detkovou zakončit.
33:30
Nepřesnou rozehrávku Brna soupeřky nepotrestaly.
31:50
Bachratá to zkouší z dálky míček jí ale sjíždí z čepele.
31:06
Vyloučen hráč Barbora Krňoulová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
31:05
Dravý průnik Koláčkové, kterou zastavily jen za cenu faulu.
30:27
Neméthová pálí z otočky. Mimo.
30:02
Šance i na druhé straně. Taktéž bez gólu.
29:10
Žáková poslala skákavý míček před branku, kde nabíhala Detková. Bohužel, minula.
27:57
Střela Koláčkové z volného úderu končí na stehnech protihráčky
27:06
Domonkosová schovala střelu pod nohy obránkyně, mnoho nechybělo a překvapila Fišerovou.
23:26
Vyloučen hráč Nikola Domonkosová družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání.
21:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Kateřina Šnebergrová, asistoval Barbora Krňoulová (1:1).
20:45
Velkou šanci Žákové kryje Fišerová.
20:01
Buly sice vyhrála Plzeň, Buldočky jsou ale velmi aktivně na polovinu soupeřek.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Bulldogs - 10, Plzeň - 7
20:00
19:06
Na střelu plzeňských odpovídají buldočky stejnou mincí.
18:30
Hra se po brance zrychlila, Plzeň opět o něco aktivnější
17:02
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Michaela Žáková, asistoval Anna Bachratá (1:0).
17:02
Buldočkám se povedlo využít přesilovou hru a dostávají se do vedení 1:0
16:22
Vyloučen hráč Helena Böhmová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:10
Utkání provází řada nepřesností na obou stranách.
13:30
Povedená střela Žákové, se kterou měla Fišerová problém.
11:46
Střela Šnebergrové těsně minula branku Brna
11:00
Buldočky kombinují na polovině soupeřek. K šanci to zatím ale nevede.
10:02
Šance i na druhé straně, rovněž bez gólu.
09:55
Galušová se krásně uvolnila na střed, její střelu však Dvořáčková kryje.
08:05
Kapitánka Plzně se ocitla sama před Dvořáčkovou, Netrefila. Buldočky by to mely brát jako varování!
07:14
Zblokovaná střela následovaná dorážkou. Hráčky v šedých dresech jsou více aktivní.
06:45
Plzeň napadá ve třech za buldočí brankou a je z toho závar. .
05:30
Střet na polovině hřiště, rozhodčí jsou v klidu.
04:15
konečně se ke střele dostaly také Buldočky. Střela však neměla potřebnou razanci.
03:23
První vážnější šance, Dvořáčková v brance pozorná.
02:01
Špatnou přihrávku Domonkosové naštěstí hráčky Plzně nevyužily
01:18
Z úvodní rozehrávky Brňanek nic nevzešlo, nyní rozehrává Plzeň.
00:01
Utkání právě začalo. Jako první se míčku zmocnily domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Veronika Fišerová; hráči v poli: Aneta Nachtmanová, Julie Volkmannová, Miroslava Suková, Michaela Mašková, Gabriela Vaníčková
00:00
Line-up domácích itelligence Bulldogs Brno: brankář: Sabina Dvořáčková; hráči v poli: Monika Zamazalová, Anna Bachratá, Michaela Žáková, Linda Detková, Hana Štěrbová
00:00
Vítáme Vás u online přenosu ze 2. finálového utkání 1.ligy žen. Proti sobě se utkají domácí Bulldogs Brno a hostující FBŠ Slavia Plzeň. Brno nastupuje v klasických oranžových dresech, Plzeň zvolila šedou. 1. utkání série vyhrály Buldočky na půdě soupeřek 2:3 po samostatných nájezdech.