1:2
1:1
2:3
- : -
branky (asistence): 03:20 Daniel Kršek (Štěpán Sláma), 24:24 Matěj Trödler (Bohuslav Šotola), 39:39 Jan Svoboda (Tomáš Mrázek), 40:15 Matěj Trödler (Jan Svoboda)
branky (asistence): 02:40 Miroslav Kříž (Tomáš Melichar), 12:27 Karel Blažek, 24:08 Radek Křepinský (Jiří Boháček), 36:30 Jaroslav Vábek (Vojtěch Pátek), 39:17 Vít Rosecký (Ondřej Kostečka), 44:23 Karel Blažek

Fbc Orel Nové Město na Moravě - Hippos Žďár n/S. C 4:6
4. Daniel Kršek, 25. Matěj Trödler, 40. Jan Svoboda, 41. Matěj Trödler - 3. Miroslav Kříž, 13. Karel Blažek, 25. Radek Křepinský, 37. Jaroslav Vábek, 40. Vít Rosecký, 45. Karel Blažek; rozhodčí: Matěj Otáhal - Jakub Cigl; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 13; zásahy brankářů: Jakub Sedlařík ? - Tomáš Růžička ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:3;
45:00
44:23
Branku družstva Hippos Žďár n/S. C vstřelil Karel Blažek bez asistence (4:6).
44:09
Timeout Hippos Žďár n/S. C
41:06
Timeout se zdal být užitečný a Nové Město se díky tomu blíží k vyrovnávací brance. Ale chce to ještě jeden gol !
40:15
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil Matěj Trödler, asistoval Jan Svoboda (4:5).
39:39
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil Jan Svoboda, asistoval Tomáš Mrázek (3:5).
39:17
Timeout Fbc Orel Nové Město na Moravě
39:17
Branku družstva Hippos Žďár n/S. C vstřelil Vít Rosecký, asistoval Ondřej Kostečka (2:5).
36:30
Branku družstva Hippos Žďár n/S. C vstřelil Jaroslav Vábek, asistoval Vojtěch Pátek (2:4).
32:24
4 domácí fanoušci zajišťují skvělou domácí atmosféru :) děkujeme !
30:00
30:00
28:11
Hostující hráč netrefuje prázdnou bránu
24:24
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil Matěj Trödler, asistoval Bohuslav Šotola (2:3).
24:24
Kuriozní gol hostů a vzápětí odpovídá parádním golem Trodler
24:08
Branku družstva Hippos Žďár n/S. C vstřelil Radek Křepinský, asistoval Jiří Boháček (1:3).
23:01
Kršek netrefuje prázdnou bránu ale akce to byla dobrá
19:04
Sedlařík si dvakrát nenechal vyméct pavučinu a vyrazil míček ramenem.
17:02
Vyloučen hráč Jaroslav Vábek družstva Hippos Žďár n/S. C na 2 minuty za sekání.
16:30
Nádherná samostatná akce v podání novoměstského Svobody. Bohužel bez golu..ale jinak nádhera Honzo nádhera !
15:00
15:00
13:41
Nebezpečnou akci likviduje golman domácích
12:27
Branku družstva Hippos Žďár n/S. C vstřelil Karel Blažek bez asistence (1:2).
12:06
Vyloučen hráč Tomáš Mrázek družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě na 2 minuty za hra na zemi.
09:52
Svoboda bere soupeřící hráče jako kuželky
08:11
Hippos je ve velikém tlaku, už několik minut hosty držíme na jejich obranném pásmu
05:00
Svoboda jenom do golmana
03:20
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil Daniel Kršek, asistoval Štěpán Sláma (1:1).
03:20
Kršek zakončuje jedovatou střelou.
02:40
Branku družstva Hippos Žďár n/S. C vstřelil Miroslav Kříž, asistoval Tomáš Melichar (0:1).
01:30
Hra je zatím v poklidném tempu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Otáhal a Jakub Cigl.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S. C:
00:00
Line-up domácích Fbc Orel Nové Město na Moravě: brankář: Jakub Sedlařík; hráči v poli: Jan Svoboda, Tomáš Mrázek, Daniel Kršek, Matěj Trödler, Štěpán Sláma