4:2
0:1
TJ Turnov
TJ Turnov
branky (asistence): 01:59 Vojtěch Palatínus, 30:01 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra), 43:05 Vojtěch Palatínus (Pavel Sekyra), 52:25 Vojtěch Palatínus, 55:41 Daniel Měkota (Štěpán Matěcha), 58:45 Daniel Měkota (Pavel Sekyra)
branky (asistence): 03:51 Ivan Petr (Jiří Beck), 10:06 Ondřej Štifter (Jakub Wágner), 32:45 Ivan Petr (David Jurášek), 37:21 Ivan Petr (Jiří Beck), 47:42 Jakub Wágner (Ondřej Štifter), 53:06 Ondřej Štifter (Jiří Beck), 63:06 Ivan Petr (Ondřej Štifter)

TJ Turnov - FbK Olymp Praha 6:7p
2. Vojtěch Palatínus, 31. Štěpán Matěcha, 44. Vojtěch Palatínus, 53. Vojtěch Palatínus, 56. Daniel Měkota, 59. Daniel Měkota - 4. Ivan Petr, 11. Ondřej Štifter, 33. Ivan Petr, 38. Ivan Petr, 48. Jakub Wágner, 54. Ondřej Štifter, 64. Ivan Petr; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 4:5; využití: 1:2; diváků: 44; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 29 - Jan Dvořák 27; po třetinách: 1:2, 1:2, 4:2, 0:1;
70:00
Vyjádření trenéra domácích: V první třetině nás soupeř překvapil napadáním, na které jsme dlouho nedokázali reagovat. Ve druhé části jsme se dostali do velkého množství šancí, které jsme neproměnili. Ve třetí třetině nám soupeř odskočil na dvě branky, ale skóre jsme dokázali srovnat. V prodloužení jsme naší obrovskou nedůsledností inkasovali rozhodující gól.Na další utkání se musíme lépe připravit.
70:00
Střely v prodloužení: TUR 3 OLYMP 1
70:00
Vyjádření trenéra hostů: Dnes jsme měli lepší začátek, kluci plnili co měli. Děkuji soupeři a divákům za zápas těšíme se na další zápas.
63:06
63:06
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval Ondřej Štifter (6:7).
63:06
Hosté rozhodují zápas ve vlastním oslabení.
62:58
Rovněž zdravotník se dnes celkem naběhá.
62:37
Vitásek minul prázdnou branku.
61:57
Další skvělý zákrok brankáře hostí.
61:28
Z následného volného úderu pálil Vitásek těsně nad.
61:26
Vyloučen hráč Jakub Wágner družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za sekání.
60:14
V první šanci hosté.
60:00
60:00
Střely ve třetí třetině: TUR 13, OLYMP 10
60:00
Uvidíme prodloužení. Kdo to máte do haly kousek, přijďte se podívat, dnešní zápas stojí za to.
60:00
58:45
Timeout FbK Olymp Praha
58:45
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Daniel Měkota, asistoval Pavel Sekyra (6:6).
58:45
A úspěšně, podobně jako v přesilové hře vyrovnává Měkota.
58:14
Timeout TJ Turnov
58:14
Turnov to zkouší v šesti bez brankáře.
57:49
Brankář Švec teď udržel svůj tým nad vodou.
57:15
Hlediště je nyní plné rozhodčích, nechtěl bych pískat závěr tohoto zápasu.
55:41
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Daniel Měkota, asistoval Štěpán Matěcha (5:6).
55:41
Měkota se prosazuje od levého mantinelu a dává Turnovu naději.
55:01
Matěchova střela nad.
54:30
Vyloučen hráč Jiří Beck družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za zdržování hry.
53:42
Nezdara hezky vystřelil, hostující brankář byl však připraven.
53:06
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Jiří Beck (4:6).
53:06
Hosté však odpovídají po přesné střele od pravého mantinelu.
52:25
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus bez asistence (4:5).
52:17
Hosté trefují tyčku a následně se prosazuje Palatínus.
52:01
Vyloučen hráč Jan Havlín družstva TJ Turnov na 2 minuty za držení.
51:01
Olymp dovolil domácím jedinou střelu a je v plném počtu.
49:55
Domácím se přesilovka vůbec nedaří.
49:00
Vyloučen hráč Jiří Beck družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
47:42
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jakub Wágner, asistoval Ondřej Štifter (3:5).
47:42
Na pětníku se hosté zbavili turnovského obránce a zvyšují na 5:3.
46:30
Turnov v plném počtu.
46:05
Krásná kombinace Olympu a skvělý zákrok Švece.
44:30
Vyloučen hráč Jan Haloun družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
44:13
Rondoš to zkoušel z dálky, brankář hostí zareagoval na poslední chvíli.
43:05
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Pavel Sekyra (3:4).
43:05
Až teď se prosazuje z otočky.
42:37
Palatínus na dvakrát, ale neúspěšný.
41:36
Do třetí třetiny vstoupili lépe hosté, kteří se drží na míčku.
40:00
40:00
Turnov byl po většinu času druhé třetiny lepším týmem s větším počtem šancí, ovšem hosté zvládli lépe její závěr a do třetí třetiny tak budou vstupovat s nadějným náskokem.
40:00
Střely ve 2. třetině: TUR - 9 OLYMP - 13
40:00
39:24
Další stoprocentní šance hostů a znovu výborný Švec.
38:25
Po hrubce domácích se nyní Švec vyznamenal a drží ,,jen" dvoubrankové manko.
37:21
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval Jiří Beck (2:4).
37:21
Hosté se šetřili na závěr druhé třetiny a přidávají čtvrtou branku.
36:38
Další tyčka zvoní za brankářem Olympu.
35:08
Turnov znovu předvedl povedenou početní výhodu s řadou šancí, ale obětavý Olymp se znovu ubránil a je v plném počtu.
34:00
Měkota na středu hřiště promáchl.
33:08
Trestné střílení družstva TJ Turnov neproměnil Pavel Sekyra.
33:08
Vyloučen hráč Ondřej Dušek družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
32:45
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval David Jurášek (2:3).
32:45
Hosté jsou efektivní a po zakončení podél pravé tyčky si berou vedení zpět. Vzápětí uvidíme trestné střílení.
31:30
Matěcha je při chuti, skóre se však nemění.
30:01
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Pavel Sekyra (2:2).
30:01
Přihrávka na osu hřiště, kde stál připravený Matěcha znamená vyrovnání.
28:37
Palatínus byl znovu na správném místě, ale opět nedokázal míček poslat do branky.
26:44
Míček kontrolují hosté a Turnovu ho nepůjčují.
24:22
Pěkná a rychlá akce domácích konči na další tyčce.
23:30
Palatínus měl na hranici brankoviště na holi vyrovnání, znovu však přestřelil.
22:30
Úvod druhé třetiny zatím patří domácím, kteří střílejí jako na Silvestra.
21:49
Matěchův razantní bekhend branku nezasáhl.
20:26
Pěknou Vitáskovu střelu vytáhl brankář hostí nad branku.
20:00
20:00
Máme tu informaci ze šatny domácích, pokud prý dnes chtějí pomýšlet na výhru, musejí dat více gólů než Olymp. Nyní vážně, hra nahoru dolů v první třetině vyhovovala více hostům, kteří tak drží jednobrankové vedení.
20:00
Sledovali jsme dramatickou první třetinu plnou šancí a osobních soubojů, těšíme se na druhé pokračování.
20:00
Střely v první třetině: TUR - 8 OLYMP - 12
20:00
19:38
Palatínus si krásně stáhl míček ze vzduchu, ale ani on se neprosadil.
19:00
Grmolec se zalekl šance na vyrovnání a Kolomazníku výbornou práci ve vyrovnání nepřetavil.
16:23
Turnov strávil celou přesilovku v náporu a měl i řadu šancí, ty však zůstaly nevyužity a hosté jsou v plném počtu.
14:37
Šance na odpověď je tu. Fanoušci jako střelce tipují Palatínuse.
14:23
Vyloučen hráč Ivan Petr družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
12:53
Olymp se nyní přes tři přihrávky dostal do zakončení, ovšem mimo branku.
10:58
Sekyra znovu mířil jen do tyčky, tentokrát orazítkoval spojnici.
10:06
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Jakub Wágner (1:2).
10:06
Štifter z pravé strany přehodil Švece a hosté vedou.
09:40
Zatím sledujeme ofenzivní zápas bez zbytečného vyčkávání.
08:27
Sekyra z dálky trefuje přizemní střelou pouze tyčku.
07:48
Domácí v plném počtu, hosté však znovu předvedli vydařenou přesilovku.
07:01
Na hřišti se přiostřuje, kapitáni jsou na pohovoru.
05:48
Vyloučen hráč Vojtěch Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
05:26
Hosté si připisují další šanci, chyběli cm.
04:40
Oylmp je při chuti, Švec se má co ohánět.
03:51
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval Jiří Beck (1:1).
03:51
Druhý pokus v přesilové hře už se ujal.
03:20
Hosté dokázali během přesilovky domácí zatlačit, jejich střela však mířila mimo.
02:52
Vyloučen hráč Pavel Sekyra družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
02:35
Olymp mohl rychle odpovědět, Švec však bezchybný.
01:59
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus bez asistence (1:0).
01:59
Tradiční akce podél pravého mantinelu znamená vedoucí branku Turnova.
01:25
Postupným útokem se nyní prezentovali hosté, kteří si zároveň připisují první střelu.
00:30
Domácí dnes nastupují netradičně v bílé a jsou na míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Olymp Praha: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: David Nesnídal, David Jurášek, Jiří Beck, Ivan Petr, Marek Vomočil
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Martin Hejduk, Vojtěch Palatínus, Štěpán Matěcha, Tomáš Vitásek, Pavel Sekyra
00:00
Dobrý večer všem fanynkám, fanouškům, maminkám a miminkům, prostě všem, kteří se dnes nemohli dostat na 2. utkání baráže Národní ligy.