1:0
0:0
1:2
1:0
branky (asistence): 05:07 Nikola Staňková (Kateřina Šnebergrová), 50:26 Šárka Denková (Anna Alexandra Suková), 60:54 Helena Böhmová (Nikola Staňková)
branky (asistence): 41:12 Linda Detková (Kateřina Honcová), 57:56 Michaela Žáková (Hana Štěrbová)

FBŠ SLAVIA Plzeň - itelligence Bulldogs Brno 3:2p
6. Nikola Staňková, 51. Šárka Denková, 61. Helena Böhmová - 42. Linda Detková, 58. Michaela Žáková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 361; zásahy brankářů: Veronika Fišerová 18 - Sabina Dvořáčková 24; po třetinách: 1:0, 0:0, 1:2, 1:0;
70:00
FBŠ SLAVIA PLZEŇ POSTUPUJE DO EXTRALIGY ŽEN!!
60:54
60:55
Komentář trenéra domácích (Vít Procházka): "Opět fantasticky vyrovnaná bitva, ve které jsme byli šťastnější. Sranda končí, teď teprve je před námi ta opravdová práce. Doufám, že se s Bulldogs budeme potkávat i příští rok, tímto jim děkuji za skvělou sérii a přeji štěstí do baráže. Dík patří hráčkám za heroické výkony, divákům za neskutečnou atmosféru a pořadatelům za skvělou práci, kterou po celé play-off odváděli."
60:55
Komentář trenéra hostí (Robert Honc): "Těžká porážka, ale dnes byla Plzeň na začátku zápasu hladovější. Dnešní zápas rozhodla naše neproměněná prázdná brána na potencionálních 2:1. Sérii rozhodl náš domácí zápas, kde jsme herní převahu nedokázali přetavit v góly. Plzni gratulujeme, byla to skvělá série, přejeme hodně štěstí v extraligové sezóně. My si jdeme poplakat a připravit se na baráž."
60:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Helena Böhmová, asistoval Nikola Staňková (3:2).
60:54
Neskutečná euforie v hale, domácí to dokázali, vítězný gól vstřelila Helča Böhmová!
60:30
Třetí zápas a třetí prodloužení, tohle drama se blíží ke konci, pro koho bude šťastnější?
60:00
60:00
59:35
Bachratá také a blíží se konec základní hrací doby.
59:14
Žáková míjí.
57:57
Přežijí tohle domácí? Brno je v laufu a také v početní výhodě.
57:56
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
57:56
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Michaela Žáková, asistoval Hana Štěrbová (2:2).
57:56
Dvojnásobná přesilovka využita velmi rychle a je znovu srovnáno.
57:50
Plzeň je ve třech a tohle budou velké nervy.
57:45
Trestné střílení družstva itelligence Bulldogs Brno neproměnil Michaela Žáková.
57:45
Vyloučen hráč Karolína Vostracká družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
57:45
A je tu samostatný nájezd pro Brno.
57:09
Bloky teď budou pro Slávistky klíčové, ten první byl úspěšný.
57:03
Timeout itelligence Bulldogs Brno
57:03
Vyloučen hráč Julie Volkmannová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:03
A další komplikace pro Plzeň, Brno si zahraje v závěru přesilovku.
56:25
Plzeň teď odehrála přesilovku opatrně, do konce zápasu zbývají tři a půl minuty, ubrání domácí těsný náskok?
54:24
Vyloučen hráč Monika Zamazalová družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
54:24
Teď se pro změnu za mantinel podívala Denková a Plzeň jde do početní výhody.
52:20
Ale v další šanci Plzeň! Střelu Denkové tentokrát Dvořáčková dokázala zkrotit.
51:50
Teď to bude na ostří nože, Brno sekundu po inkasované brance zvýšilo aktivitu o 20% a napětí v hale by se dalo krájet.
50:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Šárka Denková, asistoval Anna Alexandra Suková (2:1).
50:26
Dvě velké šance Plzně v řadě a ta druhá už končí gólem, po přihrávce Aničky Sukové se trefuje Šárka Denková a vypadá to, že nám spadne hala - 2:1.
49:17
A je to zase pět na pět, nervy pracují snad po celých Borech.
48:50
Teď velká šance Plzně ve vlastním oslabení, ale v dobré pozici Volkmannová branku netrefila.
47:14
Vyloučen hráč Šárka Denková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
47:14
Síly na hřišti se srovnají a po chvilce bude v přesile Brno, Denková zastavila pronikající soupeřku faulem.
46:30
To jsou šoky ve slávistické hale! Dvakrát dorážely domácí hráčky do téměř odkryté branky, ale jakoby od prvního gólu byla zakletá, nejprve zasáhla Dvořáčková nohou, podruhé to bylo břevno hostující branky, velká smůla na domácích holích.
45:29
Vyloučen hráč Gabriela Ďurišová družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
45:29
Míňa Suková byla faulována a i Plzeň si zahraje první přesilovou hru.
44:20
Balónek teď poskakoval po brankovišti Brna, ale nikdo ho nedokázal usměrnit správně, na druhé straně protiútok, při kterém už to vypadalo na vedoucí gól Buldoček, Žáková ale mířila pouze do tyčky!
43:03
Dvě střely Plzně v krátkém časovém sledu, ale nic prostě neletí na branku, nejprve minula Chalušová, po ní také Denková.
42:03
Další skvělý blok brněnských hráček.
41:59
Na zemi teď zůstala ležet Míňa Suková, ale zvedá se a Plzeň bude zahrávat zajímavou standardní situaci.
41:12
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Linda Detková, asistoval Kateřina Honcová (1:1).
41:12
Začátek třetí třetiny a startujeme od nuly, Brno srovnává na 1:1 po střele Lindy Detkové.
40:01
Začíná třetí dějství posledního zápasu tohoto vyrovnaného souboje, všichni s napětím čekají na rozuzlení tohoto finále.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: Plzeň 3, Brno 5
40:00
38:50
Suková - Mašková - Vaníčková, po téhle ose šel teď balónek na dlouhé přihrávky a poslední jmenovaná měla velmi slušnou pozici, Plzeň ale znovu míjí, snad to nebude domácí mrzet.
38:05
To byla velká škoda pro Plzeň! Chalušová se dostala do svého typického zakončení a měla na středu před brankou volný prostor, její střela jen těsně minula levou tyč branky Brna, kam by se Dvořáčková určitě nestihla přesunout.
37:10
Domácí mají jasný cíl a tím je dohrát třetinu bez inkasované branky, teď měli hosté další obrovskou šanci, Fišerová zatím drží čisté konto.
36:10
Trestuhodně nepokrytá Žáková zakončovala v dobré pozici na středu, branku Plzně minula jen o centimetry.
35:12
Velká bomba z hokejky Gabriely Ďurišové, Fišerová skvěle zasáhla a zachránila svůj tým!
32:55
Podobně jako v prvních dvou zápasech vidíme velké množství zblokovaných střel na obou stranách, když už se něco dostane na branku, je to hodně pod tlakem a gólmanky tak většinou nemají problémy.
31:50
Zapomenutá Košťálová se ocitla sama před Dvořáčkovou, ale neměla na zakončení moc místa, velká škoda pro domácí!
30:59
Slavia se brání dobře a blíží se konec jejího oslabení.
29:49
Fišerová chytá první nebezpečnou střelu!
29:15
Vyloučen hráč Barbora Krňoulová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
29:15
A uvidíme první přesilovku, zahraje si ji Brno.
28:35
Znovu první formace Plzně v útoku, k vidění dvě zblokované střely od Šnebergrové a znovu Barči Krňoulové
26:52
Domácí si teď svou aktivitou vysloužili šanci, nejprve vybojovala balónek Staňková, potom i Krňoulová a druhá jmenovaná se hodně šikovně uvolnila a pálila, bohužel pro domácí těsně nad.
25:08
Štěstí z dálky teď zkoušela Volkmannová a je to dobře, před brankou je hodně přehuštěno a jakýkoliv balónek se může odrazit ve prospěch útočícího týmu, tentokrát tomu tak nebylo.
24:23
Po tvrdém souboji teď zůstala ležet jedna z hostujících hráček a je hodně otřesená, za velkého potlesku se naštěstí zvedá.
23:48
Michaela Žáková se uvolnila na středu a orazítkovala tyč domácí branky!
23:18
Domácí chybu v rozehrávce Brno nepotrestalo, nadechuje se ale k další příležitosti.
22:20
Domácí hráčky se řítily na brněnskou branku 2 na 1, Košťálová jen těsně nedosáhla na přihrávku od Chalušové, tohle mohlo být zajímavé.
21:20
Povedený signál Slávistek, Staňková si seběhla na střed pro přihrávku od Šnebergrové a dokázala vypálit, Dvořáčková její pokus vyrazila do rohu.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: Plzeň 11, Brno 8
20:00
19:19
Na druhé straně zahrozili hosté, Fišerová celou situaci uklidnila.
18:36
Balónek teď propadl zpoza brněnské branky na hranici velkého brankoviště, kde už číhala na střelu Chalušová, hradbu těl před brankou ale nemohla propálit.
16:25
Teď se domácím nepodařilo vyvézt balónek a byl z toho hodně nebezpečný protiútok, Žáková zakončovala zadovkou a balónek po jejím pokusu jen těsně minul tyčku domácí branky.
15:30
Ani jeden z týmů se teď nedostává do výraznějšího ohrožení branky, hlavní roli hrají neúnavní fanoušci.
12:59
Brno si teď rychlou kombinací uvolnilo celou levou stranu hřiště a jedna z obránkyň měla hodně místa na zakončení, balónek naštěstí pro Plzeň skončil ve skrumáži před brankou a pak zmizel do bezpečí.
10:32
Hosté se teď dostali do hry, usadili se na polovině Plzně a byla z toho hodně nepříjemná situace v domácím brankovišti, kterou zastavili až rozhodčí písknutím útočného faulu.
09:30
Plzeň v další obrovské šanci, co chybělo!
08:54
Kačka Šnebergrová znovu dokázala vybojovat balónek ve výhodné pozici a vytvořila tak další šanci, tentokrát pro Böhmovou, jejíž slušnou střelu vykryla Dvořáčková.
05:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Nikola Staňková, asistoval Kateřina Šnebergrová (1:0).
05:07
Niky Staňková jako správná kapitánka skvěle zabojovala, po přihrávce od Kačky Šnebergrové se trefuje ze svého místa k levé tyčce branky hostí!
04:50
Plzeň je v úvodních minutách zápasu jasně aktivnější, je na balónku a vytváří si šance, Brno se snaží ubránit domácí nápor a čeká na svou šanci.
03:55
Gabča Vaníčková upláchla po levé straně hřiště jako blesk a z úhlu běžela sama na branku Buldoček, bohužel pro domácí fandy těsně netrefila branku, to byla zatím největší šance zápasu!
02:51
Balónek se dostal až k Chalušové a ta dokázala zakončit, její nebezpečnou střelu vykryla gólmanka Dvořáčková.
01:15
V prvním zakončení domácí tým, ve slibné pozici letěla střela půl metru od brněnské branky.
00:05
Boj o titul začal, v hale je neskutečný rámus, který požene oba týmy dopředu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů itelligence Bulldogs Brno: brankář: Sabina Dvořáčková; hráči v poli: Monika Zamazalová, Anna Bachratá, Michaela Žáková, Linda Detková, Hana Štěrbová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Veronika Fišerová; hráči v poli: Aneta Nachtmanová, Julie Volkmannová, Miroslava Suková, Michaela Mašková, Gabriela Vaníčková
00:00
A je to tady. Rozhodující zápas finále 1. ligy žen odstartuje za necelých 40 minut. Domácí Plzeň první utkání na své palubovce ztratila 2:3 po samostatných nájezdech, následně uloupila bod v Brně za výhru 2:1 v prodloužení a tak se série vrátila znovu do Plzně. I dnes očekáváme neskutečně vyrovnanou bitvu, ve které budou rozhodovat maličkosti!
00:00
Hala se zaplňuje už v tomto čase před utkáním a to značí, že ve vzduchu visí divácký florbalový rekord v plzeňské hale na Slavii, který činí 280 lidí. Oba týmy už se poctivě rozcvičují.